DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 10:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
170
71
2,36
2,40
-0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Srusili brokeri cijenu, zbog zarade.

Malo po asku a onda čekanje da se napuni bid, pa onda puno po bidu, pa onda opet krene kao na gore pa čekaš da se ispucaju optimisti po asku, pa onda kad nestane optimista ponovno po bidu. I tako već godinama . A što je najbitnije u svemu tome trend je padajući i toga se treba držati. Ide daleko niže nego što možete i zamisliti ali na tenane po običaju, strpljivo da jede živce i baca u očaj. Čuvajte svoje pare pogotovo od ovakvih nepoznanica gdje se ne znaju prave namjere vlasnika a oni ne igraju za male.

A što ako je na djelu samo namjerno rušenje da se pokupi što više jeftino po asku??
Jučer 20.000 kom prebačeno po 13, pa onda s 1-2.000 srušeno do 11,60.
Tako da je jako rizično prodavati po ovoj cijeni kad u par poteza može skočiti opet preko 15 kn, a da ne govorimo i o puno višim razinama.
Ne znam kako nije poslan upit o očitovanju na ovo rušenje cijene, iako znamo da “nema novih materiajlnih činjenica koje bi mogle uzrokovati pad cijene”.

O kakvin prekrcajima vi pricate, pa promet jedva 40k kn 🤣🤣🤣🤣



Da li može netko pretpostaviti kad će ovdje biti dividenda?

Ja ne znam, ali sigurno zna onaj kolega što je nedavno govorio da će ubrzo 3 znamenke od koji prva nije 1…

Žao mi je malih investitora jer znam da je ovo jedna od omiljenih dionica, ali tako je to kad se umjesto svojim očima i izvještajima vjeruje drukerima i navijačima.

Sad će opet krenuti navijanje:
– novi poslovi
– otplaćeni dobavljači iz PSN
– europa će puno uložiti u obnovu mreže
itd… trlababa lan…

Nema za Dalekovod sreće uz ovu upravu, pisao sam već nekoliko puta!
[/quote]

Kolega Bucko,
s obzirom da ste me prozvali evo osvrta na vase lupetanje,
Dakle, ja sam i sada siguran da ce ovo na 3 znamenke i da nece 1 kolo voditi. Ja nisam rekao kada a li sam rekao puno brze nego li sto mnogi misle. Eh sada, za mene brzo znaci nekoliko godina jer je prinos ogroman.
Iskreno nisam ju ocekivao na ovim razinama ali to je ocito moguce od ovakvih mesetara kao sto ste i vi medju njima.
Ne postoji potentnija dionica na ZSE i takva da ima neto 22 mil kuna dobiti uz istovremeno vracanje svih anuiteta, Dobavljaci rijeseni jos u ozujku kada je zadnja transa uplacena,Novi poslovi dobiveni npr u Svedskoj a cijena pala od te vijseti 25%.
nO NISTA ME NE IZNENADJUJE ali znam da kada jednom ova pracka krene zadnji put je najdalje dobacila u proljece 2017 prije Agrokora..skoro na 30 a sada ce u troskoku 50.
Sam9o polako jer ja imam vremena za razliku od Vas kolega.
Zao i je samo sto gradim nesto pa nemogu ulupati ovdje i to mi je strasno zao. Inace bih sam prebacio preko 15-17 zasigurno..
No cujemo se kolega po ovome opet..take it easy!


Pa i potrebno je da se plaće dižu (svi poslodavci u HR), jer jedino tako će zadržati radnike.
Tako da je to logična stvar i uopće nisu trebali ići u prepirku s radnicima prošle godine već im i sami podići plaće.

samo ima tu problem -nema se para za platiti povećane plaće, a to znači nastavak odlaska radnika u druge firme gdje su plaće više. ne vidim ovdje svijetlu budućnost u skorije vrijeme

Po svemu sudeci ovo je val 5 od 5. Dakle treba poljubiti proslo dno da bi doslo do odbijanja. Moja prognoza 9-10kn je dno.
Al pricekajmo jos malo pa u kupovinu.

Više nitko od stranaca u Hrvatskoj niti jednu firmu ne želi platiti po tržišnim cijenama. Svi računaju da se ovdje do svega može doći na lakši i jeftiniji način. Malo “ispod žita” tutneš upravi i vodećim ljudima i oni ti za kratko vrijeme svojim neradom isporuče firmu na pladnju za “Judine škude”.
Prošao je tako Agrokor – megafirma a zašto ne bi i ovo malo preostalih “firmica” na tržištu. Recept je isproban i daje sasvim zadovoljavajuće rezultate za nove vlasnike. Zrcala su u trendu!

po tom modelu je Todorić sve kupio, samo se valjda obvezao kada okrupni i zaokruži s Merkatorom predati dalje

hoće li i dalekovod uskoro “zrcaliti” kao todeks?

Dlkv je prošao psn i moglo ga se kupiti jeftino tako da naprijed ima zlonamjernih komentara koji žele širiti paniku i skupiti dionice. A to prolazi na ovoj dionici jer je opća nelikvidnost.
koji su se negativni /pozitivni događaji, izvještaji realizirali od zaključenja PSN? Koliko je realan stečaj koji se zaziva, ako se nije dogodio prije 4 godine kad je bilo više elemanata?

Evo, čim je netko kupio s aska odmah se na kraju naloga, izvan limita pojavila veća prodaja.
Ovdje mali mogu napraviti 30% +/- bez problema.



Ja sam poceo prikupljati dok je jeftino. He he.. Prosjek 12.22 kn zadnja 3 dana. Opet van uvaljao po 13kn. Al budem na 10kn

i jesi zaradio za burek? ili samo jogurt, s obzirom na promete jučer i prekjučer :))
[/quote]
Zaradio za 3 janjca. I moram reci bili su dobri.

je kako da ne, od 40-tak k.kn prometa eto baš ti sve kupio po najnižoj i prodao po najvišoj :))))

al dobro, glavno da su bili dobri 🙂

Netko se prestrasio da mi ne proda jeftino, pa povukao nalog.

http://zse.hr/default.aspx?id=86141
kažem nešto nije kako valja, Čović odlazi, ne mislite valjda da će ga Todorić zamijeniti, zapleteno je to prilično, tko je u stvari ovdje Gazda

New Report

Close