DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 02:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
18.811
7,877
2,36
2,44
1,68%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

po sjećanju, prošle je godine skupština bila 4. srpnja, dan tražbine, 4. kolovoza, a isplata dividende početkom rujna


po sjećanju, prošle je godine skupština bila 4. srpnja, dan tražbine, 4. kolovoza, a isplata dividende početkom rujna

sjećanje za pet

,pozdrav,,svim dlkv,,dion,, KAJ MISLITE-ILI KO ZNA,HOČE LI UOPČE BITI DIVIDENDE,,

Prema trenutnoj cijeni Dividenda bi iznosila oko 5,3 posto, u slučaju kada bi bila 12,65 kuna. Što i nije uopće loše. Čini mi se da bi apsolutno dno koje bi mogli doseć u ovoj rasprodaji moglo biti oko 150 kuna. Ciljam li prenisko?

Obey Ferengi Rules of Acquisition

definitivno…….teško da će ispod 200


definitivno…….teško da će ispod 200

cime to garantiras????? tako se pricalo na 1000 pa na 700 pa na 500 i eto nas na 235….pogledaj koei-r-a 180kn….tako da…..lakse malo sa ciframa kolega

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

bogme nikad se nezna ,sve je u banani pa tako i dalekovod ,nebi me čudilo da padne i ispod 150 kn,,


bogme nikad se nezna ,sve je u banani pa tako i dalekovod ,nebi me čudilo da padne i ispod 150 kn,,

možda, al ako se nevaram, prošli put kad se takva piz… desila, uprav je kupovala dionice, braneći cijenu, i to u više na vrata, na različitim razinama do 350kn…

A u šta danas možeš biti siguran?

KUPNJE 7.120 ovo se već dugo nije vidjelo…..


KUPNJE 7.120 ovo se već dugo nije vidjelo…..

to ti ništa ne znači….mžeš se i ti postaviti na kupnji za 10000 komada po 1 kunu a nitko to neće vidjeti
ali će se ipak brojati kao navodna kupnja ….!!!

Čisti ti je primjer Magma….

na 4300 sve prodajem...

http://www.poslovni.hr/109951.aspx

O tom se već neko vrijeme govorilo…sad je valjda to gotova stvar.

Nego…hoće li nestati ovaj somuljak na prodaji?:)

http://www.poslovni.hr/109951.aspx

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


O tom se već neko vrijeme govorilo…sad je valjda to gotova stvar.

Nego…hoće li nestati ovaj somuljak na prodaji?:)

Pojelo ga za kraj [thumbsup]

Fino fino .. ovako impozantan broj protrgovanih nismo imali od sredine 12 mjeseca (točnije 17.12).

Puno prometa, puno strke, a na kraju pull-back i nula na kraju.. jesmo li vidjeli dno na ovoj dionici? Barem ono privremeno ako ništa drugo? Moguće s obzirom da mi se čini da je i crobi spreman preć u zeleno.

Kako ćemo padati na niže razine otpor će biti sve žešći i žešći…

Obey Ferengi Rules of Acquisition

New Report

Close