HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 04:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/ht-potvrdio-otpustanje-100-radnika/ar-150763/
ovi ne spavaju mirno

plavi, zašto ne bi mirno spavali? daj meni 200 000 kn i otkaz. zaposlim se za par dana (vjerovatno za manju plaču), ali sa 200 kila više!

randopph
restrukturiranje radnika je dobro po dioničare
pitaj boga koja je kvalifikacija tih radnika i koliki je staž a zaposliti se u godinama kad si stariji je teško
no ja mislim da je to sve nekako ukalkulirano za ovih 100 radnika.
no kako god ipak se mirno ne spava kad se mora na burzu rada jer ta otpremnina pokriva par godina ko da si radio …

neka otpreminenu ulože u dionicu HT za 230000 kuna mogu kupitoko 1350 HT a u budućnosti kad poću pristizat lova od crn gore dividenda HT neće bit ispod 8 kn..što znači na uloženih 230000 kuna otpremnine imaju mjesečnu dividendu oko 900 kuna…mala penzijica


plavi, zašto ne bi mirno spavali? daj meni 200 000 kn i otkaz. zaposlim se za par dana (vjerovatno za manju plaču), ali sa 200 kila više!

Zaposli se za dva dana nečeš ti sturučnjaka ….
Od tih 100 koji odu u Ht zaposliti će se ponovo manje od 10 %

tko je rekao u ht-u? čovječe, okreni se oko sebe, posla ima kao nikad!

Nisam ni mislio u HT
Posla ima samo za one sa VEZOM to je tako oduvjek u RH bio i biti će


Nisam ni mislio u HT
Posla ima samo za one sa VEZOM to je tako oduvjek u RH bilo i biti će

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/48xnrMK0WkUOXYd7b4BMBA==.pdf
22/23.02.17 prijedlog rasporeda dobiti, izvješće ….

bit će jako zanimljivo vidjeti prijedlog dividende. nakon što su deutsche telekomu dali sve bilo bi jako bahato dati ponovo samo 6 kuna

raste ovo fino zadnjih dana.
veća dobit i dividenda 10 kn? realno?

lipo raste….kupnjom Crnogorskog Telekoma nova ljestvica HT j se miče 180-190….joj šta će bit kad kupe Makedosnki..barem 30 kn up

25 m€ dobit od crnogorskog telekoma i nije velika zarada po 1 dionici HT jer ima 81 m dionica,
a to daje zaradu manju od 2 kn tako da ne oćekujte previše.
Po meni max dividenda ja 8 kn i to je davno već uračunato u cijenu.

Ne raste ona radi dobiti crnogorskog telekoma, već radi toga što se uprava (koja god to bila) odlučila širiti izvan HR. Da u HR sad i počne teći med i mlijeko, neće biti efekta još par godina – ljudi odlaze van, više nas umire no što se rodi. Tko bi to dakle u HR trebao koristiti telekom (i druge) usluge ? Šteta što se s ovim nije počelo puno prije.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

spectras:u porpunosti se slažem..sad se kupuje budućnost HT..(još malo pa makedonija)…Zza HT dolaze sve bolja vremaena…

New Report

Close