DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 00:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Je li gornji post neka patka?
Ako nije, onda bi se sve uklapalo u priču jer su naveliko kupovali nešto prije isteka prošle godine.

Ja ne pišem nikakve patke. Uvijek iznosim samo činjenice 😉



Je li gornji post neka patka?
Ako nije, onda bi se sve uklapalo u priču jer su naveliko kupovali nešto prije isteka prošle godine.

Ja ne pišem nikakve patke. Uvijek iznosim samo činjenice 😉
[/quote]

Onda iznesi cinjenicu da su isto tako nedavno isli na natjecaj u Finskoj i popusili. Jedno je ici na natjecaj a drugo dobiti ga. Primjerice, sjetimo se samo gdje je sve Koncar isao s tramvajima – 0 ih je prodao do sada.

Tramvaje nebi ni ja kupio a oni španjolski što ga je uzeo BG su ljepši ako ništa drugo.
Dalekovod i tramvaji nisu isti par za uspoređivanje.

who dares, wins




Je li gornji post neka patka?
Ako nije, onda bi se sve uklapalo u priču jer su naveliko kupovali nešto prije isteka prošle godine.

Ja ne pišem nikakve patke. Uvijek iznosim samo činjenice 😉
[/quote]

Onda iznesi cinjenicu da su isto tako nedavno isli na natjecaj u Finskoj i popusili. Jedno je ici na natjecaj a drugo dobiti ga. Primjerice, sjetimo se samo gdje je sve Koncar isao s tramvajima – 0 ih je prodao do sada.
[/quote]

A sjetimo se svih poslova gdje su išli na natječaj i dobili ga. Iznos takvih poslova imate u financijskom izvješću – račun dobiti i gubitka – stavka poslovni prihodi.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Tramvaje nebi ni ja kupio a oni španjolski što ga je uzeo BG su ljepši ako ništa drugo.
Dalekovod i tramvaji nisu isti par za uspoređivanje.

Izgleda da obojica imamo DLKV a nemamo KOEI, ali to nije razlog da se paušalno pljuje po Končaru – zašto tramvaji nisu dobri? Dizajn je vrhunski, o kvaliteti ne mogu govoriti jer nisam stručan ali kad u rijetkim prilikama na stanici čekam tramvaj znam da sam sretniji kad vidim da dolazi novi CroTram nego bilo koji od onih drugih starih modela. A i puno je praktičniji i udobniji od onih u npr Milanu ili Pragu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Onda iznesi cinjenicu da su isto tako nedavno isli na natjecaj u Finskoj i popusili. Jedno je ici na natjecaj a drugo dobiti ga. Primjerice, sjetimo se samo gdje je sve Koncar isao s tramvajima – 0 ih je prodao do sada.

Ti imaš nekih problema sa samim sobom ili u čemu je problem?
Napisao sam samo ono što sam čuo da pričaju jučer na vijestima na 101ici. Nemam pojma o toj tvojoj Finskoj.

Ja nemam problem ali vidim ti i Conan imate u shvacanju recenice "jedno je ici na natjecaj, drugo dobiti ga". Samo prijavljivanje za natjecaj meni nije nikakav impuls za nista. Ali dobivanje istog itekako je. Nadam se da sad shvacate.

p.s.
Vidim da nemate pojma o natjecaju u Finskoj.


Ja nemam problem ali vidim ti i Conan imate u shvacanju recenice "jedno je ici na natjecaj, drugo dobiti ga". Samo prijavljivanje za natjecaj meni nije nikakav impuls za nista. Ali dobivanje istog itekako je. Nadam se da sad shvacate.

p.s.
Vidim da nemate pojma o natjecaju u Finskoj.


Kaj je sad pa tebi? Pa ti nisi bar od jučer. Da, dlkv je bio na natječaju u Finskoj i nije dobio posao. Pa kaj?
Znaš kakvi su Finci……bio si tamo [smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ja nemam problem ali vidim ti i Conan imate u shvacanju recenice "jedno je ici na natjecaj, drugo dobiti ga". Samo prijavljivanje za natjecaj meni nije nikakav impuls za nista. Ali dobivanje istog itekako je. Nadam se da sad shvacate.

p.s.
Vidim da nemate pojma o natjecaju u Finskoj.


Kaj je sad pa tebi? Pa ti nisi bar od jučer. Da, dlkv je bio na natječaju u Finskoj i nije dobio posao. Pa kaj?
Znaš kakvi su Finci……bio si tamo [smiley]
[/quote]

Karakterno laksi i blizi nama od Svedjana. I meni bi pasalo da dobiju natjecaj naravno, da ne bi bilo kakvih primisli kakve vidim da se nekima radjaju u glavi.



Tramvaje nebi ni ja kupio a oni španjolski što ga je uzeo BG su ljepši ako ništa drugo.
Dalekovod i tramvaji nisu isti par za uspoređivanje.

Izgleda da obojica imamo DLKV a nemamo KOEI, ali to nije razlog da se paušalno pljuje po Končaru – zašto tramvaji nisu dobri? Dizajn je vrhunski, o kvaliteti ne mogu govoriti jer nisam stručan ali kad u rijetkim prilikama na stanici čekam tramvaj znam da sam sretniji kad vidim da dolazi novi CroTram nego bilo koji od onih drugih starih modela. A i puno je praktičniji i udobniji od onih u npr Milanu ili Pragu.
[/quote]

Ne mogu naći link pa da vidiš da je španjolski rakete za ovaj. Onako na prvu. O kvaliteti jednih ili drugih nebi kad neznam. Česi imaju svoje tj. naše stare. Nove nisam vidio ali sam siguran da su puno jeftiniji kao i sve drugo u ČR.

who dares, wins

@Alien
Ma sve 5. Ja kužim kaj si htio reći.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ja nemam problem ali vidim ti i Conan imate u shvacanju recenice "jedno je ici na natjecaj, drugo dobiti ga". Samo prijavljivanje za natjecaj meni nije nikakav impuls za nista.

Pa nitko nije ni rekao da su dobili posao. Čovjek je rekao da idu na natječaj i ti ga dočekaš na nož [undecid]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close