HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 02:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,65
59.771
1,950
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajmo malo u budućnost..Da ne listam unatrag… ima li ko kakvu šprancu darovnog ugovora…

Tona

Molio bih Vas ako ima neki slučaj kako kod mene da mi odgovori
Gledajte uzeo sam pakez od 38000 na kredu u PBZ-u rok otplate 5 god.Recite mi kad bi dionica skočila 30% u prvih par dana koliko bih točno zaradio.HVALA.i uzmite u obzir otvaranje zatvaranje kredita,kamatu…[smiley7][smiley9][smiley10]
HVALAAAAA
38 000
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


Molio bih Vas ako ima neki slučaj kako kod mene da mi odgovori
Gledajte uzeo sam pakez od 38000 na kredu u PBZ-u rok otplate 5 god.Recite mi kad bi dionica skočila 30% u prvih par dana koliko bih točno zaradio.HVALA.i uzmite u obzir otvaranje zatvaranje kredita,kamatu…[smiley7][smiley9][smiley10]
HVALAAAAA
38 000
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

a mogli bi usput i obećati da ćemo ukoliko dionica ne naraste 30% mi isplatiti duplu cijenu od proračunate jelda?

kao prvo cijena dionica jos nije definirana, nezna se dali ce se paketi rezati i koliko, pa mogli bi sad citav raspon cijena od 245 do 320 izracunati + izracunati isto sa rezanjem paketa od 0-30% i dati ti u tablici ha?

znam rijesenje za tvoje probleme!!! evo nasao sam lijepi link, izaberi jednog i kupi, pa izracunaj, nadam se da pomocu njega nece biti toliko tesko, i svakako ne zaboravi ubaciti cijenu kalkulatora u racunicu!

[url=”http://www.limes.hr/katalog/grupe/uredski_uredaji/obicni_kalkulatori/g-kalk+ob.htm”%5D
http://www.limes.hr/katalog/grupe/uredski_uredaji/obicni_kalkulatori/g-kalk+ob.htm%5B/url%5D

ne vjerujem kaj jos ljudi nece pitati, zadnja 2-3 dana ko da su svi poblesavili, svima je tesko bar 1-2 minute razmisliti svojom glavom, sam nesto prouciti i zakljuciti, lakse je zaspamati pa forumu pa nek se nizu stranice bezveznog teksta i laprdanja u prazno?? ko kumice na placu, u sto se nakraju ovaj IPO i pretvorio 🙂


Molio bih Vas ako ima neki slučaj kako kod mene da mi odgovori
Gledajte uzeo sam pakez od 38000 na kredu u PBZ-u rok otplate 5 god.Recite mi kad bi dionica skočila 30% u prvih par dana koliko bih točno zaradio.HVALA.i uzmite u obzir otvaranje zatvaranje kredita,kamatu…[smiley7][smiley9][smiley10]
HVALAAAAA
38 000
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

na ovakva pitanja stvarno nema smisla odgovarati

strpljen..spašen Time is on my side


Po mojoj odokativnoj procjeni u prva dva dana upisano je ne više od 30.000 ponuda (koje nisu sve na puni iznos)…to i nije previše, tako da ne očekujem da će biti puno iznad 100.000 ponuda u konačnici…dajte ljudi razmislite malo…vlada je radila procijenu od 70.000 ponuda…pa nisu to sipali iz rukava…neka su fulali čak 20% još uvijek imate ispod 100k upisanih…

Nego iz čega, kolega beholder nego iz rukava. Evo sad ću ja iz rukava: ide preko 150.000 pa ćemo vidjeti čiji rukav preciznije sipa [smiley2]

Ovo mi sve više sliči na dječji vrtić, slično kao i na magmi!
Nema trunke kvalitete na kojoj bi svi mogli nešto naučiti, a kasnije valjano odlučiti [smiley3][smiley3][smiley5]

Na zalost, bio danas u istoj Fini gdje i jucer, i veci je red nego jucer… Ovo mi izgleda kao neki referendum, kao plebiscit za THT, cak sam iste face iz kvarta vidil koje vidim i na glasanju na izborima, uhh[smiley5][smiley5][smiley5]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Vi sa punomoći da li dopisnu adresu imate svoju ili od opunomoćitelja?
Ja sam rekao on je dobio i PIN pa valjda onda njemu ide sve. Kad mi je jezik brži od pameti, a ženska me lijepo pitala. A dobro dat će mi opunomoćitelj poštu kojiu dobi ali mogao sam direkt.


A dobro dat će mi opunomoćitelj poštu kojiu dobi ali mogao sam direkt.

You ll be punked [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

SAJB, jer fakat mi ne pada na pamet čitati 50 stranica dnevno na ovoj temi.

Čitam sad u Večernjem da imaju pouzdan info da je u prva dana prešlo preko pedeset tisuća upisanih, a da je danas već zamjetan pad interesa.

Tip: VL je deklarirano orjentiran desno a JL lijevo od političkog centra.

http://www.vecernji.hr/home/manager/2917443/index.do;jsessionid=594099FA7113609D3786742BF6AA984D.2

No respect

Kak su danas cijene rasle moglo bi se zaključiti da su fondovi odustali od ht-a i krenuli kupovati ostale dionice po velikom diskontu u odnosu na 31.03.2007.

Jel može netko iskusniji malo pojasniti situaciju vezanu za prodaju hta na londonskoj i zagrebačkoj burzi…
Je li cijena ista i/ili kako jedna utječe na drugu..
Što se dešava kada 8.10. radi londonska a zagrebačka ne
Možemo li kupovati na londonskoj a prodavati na zagrebačkoj

I slične stvari a bitne za naše nove dionice i potencijalni gubitak ili dobitak ( vezano uz dvije burze)


Molio bih Vas ako ima neki slučaj kako kod mene da mi odgovori Gledajte uzeo sam pakez od 38000 na kredu u PBZ-u rok otplate 5 god.Recite mi kad bi dionica skočila 30% u prvih par dana koliko bih točno zaradio.HVALA.i uzmite u obzir otvaranje zatvaranje kredita,kamatu…[smiley7][smiley9][smiley10] HVALAAAAA 38 000 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

I još nešto nema naknade za zatvaranje kredita [smiley2]

14.04.2008.

Iskreno, vjerovao sam u HT jako. Malo mi se vjera pokolebala u posljednjih dan-dva. Svi iz moje uže i šire obitelji su upisali, jedino ja čekam. Dio keša sam već preusmjerio u druge dionice, ali najveći dio “skuplja prašinu”. Od tog oportunitetnog troška me boli glava. Još će me više boljeti ako dođe do stvarnog troška. Krdo je krivo, al opet – to ti je tržište.
[smiley6]

E jeste čuli Rojsa u Piramidi, krvav je on bi te sve lopove i špekulante koji kupuju dionice HT-a zatvorio! [smiley2][smiley2][smiley2]

14.04.2008.

New Report

Close