DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 05:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
18.811
7,877
2,36
2,44
1,68%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tu je sve receno…kome ne pase, ne kupuje, kome pase kupuje…

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:080848508

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:0::NO:28:P28_SBT_MBS:100002895

https://hr.linkedin.com/in/hido-lajtman-5303003a

Iz gore navedenih likova možete vidjeti slijedeće:

Svi Vi dioničari koji imate dionice Dalekovod d.d. znate da je 60,68% dionica ima tvrtka Konsolidator d.o.o.

Prema izvatku iz trgovačkog suda možete vidjeti da je osnivač (vlasnik) Konsolidatora između ostalog Dalmarina d.o.o., a osnovač (vlasnik) Dalmarine d.o.o. je:

AGROKOR koncern za upravljanje društvima, proizvodnju i trgovinu poljoprivrednim proizvodima, dioničko društvo, pod MBS: 080020970, upisan kod: Trgovački sud u Zagrebu, OIB: 05937759187

Damlarinom upravlja direktor Hido Lajtman za kojeg možete vidjeti da je radio i sada radi u Agrokoru iz čega možete zaključiti da Dalekovod prema očekivanju glavnog vlasnika AGROKORA mora ostvarivati profit. Držim da Agrokor (kroz Dalmarinu i Konsolidator) nema više od 45 % dionica Dalekovod d.d. iz razloga što Zagreb montaža ima ostatak dionica. Uglavnom situacija je složena,a li mislim da je Dalekovod d.d. u dobrim rukama.

hido je pravnik od agrokora ili po naški bolje rečeno consiliere. u dlkv je vlasnička struktura uvijek bila sumnjiva, a ni dan danas nije jasna.

who dares, wins

Nije mi jasno majke mi zašto ako je najniža prodajna na bidu 10.18, netko da nalog da 300 kom kupuje po 10,50… Znam da nije neki novac, ali 100 kn je 100 kn…

kolega to je građevinskim riječnikom šalung ili kovačkim čekić i nakovanje. neki dan na opte bila razlika 1 lipu.

who dares, wins

nemoš vjerovat da i kod nas netko kupuje 🙂

sad još samo da ovaj menađerčić kvocijenta inteligencije sobne temperature shvati da može prodavat po malo višoj cijeni, pa da vidiš show-a

I am shocked, too! 10 000 komada skinuto s prodaje u 10 min 😀


sad još samo da ovaj menađerčić kvocijenta inteligencije sobne temperature shvati da može prodavat po malo višoj cijeni, pa da vidiš show-a

Ovdje ima interesa da se ode na 11-12 kn i može se riješavati dok raste a poslije udarati po kupnji ako hoće… ovu logiku koju sad gledamo ne kužim.

p.s. ne pratim u posljednje vrijeme… jel ovdje postoji šansa za još jedan dokap?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da nije neko preuzimanje u tijeku?


Da nije neko preuzimanje u tijeku?

nije…skočio je danas naglo DDJH pa se na tom valu probalo pogurati i DLKV, ali ne ide baš….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kaj sad, di je zapelo? Nema se više municije ili mu je dosta ukucavanja naloga za danas? 😀

Kako su samo došli do cijene od 10,17 i zapeli i kupci i prodavači za nju?!

Ne znam otkud sad ova predstava danas?

Dali tu itko zna što donosi najveće novce, ili da se jasnije izrazim, najbolju maržu u DLKV. Pa ljudi moji to nije niti proizvodnja stupova, niti montiranje, nego projektiranje. Imamo slučaj koji dioničari DDJH ne shvaćaju, a to je da oni Patriji zapravo rade ono što Patrija miče od sebe, a to je posao koji je prljav, niske dodane vrijednosti. Pa nisu Šveđani pali s marsa?!?!?, ili su možda tako bedasti….

Druga stvar je da dosta posla koju DLKV odrađuje je proizvodnja, cinčanih stupova itd. To je posao niske dodane vrijednosti. Možete vidjeti na primjeru zadnjeg posla koju je igru napravila Montmontaža ZG, odmah HDEL-u stavila dio koji ima maržu 1-2%(ako i to) na poslu od cca 450 mil kuna!!!, ovi davljenici moraju na to pristati jer nemaju baš previše izbora…..

Eto Vam relacija Patrija – ĐĐ i ZGM – HDEL. Nadam se da Vam je sada jasnije. Ja bi bio najsretniji kada bi DLKV se riješio svega što ima(Sky, svih nekretnina, svih tvornica, vjetroelektrana) i ostavio samo znanje i radio projektiranje i montažu.

po toj logici igh i ingra su mrak firme.

who dares, wins

New Report

Close