DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 05:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
6.938
2,902
2,40
2,42
-1,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

johnwayne, 12.05.2022. u 00:33

Dioničari Dalekovoda !

Evo vam živući dokaz da je način na koji vam je Dalekovod d.d. otpisao 99 od 100 dionica protivno zakonu i ništetan:

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ZB/GS-ZB-6c3ba0f4732b11360f517db9c7d433c3.pdf

Odluka Ad.9.,  točka III

Znači Dalekovod d.d. nije imao zakonske ovlasti predložiti svojim dioničarima smanjenje vrijednosti dionica na 0,10 HRK prije spajanja.  Pogledajte kako se to formulira.

Padaju na čistoj proceduralnoj pogrešci, ali poanta je da to sada kada ovo znamo mora pasti

 

Ne kužim, di je razlika?

Zar to nije potpuno isti tekst samo s drugim brojkama?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

johnwayne, 12.05.2022. u 00:33

Dioničari Dalekovoda !

Evo vam živući dokaz da je način na koji vam je Dalekovod d.d. otpisao 99 od 100 dionica protivno zakonu i ništetan:

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ZB/GS-ZB-6c3ba0f4732b11360f517db9c7d433c3.pdf

Odluka Ad.9.,  točka III

Znači Dalekovod d.d. nije imao zakonske ovlasti predložiti svojim dioničarima smanjenje vrijednosti dionica na 0,10 HRK prije spajanja.  Pogledajte kako se to formulira.

Padaju na čistoj proceduralnoj pogrešci, ali poanta je da to sada kada ovo znamo mora pasti

 

Samo je to prijedlog i to još od ove godine. A ovo sa Dalekovodom  se desilo prošle godine.

 

tovarish, 11.05.2022. u 13:43

 





zorangutan, 06.05.2022. u 11:56



 

…neki će vjerojatno kupovati u padu s 30 na 20 kn, neki na 15, a većina će trgovati u rasponu 13-15 kn

 



 

na kraju će se vjerojatno ove stare dionice pripojiti u novu seriju i sve će biti ista serija (i cijena)

ista cijena da, negdje u rangu 10-15 kn

Zlatek, 12.05.2022. u 08:54

 





johnwayne, 12.05.2022. u 00:33



 

Dioničari Dalekovoda !

Evo vam živući dokaz da je način na koji vam je Dalekovod d.d. otpisao 99 od 100 dionica protivno zakonu i ništetan:

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/ZB/GS-ZB-6c3ba0f4732b11360f517db9c7d433c3.pdf

Odluka Ad.9.,  točka III

Znači Dalekovod d.d. nije imao zakonske ovlasti predložiti svojim dioničarima smanjenje vrijednosti dionica na 0,10 HRK prije spajanja.  Pogledajte kako se to formulira.

Padaju na čistoj proceduralnoj pogrešci, ali poanta je da to sada kada ovo znamo mora pasti

 

 



 

Ne kužim, di je razlika?

Zar to nije potpuno isti tekst samo s drugim brojkama?

 

Ni blizu, no vrag je u detaljima

 

@johnwayne

No, hoćemo li čuti te detalje?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ok, ova konverzija je dobra vijest za nas stare dionicare, znači nove prekaze u oznaku starih dionica..

Što bi značilo da veliki neće prodavat, možda jedan mali postotak, ali ne sigurno po 10 ni 30 kn, a ni po 130 kn, no živi bili pa vidjeli kako će to dalje ići

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/43908

Uglavnom, nanjušio sam drukanje da se stare dionice trebaju prodat 👍😉 a novih neće biti pod novom oznakom, već pod starom, za koje će cijena sada ići samo UP 🤣🤣

sitnariba, 07.05.2022. u 18:45

Ovdje se sada igra da se mali što više riješe starih dionica, zato je počelo ovo nabrijavanje na nove dionice, koje kako smatram ( ne znači da sam u pravu) neće biti na prodaji ni 10% tek radi reda i to po visokoj cijeni..

Samo oprez, netko se fino tovari starim dionicama  a zašto? to će da vidimo kroz naredno vrijeme..

Moji postovi nisu nagovor na prodaju ni kupovinu.

 

Sad bi se moglo desiti u narednom periodu da će se maknut sa burze, mali su prodali pošto poto, kupovali su igrači upućeni u igru, a kasnije branje dividende 👍🙂 zajedno sa Končarom i PPD-om 😊 no to je samo moje mišljenje ne mora biti točno i nije nagovor na ništa 🙂

https://lidermedia.hr/poslovna-scena/hrvatska/dalekovod-dokapitalizacijom-zavrsio-proces-financijskog-restrukturiranja-140731

Eto i to je konačno završilo. Pitanje svih pitanja je koliko su mali dioničari zaista oštećeni i drugo pitanje koliko su novi dokapitalizatori zaradili upisom dionica. Moje mišljenje je da su prvi izgubili previše puno da su drugi zaradili previše puno. Jer ovako očišćena i razdužena firma po cijeni dionice od 30 kuna na tržištu vrijedi trenutno malo više  1,2 milijarde kuna. E sad da li vrijedi više ili manje to će se vidjeti u narednim mjesecima.

sitnariba, 16.05.2022. u 06:42

Sad bi se moglo desiti u narednom periodu da će se maknut sa burze, mali su prodali pošto poto, kupovali su igrači upućeni u igru, a kasnije branje dividende 👍🙂 zajedno sa Končarom i PPD-om 😊 no to je samo moje mišljenje ne mora biti točno i nije nagovor na ništa 🙂

Ali Konsolidator ima još skoro 110.000 dionica. Ako sve rasproda osim “igrača” koji imaju 41.000.000 dionica mogli bi se pojaviti još neki novi.

Nakon konverzije Konsolidator nema potrebe da prodaje svoje dionice jer mu udjel pada na mikro razinu u ukupnom izdanju. Tako da je ta priča završena i za njih.

Znači ja sam ostao čekati sa 51,00 kn u prosjeku.

Dalekodaši,i male na Ddjh spajaju , ovo vam je historijska prilika da se povezete medjusobno, makar i da nekoga posaljete na GS u Brod.

Kad se narod skupi, zbroji, pa u vrstu i na ulicne proteste , ma nema tog politicara kojem nece bit tijesna kravata kad pogleda kroz prozor

I tek onda cete imati priliku za postenu nagodbu. A sve dok se to ne dogodi, druga strana ce uvijek igrati onako kako je naucila od malih nogu i kako najbolje zna.

Prljavije kao Harry Calahan

O D L U K U

1. Odobrava se uvrštenje na Službeno tržište 41.000.000 redovnih dionica društva DALEKOVOD d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Ulica Marijana Čavića 4, OIB: 47911242222, pojedinačnog nominalnog iznosa od 10,00 HRK, oznake: DLKV, ISIN: HRDLKVRA0006.

2. Prvi dan trgovanja financijskim instrumentima iz točke 1. ove Odluke je 18. svibnja 2022. godine.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/COI-DLKV-70a34dc868725e96817e37fc14302f42.pdf

Ignore: KressoM, delux

kad se sjetim pametnjakovića koji su kupovali čak i po 130 kn, a napadali nas koji smo pisali da će trgovanje s novim dionicama biti u rangu 15-20 kn te kako nemamo pojma i samo želimo jeftino kupiti 😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close