DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uffff…
BUDITE OPREZNI

…kasno je ovdje biti oprezan…[emo_zloban]

broker navodno ima sušicu, pa je u žurbi, he he

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…moš mislit kako će sutra izgledati ta nagodba,kad danas ovako tone…[emo_zloban]

…tj.možemo postaviti i pitanje,da li će je uopće i biti…[emo_vrtimise]

Uvijek pri ovako velikom padu mogu biti 2 mogućnosti i zato nikada nije lako odlučiti ni kupcima ni prodavačima:
1. netko veći (insider) zna nešto što će utjecati na pad u bližoj budućnosti i želi izaći po višoj cijeni pa kupiti opet po nižoj kad vijest bude objavljena, ali i,
2. netko tj.više njih (opet većih) igra igru da prodaje jedan drugome i spušta cijnu namjerno da se u mrežu ulove i sitne ribice.

Kako bilo, mislim da nitko nije pametan što je u igri.
Meni osobno paše i rast i pad jer niti ću kupovati dok se sve ne razjasni, ali niti prodavati dok je na ovoj razini.

Svi ovih dana govore samo o novom padu, ali preporučam oprez jer ako je u igri ovo pod 2. što sam gore naveo, a sutra nagodba bude uspješna, također bi moglo doći do strelovitog rasta i osobno mislim, nikad više ovih razina.
Zato jedino mogu reći OPREZ i kupci i prodavači, jer volatilnost je strahovita, a novci su u igri!

EVo izašlo FI i na engleskom, odmah se stalo udarati pi asku.
Ozbiljna je to firma.

Zamislite, onaj navlakač na 49,40 kn sa 300H nije imao 3000 komada nego pišljivih 356 komada, tj. skriveno mu je bilo samo 56 komada!

Sindikat radi punom parom…

A BALVANA!!! :) :) :)

kakve su ovo gluposti
vec 3 put blokirano
ovo je sada stvarno zahebancija dionicara

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=44204

who dares, wins

Vidi li se sada kakve su to igre!
Malo plaču kupci, a onda malo prodavači; igre bez granica, ne zna se ni tko pije ni tko plaća!


Vidi li se sada kakve su to igre!
igre bez granica, ne zna se ni tko pije ni tko plaća!

…zna se zna,tko plaća…to se nažalost jedino zna…što se tiče pića i to je popijeno…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

ode ovo do 30-35 kn,odgode ročišta nenose dobre vijesti.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=44204

…eto sad si malo dobavljače pogledajte…dobro je to pogledati,na što su šoldi išli i s kim su tikve sadili…

…a bome vidim da su i odvjetnici omastili brkove…cifre da se smrzneš…[emo_zloban]

svaki put iznova kad pogledam tu cifru od 3 milijarde kuna smrznem se

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

molim big bossa da se ocituje na ovo izvjesce i da izracuna kojom se kutnom brzinom vjetrenjace moraju vrtit da bi se ovo namirilo u idicih 1000 godina.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close