DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 09:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,44
5.661
2,320
2,40
2,44
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zorangutan, 18.05.2022. u 11:25

kad se sjetim pametnjakovića koji su kupovali čak i po 130 kn, a napadali nas koji smo pisali da će trgovanje s novim dionicama biti u rangu 15-20 kn te kako nemamo pojma i samo želimo jeftino kupiti 😂

Ma kojih 15-20, njima se isplati uzeti i 10%. Može to lako i na 11kn

@redizajlos

sumnjam da će ispod 15 kn jer većinu novih dionica drže veliki igrači koji neće prodavati na burzi…ja ću kupovati u ovom rasponu 15-20 samo da se situacija još malo iskristalizira….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mislim da je dno od 17 kn dosegnuto .Tko je žurio i mislio prodat po bidu prodao je.Nadam se da neću pregrist jezik .

Mene samo zanima tko su trojac na 2. 3. 4. mjestu, kakve oni imaju informacije, odakle i to nikom nije sumnjivo od institucija 👍🤣🤣

Znači konsolidator se kipa, a trojac kupuje i sve super 🙂 nema upoće povlaštenih informacija 😉

sitnariba, 18.05.2022. u 19:40

Mene samo zanima tko su trojac na 2. 3. 4. mjestu, kakve oni imaju informacije, odakle i to nikom nije sumnjivo od institucija 👍🤣🤣

Znači konsolidator se kipa, a trojac kupuje i sve super 🙂 nema upoće povlaštenih informacija 😉

povlaštene informacije? koje se vide po? tome što je ta ekipa kupovala dionice na 50-130 kn i sada ima -60-80% gubitka na tim kupovinama??

svaki druk trebao bi imati i neku trunku logike i inteligencije, ali ovi tvoji postovi…stvarno ne znam što bih više rekao na tvoja piskaranja…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

To što je izvršena konverzija novih i starih dionica u iste dionice  ne igra ulogu za sudski epilog. Zabilježeno je u SKDD-u tko je bio vlasnik starih i s kolikim brojem na dan prije konverzije. I taj podatak je itekako bitan za daljnji razvoj događaja. A ovo što su ovi otimači vlasništva požurili da izjednače dionice će im se obiti o glavu na kraju.

Prvih 10 ulagača po novom rasporedu drži 99,66 % dionica. Konsolidator sada ima udjel od mizernih 0,27% .

Opća rasprodaja novih dionica od 4 velika igrača…koji su imali enormne gubitke tu kao i ja kao dioničar, te sad idu ušićarit što se ušičariti da…kakva ekipa








20.05.2022 >T: 18.05.22  Pros. cijena: 19,18












































































RBDioničarBroj%
1. NAPREDNA ENERGETSKA RJEŠENJA D.O.O.31.000.00075,16%
2. MF ENA D.O.O.2.400.0005,82%
3. AGRAM INVEST D.D.2.060.0004,99%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEG…1.513.6423,67%
5. AZ OMF kat. B1.170.0002,84%
6. AZ Profit1.000.0002,42%
7. AZ OMF kat. A987.9152,40%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEG…492.2581,19%
9. AGRAM BANKA D.D.345.0000,84%
10. KONSOLIDATOR D.O.O.110.4890,27%
UKUPNO41.079.30499,59%

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/premijer-plenkovic-primio-predsjednika-suda-europske-unije-koena-lenaertsa-15201216

Ajd primijenite to Evropsko pravo i na slučaj Dalekovod i bit će puna bajbukana hrvatskih Maltežana – otimača.

Nema ništa bez EU izgleda 🤣🤣

Ured europskog javnog tužitelja: 10 hrvatskih državljana optuženo za korupciju, među njima i dva gradonačelnika

Drugi po veličini dioničar Dalekovoda  je MF ENA d.o.o. sa 5,82% dionica.

To je slovenska firma MF ENA, TRGOVANJE Z NEPREMIČNINAMI D.O.O., POD HRIBOM 55, 1000 LJUBLJANA.

Zna li netko nešto o njima?

Znam da ovaj forum čitaju i kolege iz SLO, pa bih bio zahvalan za par info o toj firmi.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

🤣🤣😂😂 pa mi smo kaos od države 😂👍

I taj isti regulira nešto 😂🤣 zato nam i je ZSE sranje jer nitko više neće svoj novac uložit da ti na kraju uzme banda 99% imovine

Nećete moći protiv EU i EK.

Da li je HANFA istražila povlaštene informacije iz Dalekovoda? Kome su dali informacije ? pa sadašnjim vlasnicima ili 🤣😂 pa ovo je komedija od države, burze i regulatora 😂🤣🤣🤣

https://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-kako-je-sef-hanfe-kupovao-drzavne-obveznice-dok-je-bio-u-hnbu/2366769.aspx

Zbog slične afere otišli čelnici američkog FED-a

 

Podsjetimo kako je nedavno nastao skandal u Američkim federalnim rezervama (FED), kada je niz visokopozicioniranih čelnika morao dati ostavke jer se otkrilo da su neki zaposlenici, uključujući i viceguvernera, kupovali državne obveznice i razne dionice, i to neposredno prije FED-a.

 

U odgovoru na upit Indexa Žigman tvrdi da se u trenutku vlastite kupovine državnih obveznica nije koristio povlaštenim informacijama te da je kupovao državne obveznice prije dolaska u Hanfu.

 

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zalac-na-primjedbe-da-ce-se-tvrtke-zaliti-na-namjesteni-natjecaj-neka-se-zale-who-cares-15203602

A gdje je na kraju završila ova gospođa “WHO CARES”! Ipak je nekoga briga!

Ako nekome promaklo Konsolidator skroz izašao prije par dana. Koliko vidim ovi drugi se baš ne tuku da izađu tako brzo, pogotovo na ovim razinama.

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close