DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 08:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,36
17.919
7,595
2,40
2,46
-2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

naslagala se i kupnja, jača je od prodaje za koju tisućicu…

da opet nije nešto procurilo što mi obični smrtnici ne znamo..???

a di je samoprozvani profesor sa iskustvom….
e moj ucenice….sjedi 1

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

sjeo sam [emo_smijesak] iako se to ne odnosi na mene ali jutros nisam bio prije otvaranja uvjeren u tvoju tezu ali …………

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Koja komedija od Burze.
I onda neki kažu sve je transparentno u Planu restrukturiranja.

Zagrebačka burza, sjedi 1.
Hanfa, sjedi 1.

Neispravno poklapanje naloga nakon uravnoteženja, bilo je kupnje i za ovoga na 50,50, i za kompletan nalog na 49,92, vidi li itko na ZSE to ?!

49,92 ma dajte molim Vas u 16,02 ma nije meni zbog cijene manje od 1% ali …

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Neispravno poklapanje naloga nakon uravnoteženja, bilo je kupnje i za ovoga na 50,50, i za kompletan nalog na 49,92, vidi li itko na ZSE to ?!

Nebitno,sutra se nastavlja u istom ritmu samo se ljestvica diže

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nakon ovakvih malverzacija tesko sam mogao odoliti da se ne prijavim i komentiram.

Kretanje cijene dionice u danu +-20% ima samo kod nas.
Sramota.

Iz prijašnjih postova vidi se da je jako malo ljudi uzelo vremena i pročitalo ono što piše na one 72 strane. Priznajem da su se potrudili zakomplicirati maksimalno.
Ali ako vam se baš neda čitati šta onda neidete zdravom logikom.
Ako ste dioničari Dalekovoda znači da ste i vlasnici istog tog Dalekovoda. Ta je firma napravila 3 MILJARDE duga( zbog krađe,lošeg vođenja, nije bitno za ovaj slučaj). Sada neko vašoj firmi nudi spas. Ali naravno da spas nije besplatan. Taj netko hoće osiguranje za svoj novac. Dobiti ce ga na način da će dati još novca kako bi spasio vaš i SVOJ novac. Vi u ovom slučaju nedajete ništa.

Kako mislite da vaš udio onda vrijedi kao i njihov?

Jednom kad daju frišku lovu vaš udio će vrijediti toliko manje koliko oni više love daju. Koliko će taj dio vrijediti ja iz ovog nemogu dokučiti, ali da će biti puno manji nego sad to možete biti sigurni.
Jedino pozitivno u svemu ovome je što DLKV neće u stečaj. A da ce ovo još puuuno niže budite sigurni. Sjetite se samo svih mogućih dokapa u HR.

Cijela priča je poprilično jednostavna,nemojte si je komplicirati i nasjedati razno-raznim tumačima.Oni tumače kako kupuju ili prodaju.


Koja komedija od Burze.
I onda neki kažu sve je transparentno u Planu restrukturiranja.

Zagrebačka burza, sjedi 1.
Hanfa, sjedi 1.

Slažem se, jučer je prosjek trgovanja bio oko 61kn, a danas ispod 46kn. Kad bi se poništilo trgovanje ova dva dana treba vidjet tko bi se bunio.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

@Cehinja
Koliko kontradiktornosti. Jeli jednostavno ili nije? Jeste li pročitali ili ne?

Ali ako vam se baš neda čitati šta onda neidete zdravom logikom.
…. Vi u ovom slučaju nedajete ništa. ….

Nije baš istina. Dionilari mogu sudjelovati u dokapitalizaciji.

Kako mislite da vaš udio onda vrijedi kao i njihov?

Piše u planu. Za ovaj dio koji “stari” dioničari sudjeluju u dokapu.

Koliko će taj dio vrijediti ja iz ovog nemogu dokučiti, ali da će biti puno manji nego sad to možete biti sigurni.

Onda jeste li čitali ili ne?

Jedino pozitivno u svemu ovome je što DLKV neće u stečaj.

Ako se plan prihvati i ako ga dioničari odobre na skupštini.

Cijela priča je poprilično jednostavna,nemojte si je komplicirati i nasjedati razno-raznim tumačima.Oni tumače kako kupuju ili prodaju.

Ako je jednostavna zašto onda ne znamo koliko će vrijediti?

Samo vas malo provociram jer ja sam danas napisao 2-3 posta sa konkretnim podacima iz plana, ali brisalo me, dok se ovakvi postovi ostavljaju.
Pokušat ću još jednom u vrlo kratkim crtama, pa ako i to obrišu neću više.

Nemoj misliti na m2!

Nije bitno koliko će vrijediti dionica 10,20 ili 30kn, najvažnije je da Dalekovod neće u stečaj.

“Ako ste dioničari Dalekovoda znači da ste i vlasnici istog tog Dalekovoda. Ta je firma napravila 3 MILJARDE duga( zbog krađe,lošeg vođenja, nije bitno za ovaj slučaj). Sada neko vašoj firmi nudi spas. Ali naravno da spas nije besplatan. Taj netko hoće osiguranje za svoj novac. Dobiti ce ga na način da će dati još novca kako bi spasio vaš i SVOJ novac. Vi u ovom slučaju nedajete ništa.”

Točno mali dioničari više nedaju ništa-sve su dali a neće dobiti ništa. Veliki će se sigurno izvući oni sebi dogovaraju uvjete.


Nakon ovakvih malverzacija tesko sam mogao odoliti da se ne prijavim i komentiram.

Kretanje cijene dionice u danu +-20% ima samo kod nas.
Sramota.


mislite da ne ma. ovi su samo blijeda kopija starijeg brata.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

Ma kakva sramota, pa to se konstantno događa-nema regulatora pa to može tako ići a i ići će unedogled.

New Report

Close