ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 18:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kvadrat stana ovisit ce o velicini i bit ce od 3500 to 4000 eur po m2 za manje stanove i 20000 eur parking mjesto

doubt po m2 bi bila oko 2000 eura X10.000 daje 20ak mil eura . A dobit za 2018 je bila 9 mil kn..

Nadam se da imaju jako dobre vijesti za nas kad su tako “uranili”…….godinama je izvještaj bio 31.10.



Kvadrat stana ovisit ce o velicini i bit ce od 3500 to 4000 eur po m2 za manje stanove i 20000 eur parking mjesto

doubt po m2 bi bila oko 2000 eura X10.000 daje 20ak mil eura . A dobit za 2018 je bila 9 mil kn..
[/quote]

Lako za to, pustimo na stranu sta ce biti ili bi moglo biti.. bitne su ove sada vozarine i TC ugovori koji nose sada $$$$




Kvadrat stana ovisit ce o velicini i bit ce od 3500 to 4000 eur po m2 za manje stanove i 20000 eur parking mjesto

doubt po m2 bi bila oko 2000 eura X10.000 daje 20ak mil eura . A dobit za 2018 je bila 9 mil kn..
[/quote]
Kupuje se buducnost,a 150 mil kn ciste dobiti samo od prodaje nekretnina nije zanemariva,cak sta vise,to je brutalno pvecanje

Lako za to, pustimo na stranu sta ce biti ili bi moglo biti.. bitne su ove sada vozarine i TC ugovori koji nose sada $$$$
[/quote]

Iz intervjua s Perom Kulašem

“Kakva je politika ugovaranja brodova Atlantske plovidbe?

Uvijek nastojimo disperzirati zaključke, ako je moguće. Preferirana politika je imati trećinu do polovicu flote ugovorenu dugoročno, a ostatak zaključujemo na spot-tržištu ili na kraći period.”

Da li tko zna po tipu brodova kakve ugovore ima ATPL?
Kada istječu ili su istekli dugoročni ugovori i na koji period ATPL običava sklapati dugoročne ugovore?

lp svima

što je zapelo ovde, već 3 sata ni jedne transakcije na ATPL…::)))

Čeka se BDI…pa će opet biti trke::::ili uzbrdo ili nizbrdo.:::))


što je zapelo ovde, već 3 sata ni jedne transakcije na ATPL…::)))

Čeka se BDI…pa će opet biti trke::::ili uzbrdo ili nizbrdo.:::))

Ispipavanje radi provjere prohodnosti na gore.

Krenulo rušenje stare zgrade Atlantske plovidbe

Rušenje bivše upravne zgrade Atlantske plovidbe na Batali počelo je ove srijede. Na ovoj će lokaciji niknuti nova poslovno-stambena zgrada za čiji je početak gradnje dubrovački brodar dobio sve preduvjete u kolovozu. Naime, tada je Atlantska plovidba objavila kako je nastupila pravomoćnost dvije građevinske dozvole. Dozvole je, piše u obavijesti na Zagrebačkoj burzi, izdao Grad Dubrovnik, Upravni odjel za izdavanje i provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje 3. srpnja ove godine.

Buduća poslovno-stambena zgrada visine 22 metra i s tri podzemne etaže imat će 8.621 metara kvadratnih nadzemne brutto razvijene površine i 4.649 m kvadratnih podzemne brutto razvijene površine. Procjenjuje se da će po dovršetku Glavnog projekta zgrada imati ukupno 106 stanova i apartmana, 7 poslovnih prostora te 147 parkirnih mjesta u podzemnoj garaži.

Podsjetimo, lokacijske dozvole dobivene su u studenom 2018. godine, a na sjednici Nadzornog odbora održanoj 5. studenog 2018. donesena  jejednoglasna odluka kojom se Upravi Društva daje suglasnost da, u skladu s pravomoćnim lokacijskim dozvolama, nastavi razvoj i investiranje u nekretninski projekt na lokaciji bivše poslovne zgrade Društva (‘Ap Batala’).

https://www.dulist.hr/krenulo-rusenje-stare-zgrade-atlantske-plovidbe/613075/

i kada sam vidio ovo, sve mi je jasno, iako ne baš i logično:
https://finviz.com/quote.ashx?t=DSX
EPS this Y 101.90%

Skrbnicki racun u Slatinskoj banci u srijedu kupio 505 (s crtom) komada

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Miho Pracat u Gijonu https://www.youtube.com/watch?v=0_Fluyjf44Y

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bravo NaBiduAsku, svaka cast kako ste to nasli, pa to je jucer snimljeno. Nisam skuzio sto to utovaruju u brod, ali zanimljivo je za vidjeti.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Posao update TA za ATPL ako koga zanima.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tehnicka-analiza-grafovi-savjeti-i-analize-2434?page=2048#post_1947217

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.


Bravo NaBiduAsku, svaka cast kako ste to nasli, pa to je jucer snimljeno. Nisam skuzio sto to utovaruju u brod, ali zanimljivo je za vidjeti.

Radi se o iskrcaju tereta toliko bi trebao znati ako se vec bavis dionicama brodara



Bravo NaBiduAsku, svaka cast kako ste to nasli, pa to je jucer snimljeno. Nisam skuzio sto to utovaruju u brod, ali zanimljivo je za vidjeti.

Radi se o iskrcaju tereta toliko bi trebao znati ako se vec bavis dionicama brodara
[/quote]

Lijepo, znaci da tereta ima i da se prevozi punom parom, a po prilozenom filmicu, vidi se da iskrcaj (a pretpostavljam i ukrcaj) ide brzo, pa se ne gubi previse vremena na stajanje. Drugim rijecima, maksimalna ucinkovitost i optimiziranost, a rezultate poslovanja, kojima se veselim, cemo vidjeti u cetvrtak 31.10., po objavljenom kalendaru dogadjaja.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close