DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 10:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
30.002
12,318
2,40
2,50
-4,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobar si Bili, baš si me nasmijao.
Pusti Lopinu, dečko rastura, na svim poljima.


Dobar si Bili, baš si me nasmijao.
Pusti Lopinu, dečko rastura, na svim poljima.

nije baš dečko, više puta izjasnio se kao dokoni penzić [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!

Ovo samo tone, kao da ih ni onih 150 mil. neće spasiti od stečaja. Ali MF-ovi će dati opet.
To je za njih kikiriki. [lol]



Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]




Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]
[/quote]
Ja radim na postotak.Radije 10 ili 20% na 1000 kn,nego 1 ili 2% na 10.000 kn.
Vama izgleda draže ono manje.Ali ako uložite dvadeset puta više možda i zaradite više od ako naraste,ali
u DLKV većina puši jer se na ZSE zarađuje u rastu,a samo rijetki u padu.
Vi pametniji znate kada treba ući,a da ste bili pametni nebi sada pisali protiv mene,jer biste već bili vani prije dva tri dana,Tada je bilo skuplje.

U DLKV ni meda ni mlijeka!





Ajde lopina odi ti na svoje stečajuše. Ovo je dionica za velike dečke.
Tu taman možeš kupiti jedno 10 komada i potrošio si svu lovu koja ti je još ostala od tvojih silnih dobrih investicija u med i mlijeko [lol]

Hrana je sve skuplja.Ulog u med i mlijeko kisne.
A gdje su mirovinci.Jeftino im po 245,a skupo na 230.
Mili bože kud sam zašo.Stranci nam okupirali ZSE i cijeli financijski sustav i zaista je teško zaraditi i za kruh,a za mlijeko i med još teže.
Vjerovali ili ne,meni ide jako dobro jer se uglavnom ne radi o stečajušama nego o nelikvidušama
koje su jako podcijenjene dok se u pojavi kupac kao gosp.NB.A onda raketa,naravno ne podmornica.
Točno,ovo je odlična dionica za veliki pušing.Ovdje se puši likvidno!

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]

Kako vi mozete govoriti dali se na dalikovodu gubi ili zarađuje (normalno da neko mora izgubit da bi drugi zaradili)… na dalekovodu se moze lijepo zaraditi ako se udari u pravom trenutku (no vi niste trejder pa neznate pogodit trenutak)…
a na nelikvidnim dionicama di se trguje svakog 5 dana, sa prometom koliko meni dođe racun u kaficu, tamo sigurno ima masne zarade [lol]
[/quote]
Ja radim na postotak.Radije 10 ili 20% na 1000 kn,nego 1 ili 2% na 10.000 kn.
Vama izgleda draže ono manje.Ali ako uložite dvadeset puta više možda i zaradite više od ako naraste,ali
u DLKV većina puši jer se na ZSE zarađuje u rastu,a samo rijetki u padu.
Vi pametniji znate kada treba ući,a da ste bili pametni nebi sada pisali protiv mene,jer biste već bili vani prije dva tri dana,Tada je bilo skuplje.

U DLKV ni meda ni mlijeka!
[/quote]
Od kud vama informacija da nisam izasao iz dalekovoda?? Nemam ni jedne dionice DLKV-a trenutno, sve sam prodao iznad 260, a uskoro ce bit prilike za ponovni ukrcaj

ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn


ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn

I ja očekujem da će fondovi u jednom trenutku stati u zaštitu cijene i obranu svoje investicije.

Kako su ovdje uložili ozbiljnije novce, treba se nadati da će se uskoro vidjeti rezultat ovih poteza kroz punu odlučnost da se provede kvalitetno restrukturiranje firme koje je ovdje već odavno bilo nužnost, kao i daljnji nadzor poslovanja kroz mjesto/a u NO.

Već dulje vrijeme ovdje se isčekuje neki veći novi posao, a sada kada su mirovinci odigrali svoje da li je vrijeme za preokret ovog negativnog trenda?


ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn

Ja pak vjerujem da će ispod 200 sto ljudi sto ćudi .

Vaš link



ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn

I ja očekujem da će fondovi u jednom trenutku stati u zaštitu cijene i obranu svoje investicije.

Kako su ovdje uložili ozbiljnije novce, treba se nadati da će se uskoro vidjeti rezultat ovih poteza kroz punu odlučnost da se provede kvalitetno restrukturiranje firme koje je ovdje već odavno bilo nužnost, kao i daljnji nadzor poslovanja kroz mjesto/a u NO.

Već dulje vrijeme ovdje se isčekuje neki veći novi posao, a sada kada su mirovinci odigrali svoje da li je vrijeme za preokret ovog negativnog trenda?
[/quote]
Dokapitalizacije mirovinaca:
ATGR-po 700 danas ispod 700
MGMA po 57,danas na 9,mili bože kud to ide
INGRA po 20,u jednom trenuu bila i na 11
DLKV po 245,vidi gore i odlući kuda ide DLKV.

