HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 08:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,91
133.020
4,303
30,80
30,90
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sad je internacionale..sam promet od 2 000 000 kuna govori da nem a puno ljudi spremnih da prodaju na ovim razinama..ja se odmah sjetim dobre dividende,i onda mi ovaj pad ne predstavlja ništa,uostalom,trenutno je najbolje biti u ht-u,samo što to većina investitora uopće ne kuži,zaboravili su i na trezor i na dividendu….ne želim više trpiti velike volatilnosti,želim se smiriti malo sa trejdanjem,i uzeti pauzu od cca pola godine….i zato mi ht trenutno čini 88% portfelja….

Ma kako da ne. Ja ga prodao proljetos sa zaradom( 225-228) otišao u Atgr pa uzeo 20% i poslije toga u Korf +cca 80%. Sad čekam gdje će se ovo zaustaviti da se odvozam sa cjelokupnim portfeljom bar 10% a ono pada i pada. Zar to vi ne vidite?

who dares, wins

Ko dans misli izać iz Ht-a da kupi ove što će rast više ,
neće se usrećit..

Fondići (kupci) nedaju niti 215kn…

Danas čak moguće , 90% likvidnih rast , HT pad …

Nemora biti tako …al je izgledno …
zavisi samo od USA a tamo je zasad promjenjivo …

smanjuje se minus.......

I još nešto ,

bojim se da će trezor i kad bude kupovao – kupovati u blok transakcijama od fondova ,
i to uz dogovorene provizije od istih … ipak je Mudri stara HDZ škola …
a ne da će branit cijenu što mi mali očekujemo …

Ja ga još imam mislim Ht , i kako stvari stoje nemislim prodavat …zasad …

smanjuje se minus.......

mudri je također pun ht-a.nitko nije rekao da će napumpavati cijenu,ali očito je da danas imamo lijepu potporu,za razliku od ostalih,pa tko želi prodavati nek izvoli,samo ne razumijem takav motiv…

mudri je također pun ht-a.nitko nije rekao da će napumpavati cijenu,ali očito je da danas imamo lijepu potporu,za razliku od ostalih,pa tko želi prodavati nek izvoli,samo ne razumijem takav motiv…

Ht je jedina dionica na ZSE s kojom sa milion kuna ne možeš raditi što god hoćeš (osim možda ATPL ali to je druga prića), firma izvanredno dobro posluje i ima kvalitetan managemanti pod protektoratom je države..itd..monopol (koji kao fol nije monopol).. zato fonidći šute i krcaju se kolko mogu..

strpljen..spašen Time is on my side

koju crnu potporu?!?
u zadnjih godinu dana nisam vidio ovako šupalj bid i ask na ht-u!
i pad od 4-5 % kroz nekoliko dana

pa vidiš tko prodaje-69,69,63,69,69…dokle je god njih,ovi na bidu neće se žurit.što se tiče jeftinoće cijene dionice,mislim da sve govori da je ht od dna nekih 13%,a atpl je npr 130%,igh 200%,hdel 230%….A FIRMA JE POVEĆALA PRIHODE,a npr atpl ih je znatno smanjila..to je samo korelacija,jer mislim da je i atpl dobra firma,ali hoću ukazati na podcijenjenost dionice..a to što ne raste,je zbog toga što je u čvrstim rukama,i neka je..ni meni se ne žuri..potpora je na 215,00…ali sve dok ima budala koje daju ovu dionicu u bescijenje,ni cijena dionice neće rasti..


I još nešto ,

bojim se da će trezor i kad bude kupovao – kupovati u blok transakcijama od fondova ,
i to uz dogovorene provizije od istih … ipak je Mudri stara HDZ škola …
a ne da će branit cijenu što mi mali očekujemo …

Ja ga još imam mislim Ht , i kako stvari stoje nemislim prodavat …zasad …

ovo sa fondovima/blokom nisam uračunao, ali moglo bi biti. ht je ko klada. gdje ga staviš, tu jest. ne podiže ga nitko, ali ni ne ruši. malo ga korekcija steše pa je tu do daljnjega. nema razloga da ide gore ili dolje, nije kao atpl kad se očekuje 14:15 da se objavi bdi i sl. nevolatilna do cijanofiksa.
ono što je najvažnije: ht je jedina fin. ustanova koja daje 15% kamata na štednju u kunama. a što je veća korekcija ht-zse, veća je i kamata (relativni udio).
nonsens, ha?

Može li neko izlistati povijest dividendi za HT da sad ne kopam i zbrajam? Ako je lakše može u kunama na cijelokupni paket ili po 1. dionici.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

29,99 (13,92%) 29,56 (13,72%) 31,96 (14,83%)
Zadnje 3 godine tj. sve.
http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1&idNac=1

who dares, wins

hvala verdi

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close