HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 04:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[smiley2][smiley2][smiley2]…Meri je pjevala izvanredno…samo klavir i glas…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ovo će admin brisat ko lud.


Ovo će admin brisat ko lud.

Pa valjda dobiva plaću…[smiley2]

a i on bi mogao uskoro Igorovim stopama…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Moja skromna procjena je ako dionica bude po 220 na IPO-u, prvi dan bi mogla dostići 380-400 kuna.[smiley2]
(Magmu sam “falia” za 25 kn…[smiley2][smiley2])

A kakva je procjena za drugi dan ? [smiley2]

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!


matrix90:

Ovo će admin brisat ko lud.

Pa valjda dobiva plaću…[smiley2]
a i on bi mogao uskoro Igorovim stopama…[smiley2]

Vjeko prevoditelj?

No respect


ahilej: ” Glede punomoći i tekućih računa, moj je broker siguran da lova od prodaje ide na tekući račun vlasnika, a ne opunomoćenika. ” Točno. Jedino prijenosom putem ugovora o prijenosu isplata ide na tebe.

Da li netko od kolega ima neku šprancu ugovora o kojem govori kolega …. ugovor o prijenosu

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...

Demios

Pa nece valjda Hrvati iskrcat vise od 3.5 mlrd kn iz carapa? A svi kukaju da nemaju. Svima bi ja porez lupio, po dimnjaku, ko u dobra stara vremena. Harac, rajo, harac…

da nije porez po dimnjaku dimnica?[smiley2]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Asko: ” Moja skromna procjena je ako dionica bude po 220 na IPO-u, prvi dan bi mogla dostići 380-400 kuna.[smiley2] (Magmu sam “falia” za 25 kn…[smiley2][smiley2]) ” A kakva je procjena za drugi dan ? [smiley2]
[/quote

Cijena na IPO-u ce biti oko 240 ( ako uzmemo u obzir P/S=15 sto je odlican fundament ,realna cijena je oko 367)…… e onda prvi dan nakratko moguc skok za 50-60% , te korekcija na + 30%……slijedeci dan pa sve do izbora slijedi postepeni kontinuirani rast do + 60-70%

Mala ispravka P/E =15 ,a ne P/S sorry….

Kolege, molim Vas, proporcionalno rezanje ili svima jednako? Subota je, i ne da mi se zbog toga zvati brokera, pa ako postoji netko tko zna…

Moje je mišljenje da je za Vladu bolje rezanje po principu svima jednako, zbog toga što će to manje zbunjivati narod nego proporcionalno rezanje. Mislim da je Vladi daleko bitniji narod nego manja grupa ljudi koja kupuje na bake, djedove i strine. Još bih napomenuo da očekujem zaista veliki odaziv, jer o HT-u se priča svugdje. Krediti, povlačenje stambenih ušteđevina, namjenski krediti… to su glavne teme ovih dana na mjestima gdje se krećem.

da li se isplati izac iz zb aktiva i zb globala zbog ht pa zaraditi na ht i vratit se nazad.koliko znam izlazna naknada je 2 % a fondovi ne mogu kupovat po ovim cjenama ht

[b][/b][i][/i][u][/u]Jednostavnost iznad svega[color=blue][/color]

Demios

Pa nece valjda Hrvati iskrcat vise od 3.5 mlrd kn iz carapa? A svi kukaju da nemaju. Svima bi ja porez lupio, po dimnjaku, ko u dobra stara vremena. Harac, rajo, harac…

da nije porez po dimnjaku dimnica?[smiley2]

Ne, Hrvati nemaju, a obiteljski vozni parkovi bolji nego u svim tranzicijskim zemljama. A, 90% nas smo vlasnici kuća ili stanova u kojima živimo. Ma, živimo ko bubrezi u loju.[smiley1]

Da, zvalo se dimnica.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


Cijena na IPO-u ce biti oko 240 ( ako uzmemo u obzir P/S=15 sto je odlican fundament ,realna cijena je oko 367)……

moze li se znati na osnovu cega ste dosli do realne cijene od 367 kn?


OPORTUNIST: ” Cijena na IPO-u ce biti oko 240 ( ako uzmemo u obzir P/S=15 sto je odlican fundament ,realna cijena je oko 367)…… ” moze li se znati na osnovu cega ste dosli do realne cijene od 367 kn?

E=dobit (2 milj. kuna)…….x 15 = 30 milj.
30milj. podijeli sa brojem dionica od 81milijun i nesto sitno

Alokacija dionica će biti najvjerojatnije razmjerna što znači , ako se maximum preplati za 30% za isti će se rezati i paketi , što znaci da je svejedno 1 x 38000 ili 2 x 19000……to je korektnije da se umanji gužva i špekulacije , a i vladi jednostavnije.

New Report

Close