Ako mirovinci dokapitaliziraju mislim da je to znak za bijeg.Jer da je to dobro to bi dokapitalizirale to banke..Mirovinci su poznati kao usisivaći smeća,ne samo na brdovitom Balkanu,nego i u razvijenom trulom kapitalizmu.
I zato pamet u glavu,i nikako za mirovincima i u njihove dionice,a ako dokapitaliziraju što dalje.
Ni štapom se to ne dira.
Ovakve dokapitalizacije u razvijenom trulom kapitalizmu rade fondovi rizičnog kapitala.Zato se i
zovu fondovi rizičnog kapitala,ali za ovaj uloženi novac ono preuzeli vlasništvo u DLKA,očistili
sadašnju upravu,radnicima u otkazu dali minimalne otpremnine,a ne po 100.000 kn,potjerali neradnike,napravili profitabilno a ne socijalističko poduzeće i prodali sve to skupa puno skuplje.
Naravno ako uspije.
A ovako,agonija bila,agonija ostaje,gubici i dalje i dioničari će vjerovatno izvuću gaće na štapu.

Burek investitori,oprezno,ovo nije sigurno za vas.

U DLKV ni meda ni mlijeka!

Nakon što su dobili 240 milja kuna sindiciranog kredita, pa u dokapitalizaciji skupili 140 milja kuna svježeg kapitala, sada ovo..
http://www.zse.hr/default.aspx?id=36265
Najskuplji oblik zaduživanja, pa zar toliko loše ova firma stoji?????!!!????
[angry] [tongue] [sad] [bye]


Ako mirovinci dokapitaliziraju mislim da je to znak za bijeg.Jer da je to dobro to bi dokapitalizirale to banke..Mirovinci su poznati kao usisivaći smeća,ne samo na brdovitom Balkanu,nego i u razvijenom trulom kapitalizmu.
I zato pamet u glavu,i nikako za mirovincima i u njihove dionice,a ako dokapitaliziraju što dalje.
Ni štapom se to ne dira.

kakve ti budalaštine pišeš, meni bi to bilo neugodno postati, ali tebe vidim uopće ne smeta! sad je DLKV odjednom šrot kompanija od koje treba bježati, a dobiva vani poslove vrijedne ne milijune, nego koji zbirno već prelaze i milijardu kuna!
to što OMF-ovi ulažu i pomažu jednoj takvoj kompaniji treba biti samo plus i njima i našem gospodarstvu! tragdija bi bila da ulažu u onaj tvoj šrot koji veličaš iz dana u dan: ELPR, DKVS, LCDS, VLDS, BD62 i drugi "biseri" s računima u blokadi i stotinama milijuna kuna nepodmirenih obaveza! [bye]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica




ispod 245 kn je OK kupiti jer će mirovinci uvijek cijenu vraćati gore da opravdaju svoje nedavno ulaganje u DLKV po toj cijeni. naravno, što se niže kupiš to bolje, no ne vjerujem da če bit niže od 230 kn

I ja očekujem da će fondovi u jednom trenutku stati u zaštitu cijene i obranu svoje investicije.

Kako su ovdje uložili ozbiljnije novce, treba se nadati da će se uskoro vidjeti rezultat ovih poteza kroz punu odlučnost da se provede kvalitetno restrukturiranje firme koje je ovdje već odavno bilo nužnost, kao i daljnji nadzor poslovanja kroz mjesto/a u NO.

Već dulje vrijeme ovdje se isčekuje neki veći novi posao, a sada kada su mirovinci odigrali svoje da li je vrijeme za preokret ovog negativnog trenda?
[/quote]
Dokapitalizacije mirovinaca:
ATGR-po 700 danas ispod 700
MGMA po 57,danas na 9,mili bože kud to ide
INGRA po 20,u jednom trenuu bila i na 11
DLKV po 245,vidi gore i odlući kuda ide DLKV.

Ako mirovinci dokapitaliziraju mislim da je to znak za bijeg.Jer da je to dobro to bi dokapitalizirale to banke..Mirovinci su poznati kao usisivaći smeća,ne samo na brdovitom Balkanu,nego i u razvijenom trulom kapitalizmu.
I zato pamet u glavu,i nikako za mirovincima i u njihove dionice,a ako dokapitaliziraju što dalje.
Ni štapom se to ne dira.
Ovakve dokapitalizacije u razvijenom trulom kapitalizmu rade fondovi rizičnog kapitala.Zato se i
zovu fondovi rizičnog kapitala,ali za ovaj uloženi novac ono preuzeli vlasništvo u DLKA,očistili
sadašnju upravu,radnicima u otkazu dali minimalne otpremnine,a ne po 100.000 kn,potjerali neradnike,napravili profitabilno a ne socijalističko poduzeće i prodali sve to skupa puno skuplje.
Naravno ako uspije.
A ovako,agonija bila,agonija ostaje,gubici i dalje i dioničari će vjerovatno izvuću gaće na štapu.

Burek investitori,oprezno,ovo nije sigurno za vas.

U DLKV ni meda ni mlijeka!

[/quote]

Pratim te Lopina na ovoj temi i malo pretjeruješ, ali za ovu konstataciju svaka čast.
Dalekovod je nakrcan viškom radnika preko veza i vezica, a sada još i izdašne otpremnine
oko 45 mil. kn za 300 radnika što je 150 tis. kn po neradniku, a firma na jedva preživljava.
[yawn]

I evo ti stotka od mene.

New Report

Close