Ne tako davno kilogram je koštao 50 kuna, sada ide i do 300 kuna, evo zašto cijena ove namirnice toliko raste

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne tako davno kilogram je koštao 50 kuna, sada ide i do 300 kuna, evo zašto cijena ove namirnice toliko raste

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Odite kvragu ipak je to samo svinjski odpad

Dzag62, 13.01.2021. u 19:42

Odite kvragu ipak je to samo svinjski odpad

Ako vam je to samo svinjski odpad, znači to ne jedete, pa vas niti cijena, koja zaista prevelika u tekstu, ne bi trebala previše dirati. Inače gledajući po trgovinama, nigdje nisu 300,000kn. Od kud im cijena ne znam, kod mene su 3 trgovačka centra i nekoliko mesnica, nigdje nemaju niti približno tu cijenu.

Od kolinja se brzo pojedu, pa kad poželim kupim carsko meso, narežem na kockice i lijepo si napravim čvarke, nakon taljenja idu u prešu i dobiješ kao čips fine čvarke, iz kojih se ne cijedi mast jer nisu dovoljno ocijeđeni. Možda neki vole malo masnije,mi volimo da su bolje mesnati i suhi, naravno i umjereno slani, volimo pogačice od čvaraka.

Za tu cijenu kupim nekoliko kg pravog mesa… ovo je postalo nabijanje cijene, a tko kupuje, ne znam

New Report

Close