DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 03:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zašto sam ja kupovao dionicu koju svi drugi žele prodati?
Zašto sam ja kupovao dionicu iz koje bježi Uprava, radnici,susjedi,prijatelji,fondovi?
Teška su to pitanja koja zahtijevaju bolne odgovore.

I morate postati svjesni toga da je samo pitanje dana kada će se početi iskrcavati AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem.
Jer AZ fond se najviše voli iskrcavati početkom proljeća kad nabujaju rijeke,zazelene mladice i propupaju vrbe.
A kad se AZ počne iskrcavati………
Ma, da vas dalje ne plašim.

Prvi dio navoda, kolega Fedya, onome tko te prati, a ja sam big fan…, izgleda kao već ustaljeni copy/paste navike pljuvanja po ovoj dionici…, ali doslovno copy/paste…

Nadalje je za zaključiti da svakako radiš u nekom Fondu.., ili si blizak nekome od glavonja u Fondovima, možebitno čak i u AZ-u…, a ako je tako onda bi to mogao biti i "sukob interesa"…, zar ne…, no svakako smo naučili nešto bitno, a to već i vrapci cvrkuću da je Dinko Novoselac na čelu AZ fonda…

I još nešto daj nam odgovori kad je Dinkec već tako "upućen" u neke stvari i kad je ovo tako neperspektivna dionica, zašto, ali zašto… je pobogu AZ kupovao DLKV i zašto voli prodavati kad je cijena dotične najniža…

Ja pak vidim nešto posebno jer teško da netko tko "ne posjeduje" neku dionicu troši toliko truda i s toliko entuzijazma pristupa osvješčivanju jadnih dioničara DLKV kako bi isti napokon progledali pored zdravih očiju…

Zanima me motiv…, kolega Fedya…, zašto…, ali ne odgovor po defaultu već iskreno….

Majko mila u šta se pretvorila ova tema, a i cijeli p.d. "Dabogda susjedu crkla krava" to je najbitnije…..
IGH je izgubio posao u C. Gori, to je sada i Radić priznao na dnevniku. dlkv je trebao sudjelovati u tom poslu, pa slijedom navedenog i on je pao.
Kazahstan
Koliko pametno bi bilo objaviti sada taj posao? Koliko bi to podiglo cijenu dlkv? Zašto prije ne kupiti jeftač od dioničara slabih živaca? Dinkec bu rasprodavao? A zaba bu kupovala? (pa i ostali fondovi) e ta prijetnja mog dragog kolege lješnjaka ne stoji, jer nema logike. Prodaje se dlkv, o da……ali netko ga i kupuje, a pomalo se vidi i tko (naveo kolega Verdi)
Kolega Fedya je moderiran? Pa i ostaće moderiran. Nije Vjeko glup da nezna da je prije pisao pod nickom ententinis, kao i kolega Vidra (prije kuchilo, pa još desetak nickova da ih sada ne nabrajam)
Zašto mijenjate nickove? Šta se postiže s tim? Netko fula u procijeni, pa promijeni nick? Pa svi smo ljudi od krvi i mesa, svi nekada fulamo, ali časno je to priznati, a ne pobjeći i promijeniti nick.
I na kraju, čemu taj međusobni jal? Pa mene veseli i kada drugi (na drugim dionicama) zarade jer to je cilj svima nama, a ne da susjedu crkne krava.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


IGH je izgubio posao u C. Gori, to je sada i Radić priznao na dnevniku.

kolega,vijesti nisam stigao pratiti danas cijeli dan. Da li je to točno i nedvosmisleno izrečeno ili je to Vaša subjektivna procjena? Unaprijed hvala.



IGH je izgubio posao u C. Gori, to je sada i Radić priznao na dnevniku.

kolega,vijesti nisam stigao pratiti danas cijeli dan. Da li je to točno i nedvosmisleno izrečeno ili je to Vaša subjektivna procjena? Unaprijed hvala.
[/quote]
Na dnevniku RTL-a u 18,30 sati. Radić je morao dati očitovanje istražiteljima hanfe. Priznao je da je da ga unicredito ne želi kreditirati u tom projektu, pa samim tim projekt propada.
Nažalost je tako rekao, ali biti će ti i na drugim vijestima, pa možeš pogledati . Samo prenosim vijest, nije moja subjektivna procjena.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nisam gledao dnevnik, no vijest se ponavlja svugdje ali….., rok za odluku crnogoraca je pomaknut na 2.ožujka do kada se "konzorcij" mora očitovati tj do sjednice Vijeća za autoputove, a i taj rok je moguće pomaknuti, što će reći da je ipak crnogorcima stalo…

http://teletekst.hrt.hr/?str=202-01

@alabama
očito nisi slušao cijelu informaciju. Unicredito ih je odbio, ali garanciju im je dala jedna druga jaka europska banka

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

http://ponuda-jn.nn.hr/eTender.aspx?id=1CD1B8A4-BC7D-49E9-A81F-13C80F8DD1A7&action=show

V.1.3. Ime i adresa gospodarskog subjekta sa kojim je sklopljen ugovor o javnoj nabavi

Naziv: DALEKOVOD d.d. Zagreb
Poštanska adresa: Marjana Čavića 4
Datum sklapanja ugovora o javnoj nabavi 23/02/2010
Konačna ukupna vrijednost ugovora: 5297622,85 HRK

