HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 15:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
32.302
1,059
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Upisi za radničke dionice traje do 16.06., isplate iz fonda branitelja, ako se ne varam od ponedjeljka, ht-ovci se sastaju sa fondovima 19. i 20.06. Dobit će sve podatke i vjerojatno ubrzo sazvati skupštinu na kojoj će odlučiti između tri scenarija iz gornjeg članka.

Potpisujem, ali mislim da će nešto izaći u javnost i prije 16.06 da nebi bilo velike rasprodaje od strane braniteljskog fonda….

[/quote]

Ja mislim da se BF fond raspao negdje oko 15.05. Odnosno da je negdje oko tog datuma više od pola članova zatražilo isplate. Nagađam, nemam čvrste dokaze.

[/quote]

A molim te po čemu si ti to zaključio.Ne da nemaš čvrste dokaze već pišeš samo da bi nešto napisao.


Ja mislim da se BF fond raspao negdje oko 15.05. Odnosno da je negdje oko tog datuma više od pola članova zatražilo isplate. Nagađam, nemam čvrste dokaze.

A u tvom slučaju zbilja vrijedi da je misliti .rek znati.

Ah ljudi sve u svemu veliki je pritisak na prodaju tak da bumo je još dugo gledali na ovim razinama.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ovakvim prometom posramila bi se i LSE [tongue]

[bye]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...




Upisi za radničke dionice traje do 16.06., isplate iz fonda branitelja, ako se ne varam od ponedjeljka, ht-ovci se sastaju sa fondovima 19. i 20.06. Dobit će sve podatke i vjerojatno ubrzo sazvati skupštinu na kojoj će odlučiti između tri scenarija iz gornjeg članka.

Potpisujem, ali mislim da će nešto izaći u javnost i prije 16.06 da nebi bilo velike rasprodaje od strane braniteljskog fonda….

[/quote]

Ja mislim da se BF fond raspao negdje oko 15.05. Odnosno da je negdje oko tog datuma više od pola članova zatražilo isplate. Nagađam, nemam čvrste dokaze.

[/quote]

Neznam na temelju čega temeljiš ta svoja nagađanja. Ja samo mogu reći da imam jako puno poznanika koji imaju udjele u braniteljskom fondu i niti jedan od njih nije zatražio da proda svoje udjele.

Evo imam jedno pitanje…

Zasto vec tri tjedna fondovi konstantno ulaze u HT… [rolleyes]


Evo imam jedno pitanje…

Zasto vec tri tjedna fondovi konstantno ulaze u HT… [rolleyes]


zato što nisu stoka sitnog zuba , očito je da nema opasnosti od gašenja BF jer je prodaja branitelja slaba i da nema kupnje mimo burze nekih većih količina

Kupnje: Cijena Količina
281,04 100
281,00 377
280,50 105
280,02 232
280,00 1047
277,98 4
276,70 3
276,10 50
276,01 25
276,00 1300

Prodaje: Količina Cijena
189 283,90
158 283,98
183 284,49
666 284,50
20 284,75
84 284,80
103 284,90
515 284,99
1324 285,00
19 285,49

????

idući tjedan će bit bolje...

Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ako netko nije vidio, analitičari i dalje preporučuju kupnju HT-a uz smanjenje fer cijene na 360 knVaš link

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

kolika je mogucnost da se ovo BF rijesava svojih dionica ht-a ? jer ocito im treba kes za isplatu branitelja!!
vec se u zadnjih par dana trgovanja na kupnji pojavljuju skriveni nalozi kao i danas na 280,50 jel moguce da to neko guta dionice iz BF u nekom dogovoru jer nalozi na prodaji stoje a sve ide po toj cijeni od 280,50 ??

idući tjedan će bit bolje...


Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Ja sam ga kupio prije par mjeseci i umjesto benveja mislim da budem nosio gače na štapu

šta mislite hoće li proći paket u kojem pišem 1000 dionica u cijelosti ili će me skresat ( govorim o sad prodaji radnicima po povlaštenim uvjetima)

HHahahahaah ma ne brini….

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Ja sam ga kupio prije par mjeseci i umjesto benveja mislim da budem nosio gače na štapu
[/quote]
Nema šanse za to, strpljenja još malo… Skuplja se HT ovih dana, zna se zašto..

New Report

Close