DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,72
76.047
27,996
2,70
2,80
7,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

2. BMK I PARTNERI D.O.O. 298.942 13,03%
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 293.329 12,79%



Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

2. BMK I PARTNERI D.O.O. 298.942 13,03%
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 293.329 12,79%
[/quote]

Ima li netko podatak koliko su dionica BMK i KLT imali prije 01.01.2006.?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Da cijela ova transakcija je sa vrlo malim učešćem suve love tako da nečije dionice koje su bile u zajedničkom džepu prelaze u drugi osobni džep samo pravni posao.
Nepoznanica je ogromna količina dionica nepokrivna odpuštanjem i preuzimanjem. Za nju logično postoji zainteresirani kupac jer se toliko dionica ne mogu pojaviti na slobodnoj prodaji.
Trebalo bi se ubrzo saznati o kome se radi i tko je taj misteriozni investitor.
Sve mora da je već dogovoreno
BMK I KLT su izdržali jesenjki pad dionica , nisu prodali kad je sobodan pad ulijevao strah u kosti , zašto prodaju sada kad raste, nema tu zarade oni su većinu svojih dionica nabavljali na mnogo većim cijenama od 400 kn.(postoje razlozi)???
Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

da si pogledal novosti na ZSE nebi napisal ovoakvu hrpu gluposti. NHF

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!




Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

2. BMK I PARTNERI D.O.O. 298.942 13,03%
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 293.329 12,79%
[/quote]
Ima li netko podatak koliko su dionica BMK i KLT imali prije 01.01.2006.?
[/quote]
BMK 418 254 18,23%
KLT 414 371 18,06%
iz godišnjeg izvješća 32.12.2005.
Idem poslat CV Reutersu [wink]


BMK 418 254 18,23%
KLT 414 371 18,06%
iz godišnjeg izvješća 32.12.2005.
Idem poslat CV Reutersu [wink]

[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


nema tu zarade oni su većinu svojih dionica nabavljali na mnogo većim cijenama od 400 kn.(postoje razlozi)???
Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

Ne znam po kojoj cijeni su oni dobili/kupili dionice, ali svakako po nižoj od 400kn.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

50 kn



nema tu zarade oni su većinu svojih dionica nabavljali na mnogo većim cijenama od 400 kn.(postoje razlozi)???
Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

Ne znam po kojoj cijeni su oni dobili/kupili dionice, ali svakako po nižoj od 400kn.
[/quote]

pepe7



nema tu zarade oni su većinu svojih dionica nabavljali na mnogo većim cijenama od 400 kn.(postoje razlozi)???
Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

Ne znam po kojoj cijeni su oni dobili/kupili dionice, ali svakako po nižoj od 400kn.
[/quote]

Mislim da su Miličić i ekipa od prije imali dionice na računima BMK I PARTNERI D.O.O. i KLT I PARTNERI D.O.O. a da su ih sada samo stavili na slobodne pozicije
Na ta dva računa bilo je dvije transakcije prošli mjesec
02.12.2008
2. BMK I PARTNERI D.O.O. 297.413 12,97%
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 294.329 12,83%
09.12.2008
2. BMK I PARTNERI D.O.O. 300.646 13,11% +3233
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 293.329 12,79% -1000

Mislim da bi iz svega ovoga moglo ispasti nešto dobro jer su se u Top 10 dobro pojačale pozicije,a i sam Dalekovod svakodnevno kupuje

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Čak i da su kupovali po cijeni manjoj od 400 to je onda bilo davno tak oda opet nema zarede , godinama su tapkali u mjestu bez prirasta , dividenda je bila vrlo skromna , što se ne može reći za inflaciju u te tri godine.
Suma sumarum nema tu zarade kako god okreneš.

Vidim da bi neki kupovali po nižim cijenama al mislim da neće moći (ove noći [tongue]).

znači iz sveg gore napisanog danas možemo očekivati bar +10%, osim ako američki izvješataj o zaposlenosti bude loš. [undecid]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Čak i da su kupovali po cijeni manjoj od 400 to je onda bilo davno tak oda opet nema zarede , godinama su tapkali u mjestu bez prirasta , dividenda je bila vrlo skromna , što se ne može reći za inflaciju u te tri godine.
Suma sumarum nema tu zarade kako god okreneš.

zadje što se vidi iz izvješća revizije i privatizacije je da je Dalekovod kupovao svoje dionice 1999, 2000, 2001 i prodao radnicima po 50 kn (ESOP). mislim da su to komotno otplatili dividendom.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close