DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 02:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
18.811
7,877
2,36
2,44
1,68%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neznam tko će po asku, ali ga ja čekam na bidu.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

sa ovom dionicom je uvjek tako dok pada pada najaće ali isto dok raste raste najaće,,,,
mislim da bi sutra opet mogli testirat 300….danas najniža 305…..
na 300 je mnogi čekaju tak da je to dobra linija obrane….


Neznam tko će po asku, ali ga ja čekam na bidu.

a koja je tvoja ulazna cijna ak smijm pitat
može i na pm


sa ovom dionicom je uvjek tako dok pada pada najaće ali isto dok raste raste najaće,,,,

Jel možeš taj pad i rast potkrijepiti nekim grafom?
Ja to nisam primjetio. Pogotovo u usporedbi s drugim građevinarima. Manje je rastao u ono doba kad je sve raslo a sad u krizi je manje pao od njih.

porast cijene dlkv: sa 228 (2.12.08.) na 438 (12.1.09.) je 82%
porast cijene igh: sa 2800 (2.12.08.) na 3900 (12.1.09.) je 40%

mislim da je zoki777 to mislio.
za to ti ne treba graf


sa ovom dionicom je uvjek tako dok pada pada najaće ali isto dok raste raste najaće,,,,
mislim da bi sutra opet mogli testirat 300….danas najniža 305…..
na 300 je mnogi čekaju tak da je to dobra linija obrane….

mislim da nebude bilo testiranja na 300 ,barem ne sutra


sa ovom dionicom je uvjek tako dok pada pada najaće ali isto dok raste raste najaće,,,,
mislim da bi sutra opet mogli testirat 300….danas najniža 305…..
na 300 je mnogi čekaju tak da je to dobra linija obrane….

mislim (nadam se) da taj film sutra nećemo gledati, a evo i zašto:
RSI je ispod 30
Stohastic se vuče po dnu kao mrtva zmija, isto i Williams%
u očekivanoj korekciji cijena se trebala zaustaviti na +-350, AKO je ovo bio c od 2, a ne onaj 3.migov krobinjo

anyway, bez obzira na trenutnu cijenu, meni je važnije što vjerujem da je dlkv firma koja će imati posla slijedećih 5 godina.
pozdrav.

Akreditacija od strane HAA
20.01.2009.

Dalekovod Laboratorij akreditiran je 18.11.2008. od strane Hrvatske akreditacijske agencije ( HAA ) sukladno normi 17 025:2007 po slijedećim novim metodama za ispitivanje prema normama:

HRN EN ISO 6506-1:2000
HRN EN ISO 6507-1:1999
HRN EN ISO 6508-1:2000
BS EN 898-2:1994
ASTM A 153-A 153M (2005)
ASTM A 90-A 90M (2007)

čini mi se da je ovo važno znati za dlkv (da i oni "ulažu u znanje" [smiley]). HAA je jedini komadić Lijepe Naše koji je punopravni član evropske zajednice.


porast cijene dlkv: sa 228 (2.12.08.) na 438 (12.1.09.) je 82%
porast cijene igh: sa 2800 (2.12.08.) na 3900 (12.1.09.) je 40%

mislim da je zoki777 to mislio.
za to ti ne treba graf

upravo to….

Meni se (u ovoj situaciji na globalnom tržištu) ni najmanje ne sviđaju dvije činjenice:
Velika zaduženost tvrtke i skori dolazak na naplatu izdanih obveznica
Razlika u BVPS u odnosu na druge Hr dionice iz istog sektora (osim IGH za koji smatram isto). Ovo drugo bi za dalekovod mogao opravdati tvrtkinim ugovorenim poslovima – prema Lideru imaju ugovorene poslove u vrijednosti 5 mlrd kn (dvogodišnji puni kapaciteti).

3. veljača 2009.

HEP dobio kredit i donaciju

Potpisivanjem Ugovora o kreditu iz posebnog Fonda Vlade Republike Njemačke pod nazivom "Međunarodna inicijativa za zaštitu klime", HEP-u je odobren kredit u iznosu od 50 milijuna eura te uručena donacija od 600 tisuća eura.

Riječ je o kreditu koji je omogućila njemačka razvojna banka KfW i koji je dio međunarodne inicijative za očuvanje klime koja potiče energetsku učinkovitost i ulaganja u obnovljive izvore energije, objavio je danas HEP. Ugovore o kreditu i donaciji danas su u Sjedištu HEP-a potpisali predsjednik Uprave HEP-a Ivan Mravak i viši potpredsjednik KFW-a Roland Siller. Fond "Međunarodna inicijativa za zaštitu klime" omogućit će korištenje sredstava, kako se navodi, po iznimno povoljnim uvjetima koji uključuju 15 godina otplate, 5 godina počeka i kamatnu stopu od 4,5 posto.

(pd)

Evo nam se Dalekovod, polako ali sigurno promeće u jednu od najgorih dionica na dragoj nam burzi. Na stranu sve pozitivno, ali nekako mi se čini da svaki stanovnik ove države ima bar 100 DLKV-R-A, koje se jedva čeka rješiti po sistemu daj šta daš, ma strašno. Ja sam ih nekoliko neutralizirao, al nestalo para.
Biti će vam žao za godinu dvi kada ga budemo prodavali za 1000+.

Ma ne sekiraj se. Čuvaj ih, dokupljuj kad se crvene i čekaj. Doći će i naših 5 minuta

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Biti će vam žao za godinu dvi kada ga budemo prodavali za 1000+.

mislim da si preskroman…

Ponaljam post od jurtros u nešto proširenom obliku tek toliko da se vidi tko ovdje može računati
na svoj dio.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d96d80de-be4c-4d74-83bf-55fddfb7059f

HEP – Obnovljivi izvori trenutno u suradnji s vodećim stranim i domaćim tvrtkama pripremaju nekoliko projekata gradnje vjetroelektrana, elektrana na biomasu, malih hidroelektrana te solarnih elektrana.

Tako je s austrijskim tvrtkama Verbund i BEWAG razvijen projekt izgradnje velike vjetroelektrane snage stogavata kod Knina, a partner u projektu je i tvrtka Dalekovod s kojom HEP surađuje i na projektima vjetroelektrana na drugim lokacijama.

New Report

Close