DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 13:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.718
1,961
2,38
2,44
0,83%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

možda su ulagači ipak shvatili koliki je to posao od 1,27 milijardi kuna pa su započeli akumulirati dionice DLKV

Ignore: KressoM, delux


možda su ulagači ipak shvatili koliki je to posao od 1,27 milijardi kuna pa su započeli akumulirati dionice DLKV

Natovarili su upravitelji fondova svoju “rodbinu” pa je sada mogu i pustiti s lanca. Tko nam što može ovo je lijepa naša “uhljebnička”,

@banana
sumnjam da će samo tako pustiti DLKV s lanca, ali nije ni bitno, bila bi šteta sada se ne nakrcati po ovim cijenama jer jednom će krenuti kako treba- nezaustavljivo, a onda će ovo višegodišnje životarenje na ZSE biti debelo naplaćeno 😉

Ignore: KressoM, delux

62000 67000

pih,,samo 10% odbijanac .,,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam je nabavio

@Bananarama,

“Natovarili su upravitelji fondova svoju “rodbinu” pa je sada mogu i pustiti s lanca. Tko nam što može ovo je lijepa naša “uhljebnička”, ”

To ste Vi pročitali iz čega ??? iz graha pretpostavljam??
Ako imate informaciju to je kriminalno djelo i ja ću ju prvi proslijediti HANFI, samo ju objavite i bilo bi u interesu svih nas malih da se jednom tome stane na kraj. Ukoliko je stvarno iz “graha”, nemojte više.


Ja sam je nabavio

i ja sam samo davno, nažalost..

Zasto nazalost?

Zato jer je tad cijena bila puno viša 😀 Meni je npr. prosjek blizu 17kn, a počeo sam ulaziti pocetkom prošle godine kad je bila 15kn

ibro, hvala što si odgovorio umjesto mene

već je protrgovano preko 30.000 komada…nice

Ignore: KressoM, delux

a i na kupnji iznad 10 kn je preko 30.000 komada, + nekoliko H naloga…sad to već djeluje ozbiljnije

Ignore: KressoM, delux


Zato jer je tad cijena bila puno viša 😀 Meni je npr. prosjek blizu 17kn, a počeo sam ulaziti pocetkom prošle godine kad je bila 15kn

sa dokapitalizacijhom meni oko 45,00



Zato jer je tad cijena bila puno viša 😀 Meni je npr. prosjek blizu 17kn, a počeo sam ulaziti pocetkom prošle godine kad je bila 15kn

sa dokapitalizacijhom meni oko 45,00
[/quote]

a joj. znači ja sam sa prosjekom 15,33 u super poziciji 🙂

New Report

Close