HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 19:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,62
31.329
1,023
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zpongy: ” Šangajac: ”
……….. Na prodaji 780.000 komada na kupnji 14.000 komada……… Ako je točan navod kolege pa se još proda ova količina onda će se HT dobro očistiti……i ja mislim da iza sljedi pravi i zdravi rast… [thumbsup] ” podatak je sa ZSE trading monitora vrlo lako provjerljiv. kada se omjer kupnje i potražnje promijeni tada će i trend cijena. do tada samo može u minus. ” ma odakle ti to…..???? zar ovih 700000 komada nije moglo biti postavljeno na prodaji na 400 kuna………kako bi to protumačio? bi li ti to izledalo kao da netko prodaje ili da je nalog postavio namjerno jer zna da ga nitko neće skinuti…..

Točno to se oduvjek radilo na burzi i radit će se.
Zazovi brokera pa će ti točno reći koliki su veliki nalozi i gdje postavljeni,
To nije slučaj na HT to je slučaj na svim dionicama.
Npr. samo je malo ljudi koji postave svoj nalog na npr 330 i čekaju (službeni put, , odsustvo zbog nekog razloga) jer jednostavno kad cijena dođe do željenog onda se nalozi pomalo povlače prema gore.
Standardna igra mačke i miša.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

kupnja i prodaja kod ht-a nevrijedi nista, s obzirom na veliku kolicinu dionica te manipulaciju iste treba samo cekati da se malo rasproda pa ce rast vec da usljedi[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Jeli se zna koliko posto će iznositi dividenda, i kad će biti… i općenito malo informacija oko toga za nas početnike ako ko zna… i kakva su vaša predviđanja za sutra ide li se i dalje u crveno ili će se napokon zazelenit malo?


Jeli se zna koliko posto će iznositi dividenda, i kad će biti… i općenito malo informacija oko toga za nas početnike ako ko zna… i kakva su vaša predviđanja za sutra ide li se i dalje u crveno ili će se napokon zazelenit malo?

pogledaj nekoliko desetaka stranica unatrag pa ćeš vidjeti raspored zbivanja HT-u u 2008. godini (objava financijskih izvješća, održavanje godišnje skupštine). Malo truda si dati kao i ostali. O dividendi će se donijeti odluka na godišnjoj skupštini društva, nešto se špekulira oko 20 kn, ali sve je to čula rekla kazala. Znati će se kada bude vrijeme za to. Predviđanja, ma to ni svevišnji više ne može predvidjeti. Možda je vrijeme da ode koju kunu gore no nije isključeno da do objave financijsog izvješća za 2007. još jednom ne dosegne povijesni minimum. [bye]

Točno to se oduvjek radilo na burzi i radit će se.
Zazovi brokera pa će ti točno reći koliki su veliki nalozi i gdje postavljeni,
To nije slučaj na HT to je slučaj na svim dionicama.
Npr. samo je malo ljudi koji postave svoj nalog na npr 330 i čekaju (službeni put, , odsustvo zbog nekog razloga) jer jednostavno kad cijena dođe do željenog onda se nalozi pomalo povlače prema gore.
Standardna igra mačke i miša.

ma slažem se s time da je dobar dio naloga tako postavljen da je gotovo nemoguće da dođe do njihove realizacije ili da zastrašuje male dioničare i da će se s promjenom trenda odnosno kada HT-R-A dosegne dno odnos broja ponuđenih i traženih dionica znatno promijeniti, kao i ti silni nalozi koji će ići prema gore.

Mene najvise muci da ova dionica tesko ide gore, ko zna kolko ce joj trebat da dostigne pa cak i sicu od 320 kuna [cry]…

Ma vidija sam te bitne datume kad su, a svejedno fala na odgovoru za dividendu to sam i pretpostavlja da se još točno ne zna…

Problem 7% radničkih dionica sve je manji što je manja cijena dionica. Radnici neće dionice dobiti besplatno nego uz popust i nemogu ih prodati odmah nego će morati čekati, a s obzirom na situaciju sve će manje biti hrabrih.


Mene najvise muci da ova dionica tesko ide gore, ko zna kolko ce joj trebat da dostigne pa cak i sicu od 320 kuna [cry]…

Ispravak…ova dionica uopće ne ide gore

Dugoročno, svi smo mrtvi

danas opet vidljivi pad i kontrola cijene velikih, na očikled skidanje velikih količina naloga ponude i slobodni pad…koma

HT-R-A
Kupnja
283,00 154
282,14 14
282,13 18
282,02 80
282,01 500

Prodaja
284,00 315
285,00 1016
285,10 115
286,00 181
286,99 300

[bye][bye]

14.04.2008.

a pogledajte cijelu burzu…ht se jos dobro drzi

New Report

Close