DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 20:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ode ovo do 30-35 kn,odgode ročišta nenose dobre vijesti.

Baš si pogodio, sljedeći molim……………

…eto pustili su vam još tjedan dana da se igrate…pušite u te vjetroelektrane,a i bura će vam pomoći i izaberite Big bossa za novog predsjednika uprave…[emo_zloban][emo_smijesak][emo_namigusa]

Bože mili tko je to vodio, takvu tvrtku dotjerati do duga preko 3.000.000.000 kn.

U Kini bi brzo našli rješenje.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=44204

…eto sad si malo dobavljače pogledajte…dobro je to pogledati,na što su šoldi išli i s kim su tikve sadili…

…a bome vidim da su i odvjetnici omastili brkove…cifre da se smrzneš…[emo_zloban]

Ne mogu povezana drustva ucestvovati u predstecajnoj nagodbi. Tvrtke stvaraju fiktivne dugove prema svojim povezanim drustvima kako bi imali sto vise glasova na skupstini vjerovnika. Na taj nacin se izigravaju stvarni vjerovnici.

Ako drzava omogocu da se na ovaj nacin izigravaju vjerovnici nitko nikome nece davati ni kredit niti robu na odgodjeno placanje.

Koji je uopce smisao predstecajne nagodbe?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

pozdravljam odgodu ročišta. bolje prodati 100 000 komada po 50 nego 50 000 po 30

strašno koliko su dužni.firma je zrela za bankrot.bolje da osnuju firmu dalekovod nova d.d. i da preuzmu ljude iz dalekovoda a strojeve neka kupe na dražbi.najveći vjerovnici su strane banke.
p.s.
nije mi jasno otkud one tražbine od mesnica,šta su neki šefovi kupovali meso na R1..???

Molim upućene kolege da mi objasne gdje su to vidjeli 3 milijarde obveza. hvala


Molim upućene kolege da mi objasne gdje su to vidjeli 3 milijarde obveza. hvala

…pa piše ti u izvještaju
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/yogPoUy15zB0mjmHbbxLGA==.pdf

3.197.783.515,27

…evo,dužni su čak i KIRURGU I TRAUMATOLOGU Z. LOVRIĆ,al ovaj se odrekao
svojih potraživanja…kome je taj sastavljao kosti da mi je znati…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

@superhik

BAKICAAA, 18.02.2013. u 15:28
bakice, zanimljivo je da i uvjek na ovoj temi kada se ruši cijena, kada se cijena pumpa onda pišeo pod drugim nickom.

…lepo moje,trebao si ti bakicu slušat…sad mi još samo otkrio taj nick pa te vodim na kavicu…[emo_smijesak][emo_namigusa]

za nepovjerovati koliko se lešinara skupilo ovde na forumu DLKV, zar je DLKV toliko njima zanimljiv kad je firma u dugu 3 mlrd ili mu se naslađivaju na samrti…?
Možda čekaju u prikrajku kao hijene da uhavte nešto na 5 kuna..:)

@Craig

Pogledajte si u Tablici utvrđene tražbine za dužnika Dalekovod d.d. pod Red.br. 824 (OIB 73037001250).

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


za nepovjerovati koliko se lešinara skupilo ovde na forumu DLKV, zar je DLKV toliko njima zanimljiv kad je firma u dugu 3 mlrd ili mu se naslađivaju na samrti…?
Možda čekaju u prikrajku kao hijene da uhavte nešto na 5 kuna..:)

Nije to još ništa, osjetili su krv ,pristižu sa svih strana, sve vrvi….

Moje mišljenje je da do kraja iduće sedmice ovo ide barem 30% dolje.

bit će bolje................


Moje mišljenje je da do kraja iduće sedmice ovo ide barem 30% dolje.

A 40% gore?

Ili 70% u oba smjera.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close