HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.06.2024. u 16:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,76
64.133
2,155
29,60
29,70
-0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


puno 63-ica, valjda su ga sad konačno rasprodali svi koji su to mislili [smiley]

Nisu nisu. Sutra ce prodavati oni koji nemaju internet… pa prekosutra oni koji citaju samo novine pa ce onda biti prilog u dnevniku… tek negdje krajem tjedna ce biti najveca navala na prodaji [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Mislim da nece. Pretpostavljam da prodaju oni na marginu ili lombardu jer je likvidna..a svedejedno su i u plusu[smiley]

Hvala mmstanic. Iskreno se nadam da se varam, ali ja mislim da se trend nije okrenuo i da će nas sutra opet malo spustiti. U ovom trenutku je teško bilo koga savjetovati, ali meni je gotovo svejedno da li je ova dionica 250 ili 350 kuna, moj target je bio i ostao iznad 400 kuna. Porast cijene bi značio povlačenje prodajnih naloga prema gore, a to fondovi ne žele, nego na ovaj način fino siju paniku i imaju velik broj dionica po turbo mizernim cijenama.

Surround all arround when it hits the ground

nisam siguran da je rasprodaja jos gotova, ali slazem se s halo bingom, meni je target 450kn bio i ostao, pa koliko god to bude trajalo
jedino mi zao sto nisam cuvao vise kesa pa bih sad mogao kupit daleko vise dionica za istu kolicinu para, al eto

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


puno 63-ica, valjda su ga sad konačno rasprodali svi koji su to mislili
[smiley]

Oni koji sada prodaju ne predstavljaju niti 2% od ukupnih dioničara Ht-a. Fondovima bi bilo najpametnije da počiste recimo sve do 300 i onda opet počnu spuštat cijenu, kao što su to već napravili jednom prilikom kad su počistili sve do 400.

Surround all arround when it hits the ground

nastavili se ovako neće niti fondovi imati čime kupovati…. onda nas čeka duže razdoblje ponovog građenja povjerenja u tržište.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

kakva je k/p


nastavili se ovako neće niti fondovi imati čime kupovati…. onda nas čeka duže razdoblje ponovog građenja povjerenja u tržište.

U tome i je jedini problem, što fondovi nisu likvidni i nemogu braniti cjenovne razine[huh]

Na kupnji 4500 komada na 290 kn, da li je na vidiku odbijanac[cool]

ozapa:

nastavili se ovako neće niti fondovi imati čime kupovati…. onda nas čeka duže razdoblje ponovog građenja povjerenja u tržište.

U tome i je jedini problem, što fondovi nisu likvidni i nemogu braniti cjenovne razine[huh]


Neto imovina svih domaćih dioničkih fondova tijekom siječnja smanjila se za 2,28 milijardi kuna (15,37 posto), na 12,56 milijardi, pokazuju podaci Hanfe. Ulagači su iz dioničkih fondova tijekom siječnja približno povukli “samo” 0,9 milijardi kuna. Od toga najveći iznos vjerojatno su povukli mirovinski fondovi, dok male ulagače u dioničke fondove tijekom siječnja nije uhvatila panika kako smo donedavno pretpostavljali.

Kompletan članak na businessu.

Surround all arround when it hits the ground


ozapa: ” nastavili se ovako neće niti fondovi imati čime kupovati…. onda nas čeka duže razdoblje ponovog građenja povjerenja u tržište. ” U tome i je jedini problem, što fondovi nisu likvidni i nemogu braniti cjenovne razine[huh]

Netko je u novcu i taj netko ce odluciti kad cemo gore, nikakve TA, nikakve fundamentalne vrijednosti, nista to ne vrijedi, netko ima novac, a svi znamo koga moze imati i jedino crveni telefon moze na to politicki utjecati, jer ovo vise nije stvar je li netko izgubio ili dobio, ovo je panika malo sirih razmjera koja dugorocno nikom ne odgovara. Ni veliki igraci nece se imati s kim “boksati” ako zatuku svog protivnika, nitko im se nece vratiti u ring. Jedino to nas moze vratiti i to je moje osobno misljenje. I nakon 5 godina na burzi ponovno lekcija, nikad ne mozes biti siguran koliko si u pravu dok nemas kontrolu situacije. Sto se tice nase bebe, ona vrijedi svojih 420 kn bez sumnje, ali mozete imati stan u centru New Yorka i ako nitko ga ne zelis kupiti, to ne znaci da ne vrijedi, vec znaci da ga sad ne mozete unovciti po realnoj cijeni. Isto vrijedi i za nas koji smo sada ovdje. Nadam se da vecini nije potreban novac i da nisu u margin call-u [thumbsup]

danijel1:

ozapa:

nastavili se ovako neće niti fondovi imati čime kupovati…. onda nas čeka duže razdoblje ponovog građenja povjerenja u tržište.

U tome i je jedini problem, što fondovi nisu likvidni i nemogu braniti cjenovne razine[huh]

Neto imovina svih domaćih dioničkih fondova tijekom siječnja smanjila se za 2,28 milijardi kuna (15,37 posto), na 12,56 milijardi, pokazuju podaci Hanfe. Ulagači su iz dioničkih fondova tijekom siječnja približno povukli “samo” 0,9 milijardi kuna. Od toga najveći iznos vjerojatno su povukli mirovinski fondovi, dok male ulagače u dioničke fondove tijekom siječnja nije uhvatila panika kako smo donedavno pretpostavljali.

Kompletan članak na businessu.


90% malih to uopce ne prati..to je dugorocna stednja ljudi sa viskom novaca.. nisu svi ovdje digli kredit umjesto za auto za inv. fondove kak bi za 3 mjeseca udvostrucili i kupili duplo veci auto..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close