DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 00:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Novi vlasnici (pa to svi znamo tko su), su nitko drugi nego oni kojima je namješteno po 10 kn. Zašto netko danas kupuje po 30 kn a oni će sutra kupiti po 10 to je vrlo intrigantno pitanje.

Kupuje po 30 zato što ne može kupiti po 10 (to je i sam si rekao rezervirano).
Kad se završi ova muljatorska priča onda će i ekipi muljatora biti u interesu puno veća cijena.
Ili misliš da bi muljatorima bilo lakše provesti svoj plan kupnje po 10kn da je sada cijena na tržištu 100kn???

Čitam ove Vaše postove i slatko se smijem!
Vi bi unutra, a nebi kupili po asku. E pa teško da će biti za sve Vas po ovoj trenutnoj cijeni.
Što se tiče dokapitalizacije Konsolidatora po 10 kuna – to možete istog momenta kada pročitate odmah i zaboraviti. Nema Vam od toga više ništa, propao pokušaj prepada na imovinu postojećih dioničara. Ako i bude kakve dokapitalizacije to će opet odraditi MF-ovi, u to nemojte sumnjati,ali po malo višoj cijeni od one koju je predložio “Terminator”. Možda se i sam “Terminator” ponovno oglasi sa novom procjenom vrijednosti i sa novom ponudom, ali 10 kuna je “prohujalo s vihorom”!
LP!
Prodao sam sve na zadnjem vrhu, vani sam, tako da ne mislite da drukam na rast!

Tvoja razmišljanja (drago mi je čuti takva) nisu u skladu s izjavom da si “vani” tako da mislim da drukaš (s obzirom da sam unutra nemam ništa protiv ali nešto govori o tebi)

Iz tvojih usta u Božje uši ali i meni se čini da drukaš.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sudac-kolakusic-za-index-liniceve-predstecajne-nagodbe-napravljene-su-po-mjeri-najbogatijih/715993.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@brancin

Kako to ako je pokretanje predstečajne bez suglasnost odluke Glavne skupštine nezakonito da nije reagirao u tom dijelu niti sudac Kolukušić.
Ili to nije bilo u nhegovoj nadležnosti.

@lojtra
Ako je izabran novi sudac kojemu je to dodijeljeno, onda valjda ima i ime.
Može link.

@bananarama

Na osnovu kojih informacija sudiš da nema ulaska FGS-a i Čovića po 10 kuna.

Jeli to samo tvoje osobno mišljenje i želja ili imaš neke informacije.


Kupuje po 30 zato što ne može kupiti po 10 …
Kad se završi ova muljatorska priča onda će i ekipi muljatora biti u interesu puno veća cijena.

zašto? njima bi bilo idealno da dionicama kupljenima po 10 kn stišću prodaju prema dolje i da na razini 10-15 kn godinama u tišini kupuju dodatne dionice od malih dioničara.
uostalom, na tih 10 kn bili bi na 0, na 11 kn već su na +10%, na 15 kn već su na +50%…pa si ti misli zašto bi oni držali cijenu na visokih 30 kn???

Ljudi, cijena od 30 kn je ravnoteža ponude i potražnje u ovom trenutku. Sutra to može biti negdje drugdje. I na to svi računate kad kupujete ili prodajete. Utuvite si to u glavu. Trenutno je firma u PSN, dugovi su joj veći od imovine i njena stvarna vrijednost je nula, ili manje. Ali špekulativna vrijednost je kolika bude.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ne znam kako će oni razmišljati.
Ja da kupim dionicu po 10kn, volio bih da u budućnosti bude 1000kn. Ti nebi?
Čuj, ima nas svakakvih.


@bananarama

Na osnovu kojih informacija sudiš da nema ulaska FGS-a i Čovića po 10 kuna.

Jeli to samo tvoje osobno mišljenje i želja ili imaš neke informacije.

I 10 kuna po dionici je puno bolje od stečaja.


Ja da kupim dionicu po 10kn, volio bih da u budućnosti bude 1000kn. Ti nebi?

naravno, ali tek nakon što bih pobrao skoro sve dionice malima na razini od 10-12 kn…za to mi treba samo 100.000 dionica kupljenih po 10 kn kojima ću stiskati bid prema 10 kn i onda tamo polako kupovati 2 godine dok mi mali sve ne prodaju iz očaja, a onda napravim squuez out i izbacim ostale skroz van iz firme, po prosjeku koji je bio na burzi, tj. 10-12 kn
[emo_cool]



@bananarama

Na osnovu kojih informacija sudiš da nema ulaska FGS-a i Čovića po 10 kuna.

Jeli to samo tvoje osobno mišljenje i želja ili imaš neke informacije.

I 10 kuna po dionici je puno bolje od stečaja.
[/quote]
Na svu sreću da tržište određuje cijenu, a ne vi![emo_zacudjen]

New Report

Close