Ovi iz Dalekovoda po malo, kao mravi, skupljaju poslove. U nepunih dva mjeseca: Makedonija, Norveška, Švedska, Francuska, Estonija, Hrvatska

ma PITAM SA NADOM——DIVIDENDA HOČE LI JEE BITI,,,,DA SE MALO RAZVESELIMO,,,,


Majko mila u šta se pretvorila ova tema, a i cijeli p.d. "Dabogda susjedu crkla krava" to je najbitnije…..
IGH je izgubio posao u C. Gori, to je sada i Radić priznao na dnevniku. dlkv je trebao sudjelovati u tom poslu, pa slijedom navedenog i on je pao.
Kazahstan
Koliko pametno bi bilo objaviti sada taj posao? Koliko bi to podiglo cijenu dlkv? Zašto prije ne kupiti jeftač od dioničara slabih živaca? Dinkec bu rasprodavao? A zaba bu kupovala? (pa i ostali fondovi) e ta prijetnja mog dragog kolege lješnjaka ne stoji, jer nema logike. Prodaje se dlkv, o da……ali netko ga i kupuje, a pomalo se vidi i tko (naveo kolega Verdi)
Kolega Fedya je moderiran? Pa i ostaće moderiran. Nije Vjeko glup da nezna da je prije pisao pod nickom ententinis, kao i kolega Vidra (prije kuchilo, pa još desetak nickova da ih sada ne nabrajam)
Zašto mijenjate nickove? Šta se postiže s tim? Netko fula u procijeni, pa promijeni nick? Pa svi smo ljudi od krvi i mesa, svi nekada fulamo, ali časno je to priznati, a ne pobjeći i promijeniti nick.
I na kraju, čemu taj međusobni jal? Pa mene veseli i kada drugi (na drugim dionicama) zarade jer to je cilj svima nama, a ne da susjedu crkne krava.

na zalost …tako je….necu ih nabrajati ali cesto mjenjaju nickove….ma ne brinem se ja za njih….dok je bilo krdo ovaca su mogli vozati ekipu..al ovo malo ljudi sto je ostalo trgovati…to su okorjela ekipa….koju nemogu zahebavati. i sisati…..ljepa voznja na dlkv mjesecima od 330-350….dok se ne promjeni ljestvica….. [rolleyes] predugo smo u tom kanalu….misljenja sam da ce morat mjenjat razinu….ekipa je skuzila [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://ponuda-jn.nn.hr/eTender.aspx?id=1CD1B8A4-BC7D-49E9-A81F-13C80F8DD1A7&action=show

V.1.3. Ime i adresa gospodarskog subjekta sa kojim je sklopljen ugovor o javnoj nabavi

Naziv: DALEKOVOD d.d. Zagreb
Poštanska adresa: Marjana Čavića 4
Datum sklapanja ugovora o javnoj nabavi 23/02/2010
Konačna ukupna vrijednost ugovora: 5297622,85 HRK

Ovi iz Dalekovoda po malo, kao mravi, skupljaju poslove. U nepunih dva mjeseca: Makedonija, Norveška, Švedska, Francuska, Estonija, Hrvatska

To im je ko na slona šamar, a izgubiti će brdo posla u Crnoj Gori kojeg su trebali raditi.

http://www.kucilooro.webs.com



I morate postati svjesni toga da je samo pitanje dana kada će se početi iskrcavati AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem.
Jer AZ fond se najviše voli iskrcavati početkom proljeća kad nabujaju rijeke,zazelene mladice i propupaju vrbe.
A kad se AZ počne iskrcavati………
Ma, da vas dalje ne plašim.

Pošto je AZ kupovao?
[/quote]
AZ je kupovao po 400kn ,a voli prodavati po 300kn, itekako su profitabilni.
Ako je nekome ovo 2.stup, na njegovom mjestu zabrinuo bi se i promijenio fond.
[/quote]

AZ je kupovao po 400,00?
A tko je kupio paket po 680,00?

Pozdrav

Nemrem nikak skužit, ovaj sa ovih 1000kom na 340, jel njega strah da cijena ne naraste, ili da ne padne?



http://ponuda-jn.nn.hr/eTender.aspx?id=1CD1B8A4-BC7D-49E9-A81F-13C80F8DD1A7&action=show

V.1.3. Ime i adresa gospodarskog subjekta sa kojim je sklopljen ugovor o javnoj nabavi

Naziv: DALEKOVOD d.d. Zagreb
Poštanska adresa: Marjana Čavića 4
Datum sklapanja ugovora o javnoj nabavi 23/02/2010
Konačna ukupna vrijednost ugovora: 5297622,85 HRK

Ovi iz Dalekovoda po malo, kao mravi, skupljaju poslove. U nepunih dva mjeseca: Makedonija, Norveška, Švedska, Francuska, Estonija, Hrvatska

To im je ko na slona šamar, a izgubiti će brdo posla u Crnoj Gori kojeg su trebali raditi.

Nisam siguran, ali može li biti da Dalekovod dobije opremanje autoputa bez obzira tko pobjedi na natječaju…Zašto ih npr. izraelci nebi angažirali …

Imala sam priliku popricati sa jednim od projektanata bukobrana i po njihovim tvrdnjama cijena bukobrana je više manje realna i tesko da ce netko dokazati da su cijene nerealno prenapuhane. Jedino su me razočarali novinari N.lista koje sam smatrala jednim od vjerodostojnijih, a oni se uhvatili nečeg u čega se ne razumiju. Najgore je što su god. dana prolazili po obilaznici i imali su priliku vidjeti nabijanje armaturnih košara visine 5m. Oni se uhvatili cijene od 400eur/m2, kao da su bukobrani samo paneli. Stvar je sto su ulani podatci bili enormne sile vjetra na tu površinu, što je rezultiralo posebnim temeljima dubine 5m i to za svaki stup.
Uglavnom još jedna lijepa referenca za DLKV i poveća blamaža za N.L. Samo se nadam da ce napisati i zaključak cijele priče na kraju.

New Report

Close