DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 04:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koliko je menadzment potpisao ugovora od 3.6.2016. do 18.5.2017?, molim Vas u eurima

i ukljucite gubitak od 100 mil € iz Ukrajne

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/LNjbDd5DSdN4Pd1PaF284g==.pdf

Vaš link …

who dares, wins

interesantna je ova kazna za dalekovod professio. hoće li oni to i dalje plaćati ili će naći kupca? da li se svjesno odgađa prodaja ili… ?

who dares, wins


interesantna je ova kazna za dalekovod professio. hoće li oni to i dalje plaćati ili će naći kupca? da li se svjesno odgađa prodaja ili… ?

Cini se da je svjesno jer dobit profesia za proslu godinu je 4.179.615 mil, te im se po tome ne zuri platit, jer je kazna manja od dobiti jedino ne znam koliko moraju vracat duga na ime tog profesija i kamata pa bi onda bila druga racunica.

Ignore : renči

Nema likvidnosti na zse pa niti ovdje
Ali čeka se triger, koji vraća ovu dionicu na razine prije krize izazvane nesretnim Agrokorom … valja biti strpljiv te izvuci Cash ako se ima pa pomalo grickati, bez žurbe .

Hrvatska i Slovenija “pametnom mrežom” u elektrodistribuciji do 40,5 milijuna eura od EU-a

Distributeri električne energije iz Slovenije i Hrvatske potpisali su u ponedjeljak u Bruxellesu zajednički transgranični projekt “pametnog” povezivanja elektrodistributivnih sustava u vrijednosti 88,6 milijuna eura koji dobrim dijelom sufinancira Europska unija.


Nema likvidnosti na zse pa niti ovdje
Ali čeka se triger, koji vraća ovu dionicu na razine prije krize izazvane nesretnim Agrokorom … valja biti strpljiv te izvuci Cash ako se ima pa pomalo grickati, bez žurbe .

Hvala na savjetu.
No, kad mi netko kaže da lagano grickam, da ne žurim, i da će uskoro biti sve u redu uništi mi i zadnji optimizam (kojeg ionako više nemam).

Dalekovod d.d. Zagreb raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:
VODITELJ ODJELA ZA REALIZACIJU PROJEKATA TRANSFORMATORSKIH STANICA (M/Ž)

UVJETI:

Mag. inž. Elektrotehnike, smjer Energetika ili Automatika
7 godina staža u realizaciji projekata
Odlično znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije
Razumijevanje izvješćivanja
Umijeće rukovođenja
Komunikacijske vještine
Prezentacijske vještine
Razumijevanje Ugovora
Vještine vođenja projekata (IPMA ili PMI)

ODGOVORNOSTI:

Rukovođenje radom Odjela
Koordiniranje Odjelnim aktivnostima sa ostalim članicama grupe na svim tržištima
Izrada i provođenje strategije razvoja Odjela
Izrada i provođenje godišnjih planova (prihod, marža, zaposlenost, itd.)
Održavanje odnosa sa postojećim i stvaranje novih poslovnih partnera

ZADACI:

Brine o provođenju radnih zadataka unutar Odjela, održavanjem redovitih kolegija sa djelatnicima Odjela
Izrađuje i provodi odobrene planove (budžet) prihod, marže, zaposlenost, edukacije, itd.
Redovno izvješćuje o mjesečnim, kvartalnim rezultatima, kao i o “rolling forecast-u”
Aktivno sudjeluje u Ugovaranju
Sudjeluje na “kick-off” sastancima za primopredaju ugovora od Odjela za nuđenje i ugovaranja transformatorskih stanica
Koordinira izrade i odgovoran je za nulte Projektne kartice
Održava redovite mjesečne sastanke “project review” te o tome izvješćuje svog nadređenog
Provodi i kontrolira sve djelatnike po pitanju zaštite na radu
Provodi i kontrolira sve djelatnike po pitanju etičkog ponašanja
Razvija timski duh unutar Odjela i unutar cijelog Sektora
Prema potrebama, izrađuje i provodi pravila i procedure za kvalitetniji rad i razvoj zaposlenika
Brine o zadovoljstvu i potrebama djelatnika i prepoznaje područja koja zahtijevaju promjene i/ili unapređenja
Prati obrazovanje djelatnika te predlaže nova usavršavanja
Planira i prati razvoj djelatnika kao i njihovih karijera
Vodi računa o poštivanju zakonskih okvira iz područja odgovornosti
Obavlja sve ostale poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

https://www.moj-posao.net/Posao/328129/Voditelj-odjela-za-realizaciju-projekata-transformatorskih-stanica-mz/



Nema likvidnosti na zse pa niti ovdje
Ali čeka se triger, koji vraća ovu dionicu na razine prije krize izazvane nesretnim Agrokorom … valja biti strpljiv te izvuci Cash ako se ima pa pomalo grickati, bez žurbe .

Hvala na savjetu.
No, kad mi netko kaže da lagano grickam, da ne žurim, i da će uskoro biti sve u redu uništi mi i zadnji optimizam (kojeg ionako više nemam).
[/quote]
Kolega,
Burza nije za nestrpljive, nije realno očekivati skokove po 30% dnevno jer nema sentimenta. No kada krene krdo tada se ruše sve barijere a ja muslim da će posebice ovdje biti tarapana

Omjer vlastitog i tuđeg kapitala je oko 40:60 %

Bolje je raditi sa tuđim kapitalom koji je jeftiniji nego vlastiti…osnove ekonomije…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Omjer vlastitog i tuđeg kapitala je oko 40:60 %

Bolje je raditi sa tuđim kapitalom koji je jeftiniji nego vlastiti…osnove ekonomije…


hm. neki dan pričam sa ženom koja radi lizing kamiona, autobusa, miksera i td. vidimo neku firmu koja dobro stoji i kaže mi već sam im par puta slala ponudu ali ne zanima ih. imaju svoj kapital i o ratama neće ni da misle. treba prvo svoj kapital plasirati a o tuđem o tom po tom.

who dares, wins

jedna od podcijenjenijih dionica.nazalost dok se ne oslobode sredstva ( ulagaci)blokirana agrokorovim dijonicama, nema tu pomaka….jos dobro da burza i funkcionira


jedna od podcijenjenijih dionica.nazalost dok se ne oslobode sredstva ( ulagaci)blokirana agrokorovim dijonicama, nema tu pomaka….jos dobro da burza i funkcionira

malo je reći da je smiješno ovo što si napisao, jedna od podcijenjenijih dionica…..LOL.

New Report

Close