DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 20:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Šta vam je?
Dalekovod već godinu dana nije IN dionica, a kamo li MUST HAVE.

Bolje je dalekovod sada prodati pa ga kupiti po 50 do 100kn za pola godine. Možete si tako puno uštediti.
Tko ima mozga napraviti će tako jer je dionica totalno OUT.

Vidim savjeti prste na sve strane….

Vrijeme je za preokret trenda [cool]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Bolje je dalekovod sada prodati pa ga kupiti po 50 do 100kn za pola godine. Možete si tako puno uštediti.
Tko ima mozga napraviti će tako jer je dionica totalno OUT.

Ovo je genijalna ideja jedino ako nam je država pred bankrotom onda je i to preskupo.

who dares, wins


Bolje je dalekovod sada prodati pa ga kupiti po 50 do 100kn za pola godine. Možete si tako puno uštediti.
Tko ima mozga napraviti će tako jer je dionica totalno OUT.

ja ću čekati dok padne na 1 kunu,onda će bit najjeftinija…

Zašto dati kunu ako možeš dobiti za 0,7kn 🙂

stvarno—–GDJE JE DNO AKO KO ZNA MOLIO BI DA MI KAZE…….


stvarno—–GDJE JE DNO AKO KO ZNA MOLIO BI DA MI KAZE…….


stvarno—–GDJE JE DNO AKO KO ZNA MOLIO BI DA MI KAZE…….

pa ovo je već dno dna.


stvarno—–GDJE JE DNO AKO KO ZNA MOLIO BI DA MI KAZE…….

to nitko sigurno ne zna, za sad je najbolje ukloniti se s kupnje i sačekati opću promjenu klime na ZSE, bez toga nema rasta ni na DLKV. u ovom valu, moglo bi negdje na 200 kn, vidjet ćemo

Ako DLKV predviđate takav pad (?), gdje će tek pasti one loše dionice, gubitaši…
A ako to sve popada, onda je najbolje zaboravit burzu na još tri godine.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Ako DLKV predviđate takav pad (?), gdje će tek pasti one loše dionice, gubitaši…
A ako to sve popada, onda je najbolje zaboravit burzu na još tri godine.

Prvo mora probit potporu na 220
onda se može kretat zaboravit

Uhh, što bi ja volio da padne što više !!!! Onda bi si mogao vratiti sliku portfelja kakva mi je bila tamo negdje krajem 2007.g., iako imam nešto DLKV boli me ku… i ako padne na kunu, uvijek će biti dovoljno "entuzijasta" da poklone svoje dionice i da ih pokušaju hvatati na koji % nižoj cijeni od prodajne…

Nema tu realnog i logičkog razmišljanja tj. predviđanja, na krilima straha mnogi će prodati svoje dionice i time dolijevati ulje na tobogan.., da lakše klizi.., a ovi koji se deru da će cijena na nekoliko kuna (iliti dinara kako već kaže dobri naš Fotije.., BTW zamislite da na nekom švapskom forumu Fotije tepe kako je cijena Adidasa 48,50 DEM, odmah bi dobio preporuku za neku ustanovu [lol] ) dobiti će satisfakciju svog nadrealnog idiotluka

Ulogirah se tek toliko pošto pročitah ove nebuloze od apokaliptičnog drukeraja i podijelim dušebrižničkim prorocima koji komad…

P.S. I love this game…iako nisam ona…

New Report

Close