HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 11:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,63
30.505
996
30,50
31,00
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Ja sam ga kupio prije par mjeseci i umjesto benveja mislim da budem nosio gače na štapu
[/quote]
Nema šanse za to, strpljenja još malo… Skuplja se HT ovih dana, zna se zašto..
[/quote]
molim te daj nama neupucenim kolegama forumasima objasni zasto se skuplja ak ti nije tesko
unaprijed hvala
pofuk

zašto…..??? pa da i mi malo ne tako upućeni nešto saznamo

nadam se da me neće srezati jer sam zbog naknade koju sam dao onda u velikoj banani 🙂





Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Ja sam ga kupio prije par mjeseci i umjesto benveja mislim da budem nosio gače na štapu
[/quote]
Nema šanse za to, strpljenja još malo… Skuplja se HT ovih dana, zna se zašto..
[/quote]
molim te daj nama neupucenim kolegama forumasima objasni zasto se skuplja ak ti nije tesko
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

Pa zbog dividende, kad formalno objave bit ce kasno..


Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Koliko Hateja za 1 beemveja? [smiley]

+- 5,6 kuna do 20.06. tek tada će se vidjeti jer je sastanak sa fondovima 19.06., volio bih da me iznenade prije, ali iskreno sumnjam.

Surround all arround when it hits the ground

misliš da se toliko kupuje zbog najave izvanredne dividende ??????
to bi bilo super da uleti ali tko zna
nije mi jasno kako to da ima toliko dobrih vijesti što se tiču njihovog poslovanja, najava izv dividende, a izgleda i dobivanja dtk mreže a na ovom našem jadnom tržištu nikakvog pomaka prema gore.
preko tjedna malo naraste a onda dođe opet ponedjeljak i odmah u prvih 15min sve to sruše, i tako opet sve ispočetka— neko se lijepo igra s našim živcima

Za mene ne izgleda tako lose, primjetio sam da zadnjih dana na kraju dana neko skida vece kolicine sa aska…


Za mene ne izgleda tako lose, primjetio sam da zadnjih dana na kraju dana neko skida vece kolicine sa aska…

Taktika… na taj nacin ostane velika razlika izmedju kupnje i prodaje te zbog toga sljedeci dan dionica odma padne 1% i obeshrabri male ulagatelje…


Za mene ne izgleda tako lose, primjetio sam da zadnjih dana na kraju dana neko skida vece kolicine sa aska…

Je, istina. Danas je netko u zadnjoj minuti trgovanja s cijene 280,37 u trenu pokupio sve do 282…
Evo, završili smo ovako:

Kupnja Cijena
4 280,11
200 280,07
118 280,01
1220 280,00
50 278,01
255 278,00
4 277,98
30 277,50
70 276,71
100 276,50

Cijena Prodaja
282,00 45
282,50 50
283,00 258
283,55 20
283,79 63
283,88 68
284,00 323
284,49 150
284,50 225
284,90 126

U istom trenu i na jednaki način planuli su i Erikson, INA, Tankerska…

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!



Za mene ne izgleda tako lose, primjetio sam da zadnjih dana na kraju dana neko skida vece kolicine sa aska…

Taktika… na taj nacin ostane velika razlika izmedju kupnje i prodaje te zbog toga sljedeci dan dionica odma padne 1% i obeshrabri male ulagatelje…

[/quote]

Tako je, i veliki kupuju opet po povoljnim cijenama…



Tko danas kupi Hateja za par mjeseci ima benveja

Koliko Hateja za 1 beemveja? [smiley]
[/quote]

Pa ovisi koji broj od 1, 3, 5, i 7 ti se najvise svida!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ako netko nije vidio, analitičari i dalje preporučuju kupnju HT-a uz smanjenje fer cijene na 360 knVaš link

I to bas od banke iz kruga RBA, koja je pazi gle, agent drzave u prodaji dionica radnicima. Covjek se uvijek zapita, sto to tjera opcenito finacijske analiticare da provedu dane, tjedne analizirajuci podatke i onda rezultate svoga mukotrpnog rada samo tako objelodane, to mi dodje skoro kao Free Source kod Software. Nisi nista platio a uzivas blagodati necijeg rada. Medjutim, istina se kao i uvijek nalazi izmedu redaka. I sto to znaci ciljana cijena? Jednoga dana mozda i bude 360, ali je danas 282 i tocka. I tko kaze da tada tih 360 ne bude vrijedilo kao sadasnjih 282 (inflacija).

Postoji li neki period zabrane prodaje za dionice koje će biti prodane radnicima s popustom?


Postoji li neki period zabrane prodaje za dionice koje će biti prodane radnicima s popustom?

postoji

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti



Postoji li neki period zabrane prodaje za dionice koje će biti prodane radnicima s popustom?

postoji

[/quote]
Tako mi i treba kad ne pitam kako valja 🙂
A koliki je rok koliko najmanje moraš biti sretni vlasnik?

New Report

Close