HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 10:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,77
423.193
13,755
30,80
30,90
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

[/quote]

Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…

to sam i ja prvo pomislio.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

Dajte napištite o čemu se radi i što ste htjeli reći jer kad kliknem piše "sesija je završila".
Hvala

[/quote]

[/quote]

http://www.skdd.hr

pogledaj pod "Važno"



…sve iznad 250 SKUPO……

Sve je relativno…Ako se misli dugo držati na 2 onda je, ako misli znatno rasti onda nije.
Firma koja u okrilju ima veliki potencijal kao što je Iskon i Bonbon i ulaže u dotične mreže, ai i HT sama po sebi sa izvanrednom dobiti – ovo je dugoročno za džabe a to bi najbolje znali fondovi koji su je spustili na ovo dno da bi je još jeftinije kupili
[/quote]
konačno jedan realan post..
firme koje su u 1 kvartalu objavile da rade sa gubitkom uopće ne odreagiraju sa cijenom, tj cijena padne cca 1-2%.ht je od objave dividende pao cca 65 kuna jer je imao samo manju dobit 8%.
ponavljam MANJU DOBIT, ne gubitak.
i ovdje uvijek isti nas hrane postovima kako ova firma ne valja i ova cijena nije fer.
prestrašno kako imaju volje svaki dan pisati a ne posjeduju dionice ht-a.





"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

Dajte napištite o čemu se radi i što ste htjeli reći jer kad kliknem piše "sesija je završila".
Hvala

[/quote]

[/quote]

http://www.skdd.hr

pogledaj pod "Važno"
[/quote]

Mislim da će ovaj link raditi… inače ideš lijevo pod "Sve obavijesti"…

Vaš link

Već par godina pratim komentare na ovom dijelu foruma i čovjek zaista ima svega tu da pročita. Tek sam se uključio kao čan foruma pa bi kao žutokljunac podijelio jedno svoje razmišljanje. Naime, cijelo vrijeme se kalkulira sa potencijalnim rastom cijene dionica i blokadama u rastu koje elaborira Antiša i dr. Sve ove dane sam očekivao i neki suvisli komentar na donju granicu u ovom padu.

Naime, prošle godine je Vlada prebacila Umirovljeničkom fondu svoje dionice HT-a po cijeni 28x za isplatu duga umirovljenicima. Kako sam pročitao ovdje na forumu, dionice nisu prodane nego služe kao instrument osiguranja za kredit koji je fond podigao za isplatu.

Ako je to točno, interesira me kako će banka/e reagirati prema fondu s obzirom na pad cijene jer je njen plasman po cijeni 25x poprilično postao rizičan i neosiguran. U normalnoj situaciji bi banka/e trebala tražiti od fonda dodatne instrumente osiguranja.

Mislite li da će mirovinski fondovi, kao i u slučaju INE, odraditi svoj posao, na ovim cijenama pokupiti sve što se pokupiti dade, a onda pogurati cijenu do cca 280 kn ?






"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

Dajte napištite o čemu se radi i što ste htjeli reći jer kad kliknem piše "sesija je završila".
Hvala

[/quote]

[/quote]

http://www.skdd.hr

pogledaj pod "Važno"
[/quote]

Mislim da će ovaj link raditi… inače ideš lijevo pod "Sve obavijesti"…

Vaš link
[/quote]

Našao sam. Hvala.


Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…

Tipično hrvatska priča i onda se žale kad nitko živ državu ne uzima za ozbiljno. Koliko puta su samo mijenjali zakon koji se tiče isplate dividende – pogađate 3 zakona u zadnje 3 godine: prvo je dividenda išla banci/brokerskoj kući (ako su dionice bile registrirane na nju) pa se proslijeđivala na tekući, onda se direkt isplaćivala na tekući, sada se trebala na žiro … slijedeće godine samo čekam što će biti.

