DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1,23% 28.197,00 1,55% 35.642,00
Gle šta je ovaj skupio za 40 dana, a vi samo prodavajte kupaca ima poslije će vam prodati nazad za 500.

who dares, wins

ma traje to već dulje vrijeme. Već sam 5 puta do sad pomislio da je "gotov" i da je to to. Al uvijek me iznova iznenadi. Nevjerojatno. Nekom fakat gori pod petama. Ne fali ni kupnje doduše.

PBZ D.D. 3,35% 76.952,00 0,93% 21.341,00
Ovaj je prodavao ali je sad ispo van pa se više ne vidi.
Da Kraljević nije ono prenio na sina top 10 bi se sad već osjetno povećao.

who dares, wins

Nije ispao. na 8. je mjestu ali ovoga više nema.
PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 0,89% 20.341,00
ko će ih znati kad ih ima ko narezanih i kupuju kad je skupo a prodaju kad je jeftino.
Tu logike nema ni malo.

who dares, wins

UF!!!! Al se neko veselo istreso!!!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


UF!!!! Al se neko veselo istreso!!!

a imao je i kome,neki su ga jedva dočekali, doduše, malo je pretjerao, drugi ga podržali, toliki strmoglav nisam očekivao,ali 337,xx jesam


Dajte kolega vidra, pa kao da su kolega Vilim i Spomenka neko mjerilo.

Ne znam za nijedan razlog da bi bili manje ili veće mjerilo od vas dvojice.



Dajte kolega vidra, pa kao da su kolega Vilim i Spomenka neko mjerilo.

Ne znam za nijedan razlog da bi bili manje ili veće mjerilo od vas dvojice.
[/quote]

Ali kolega, pa oni su na 420 sugerirali kupnju a kolega "Sve ispod 400 je odlična kupnja" je ,kao što mu i samo ime kaže ,sugerirao da je sve ispod 400 kuna odlična kupnja, dok smo mi ukazivali na precijenjenost i neperspektivnost.
I pogledajte vi to sad.
Cijena je na 338 sa tendencijom da potone ispod 300 i krene prema svojoj fer cijeni.
Pošto sam duboko upućen u svu neperspektivnost ove dionice govorim o tome kako je bolje investirati u tombolu na proštenju u Svetom Martinu na Kupi, jer postoji realna šansa da ćete dobiti sliku Kardinala Bozanića posvećenu svetom vodicom iz Jamnice, nego u dionice Dalekovoda gdje je gubitak zajamčen a realna šansa je da ćete dobiti sliku Luke Miličića ispred zgrade DORH-a.
Znam isto tako da su svi koji imaju ovu neperspektivnu dionicu prokleli dan kad su je kupili.
Njih mi je najviše žao.
Ali se moraju zapitati:
Zašto sam ja kupovao dionicu koju svi drugi žele prodati?
Zašto sam ja kupovao dionicu iz koje bježi Uprava, radnici,susjedi,prijatelji,fondovi?
Teška su to pitanja koja zahtijevaju bolne odgovore.

I morate postati svjesni toga da je samo pitanje dana kada će se početi iskrcavati AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem.
Jer AZ fond se najviše voli iskrcavati početkom proljeća kad nabujaju rijeke,zazelene mladice i propupaju vrbe.
A kad se AZ počne iskrcavati………
Ma, da vas dalje ne plašim.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

I morate postati svjesni toga da je samo pitanje dana kada će se početi iskrcavati AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem.
Jer AZ fond se najviše voli iskrcavati početkom proljeća kad nabujaju rijeke,zazelene mladice i propupaju vrbe.
A kad se AZ počne iskrcavati………
Ma, da vas dalje ne plašim.

Pošto je AZ kupovao?


I morate postati svjesni toga da je samo pitanje dana kada će se početi iskrcavati AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem.
Jer AZ fond se najviše voli iskrcavati početkom proljeća kad nabujaju rijeke,zazelene mladice i propupaju vrbe.
A kad se AZ počne iskrcavati………
Ma, da vas dalje ne plašim.

Pošto je AZ kupovao?
[/quote]
AZ je kupovao po 400kn ,a voli prodavati po 300kn, itekako su profitabilni.
Ako je nekome ovo 2.stup, na njegovom mjestu zabrinuo bi se i promijenio fond.

26.11.2010 - Dan D

To je posao, onda nema brige za DLKV kad AZ bude prodavao to će biti dno.

Molim gospodu Fedju i Vidru da se očituju i da daju zajedničku izjavu!
Da li da kupujem po asku?
Da li da prodajem po bidu?
Da li da činim oboje?

kad će objaviti dobiveni posao u Kazahstanu?


Ja sam ušao na 350 kn jer se svega toga ne bojim, baš kao ni prognoza koje kolegica Deluksić spominje na temi HDEL.
Može li bolje?
Ne samo da može nego i hoće……..
Fedyi usprkos
živi bili
i ne sekirali se
[wink]

Prvo je realna cijena DLKV nekih 100-150 kn sa svim obračunatim diskontima, bradonjama i ostalim.., a onda vrlo lako u mini-bulu može potegnuti i do max 400…
Znači nema straha jer dionica ti može odraditi u plus nekih 15%, ali te još manje brine što ti "realno može" ostati nekih 1/3 uloženih sredstava nakon sveopćeg veselja…..

Gospon. Vidra…., ……….,

…..po svemu što sam od vas danas naučio realna cijena DLKV se kreće između 100-400 kn…, a ulaz Vam je na 350 kn…, sad sam spokojan….

Kolega Sappy vidim da niste u toku……..to su sve hipoteze koje sam iznio radi kolege Badmana, kojeg zanima Dalekovod i razvoj situacije na burzi……zar vi ne vidite da su teška vremena, pa je tako moguće i da DLKV značajno padne……..tako su me optuživali radi pada crobexa na 1.200???
pa zar sam ja kriv što je crobex pao na 1.200

pa nisam ja taj koji ruši burzu već vi sa svojim prodajama, ja samo kupujem

dokup i samo dokup ( biti će prilika cijelu ovu godinu )

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close