DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,45
2.689
1,096
2,40
2,46
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

baš me zanima u kojem smjeru će sutra burza krenuti, zbog je… kosova moglo bi biti pada i to dobroga, na business-u predviđaju slabe interese ulagača i daljnje oscilacije crobexa, šteta zbog ovog kosova, inače mislim da bi bio dobar plus na svim dionicama…


baš me zanima u kojem smjeru će sutra burza krenuti, zbog je… kosova moglo bi biti pada i to dobroga, na business-u predviđaju slabe interese ulagača i daljnje oscilacije crobexa, šteta zbog ovog kosova, inače mislim da bi bio dobar plus na svim dionicama…

..kosovo je gotova stvar..a evo i rusi su povukli izjavu o mogučoj vojnoj intervenciji…
..a političari moraju još malo palamuditi…čisti folklor…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


baš me zanima u kojem smjeru će sutra burza krenuti, zbog je… kosova moglo bi biti pada i to dobroga, na business-u predviđaju slabe interese ulagača i daljnje oscilacije crobexa, šteta zbog ovog kosova, inače mislim da bi bio dobar plus na svim dionicama…

mene takoder jako zanima sta ce biti sutra… situacija preko se smiruje i mislim tj nadam se da cemo sutra opet u zeleno. ako bude tako mislim da bi nam se trziste moglo stabilizirati a nas dragi dlkv vratiti tamo gdje je bio u najboljim danima[thumbsup]


mislim da bi brzo mogla biti i dokapitalizacija, bar su tako najavljivali, a aluminij je pri kraju , pojacala se i kupovina u petak , [thumbsup]
[/quo

Nažalost dokapitalizacija je propala stvar

U startu 30 kn po dionici gore… nije loše [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!



mislim da bi brzo mogla biti i dokapitalizacija, bar su tako najavljivali, a aluminij je pri kraju , pojacala se i kupovina u petak , [thumbsup]
[/quo

Nažalost dokapitalizacija je propala stvar

Imaš link ili lupaš bez veze?

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


mislim da bi brzo mogla biti i dokapitalizacija, bar su tako najavljivali, a aluminij je pri kraju , pojacala se i kupovina u petak , [thumbsup] [/quo Nažalost dokapitalizacija je propala stvar

onda će nešto prodat ! [rolleyes]

Cookie Monster

Najdraže mi je kad vidim da jedan te isti korisnik sam sebi postavlja pitanja i odgovara na njih.
Bez linka bez izvora, sami tračevi i lupetanja.

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

jeli mi se cini ili ovo stidljivo krece prema gore, nek bude ovaj tjedan svaki dan po 2% meni super


jeli mi se cini ili ovo stidljivo krece prema gore, nek bude ovaj tjedan svaki dan po 2% meni super

I meni super
[wink]

U ovo doba iduće godine ja ću biti milijuner ( Delboy)

meni je dovljno i 1% dnevno ako ce tako biti u kontinuitetu

meni nije [thumbsup]


meni nije [thumbsup]

za pocetak, nakon svega, treba biti i malo skroman [thumbsup] a kasnije [pray][pray][pray]

Triklop:


mislim da bi brzo mogla biti i dokapitalizacija, bar su tako najavljivali, a aluminij je pri kraju , pojacala se i kupovina u petak , [thumbsup]
[/quo

Nažalost dokapitalizacija je propala stvar

Imaš link ili lupaš bez veze?

Nemam link već info. od ljudi koji su je i predložili,dakle lupetam bez veze.

P.S. mogao bi zalupetat još malo ali možda ipak bolje šutiti

A kad je trebalo odlucivat o dokapitalizaciji

New Report

Close