Da ne bi bilo da smo zaboravili i druge primjere: država je sponzorirala stambenu štednju sa 25% uplaćenih sredstava godišnje – onda su ljudi potpisali petogodišnje ugovore sa štedionicama potom je država rekla puj-pike-ne važi pa je smanjila subvencije na 12,5% uplaćenih sredstava – vama je ostala petogodišnja obveza

A što se tek radi na lokalnoj razini – izdavanje građevinske dozvole sam čekao 6 godina. U zadnjih dvije godine su važile tri tarife za komunalni doprinos: 20-70, 180 i na kraju 135 kn/m3 (da, po metru kubnom). Otimanje ljudima zemljišta zbog planiranja ”javnog dobra’ potom nakon otimačine odustajanje od ‘javnog dobra’, prenamjena u građevinsko i prodaja ‘najboljem ponuđaču’…

Samo neka mi netko još spomene domoljublje u kampanji.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…

Tipično hrvatska priča i onda se žale kad nitko živ državu ne uzima za ozbiljno.

[/quote]

baš to, kolega. samo da dodam da su od prošle godine smanjili i poticaje za 3. mirovinski stup sa 25% na 15%. toliko o poticanju ulaganja u neke druge oblike štednje osim one najklasičnije…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…

Tipično hrvatska priča i onda se žale kad nitko živ državu ne uzima za ozbiljno. Koliko puta su samo mijenjali zakon koji se tiče isplate dividende – pogađate 3 zakona u zadnje 3 godine: prvo je dividenda išla banci/brokerskoj kući (ako su dionice bile registrirane na nju) pa se proslijeđivala na tekući, onda se direkt isplaćivala na tekući, sada se trebala na žiro … slijedeće godine samo čekam što će biti.

Da ne bi bilo da smo zaboravili i druge primjere: država je sponzorirala stambenu štednju sa 25% uplaćenih sredstava godišnje – onda su ljudi potpisali petogodišnje ugovore sa štedionicama potom je država rekla puj-pike-ne važi pa je smanjila subvencije na 12,5% uplaćenih sredstava – vama je ostala petogodišnja obveza

A što se tek radi na lokalnoj razini – izdavanje građevinske dozvole sam čekao 6 godina. U zadnjih dvije godine su važile tri tarife za komunalni doprinos: 20-70, 180 i na kraju 135 kn/m3 (da, po metru kubnom). Otimanje ljudima zemljišta zbog planiranja ”javnog dobra’ potom nakon otimačine odustajanje od ‘javnog dobra’, prenamjena u građevinsko i prodaja ‘najboljem ponuđaču’…

Samo neka mi netko još spomene domoljublje u kampanji.

[/quote]
i onda još uz sve to oni zovu investitore da ulažu ovdje. a tako malo treba da se sve to dovede u red. al +EBE SE NJIMA.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pa to je i napravljeno za investitore.. [bye]
ne zaboravimo da se i zakon o prenamjeni poljoprivrednog zemljišta mijenjao zbog ikee

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


…sve iznad 250 SKUPO……

Onda ćete se VI kolega načakati da dođeš do HT i kako izgleda nećete još dočekati.



@torpedo

Postao sam Vam graf i objašnjenje da se ide van, tj da se ne čeka dividenda, ali ovdje kad kažeš istinu dobiješ sjedi 1 jer to nekome, (istina) ne odgovara, kao i danas kada sam rekao da če probiti trokut (vidi se čak i target na minutnom, 5 minutnom, to dobro znaju oni s EWT-a) dole, ma i sutra, opet sjedi (1). Mnogi misle ako dobije 1 ma iće to odmah drugim smjerom, ali JOK, ide tamo gdje je najera i di mora !!
LP [angry]

Bravo kolega grafovi su vam kao i obično nepogrešivi [lol]


Danas će se vrtjeti od 255 do 257 i tu će se par dana šišati naivci a onda će potegnuti gori.

Uh, valjda neće puno gore prije no sjedne dividenda, jer ja bi u dokup, odreći ću se i mora samo da dokupim na ovako niskim razinama…

proklet bio na božić 2010.

[/quote]

Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…
[/quote]

A koju ste vi naknadu platili za otvaranje žirca – ja u PBZ nisam ni lipe!

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

New Report

Close