ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 18:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Usput budi receno prosla je treca godisnjica od istrage soe o malverzacijam u tojkompaniji i od tada ni slova ….

Reci nam molim te što ti od te velike istrage očekuješ da je svako toliko zazivaš?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nije kupio dionice kad je trebao po 30kn, pa su mu sad svi krivi. A vjerovatno je dobio otkaz radi svoje nesposobnosti.

BRAVO i čestitam svim investitorima u ATPL!!!

Baltic Dry-indeksen er opp 2,9 prosent til 1.612 poeng

https://www.hegnar.no/Nyheter/Boers-finans/2018/07/Slik-gaar-det-med-toerrbulk-aksjene [hegnar.no]

Još se sa sjetom sjećam trenutka kada sam početkom 2016. kupio prvu dionicu ATPL po 100 i nešto kuna…kakva sreća kad se sada sjetim, kako kaže Hladno pivce….

Sve ostale perjanice su zakazale, razočarale ili otišle na vječna lovišta u
zadnjih 1.5g na ovoj maloj bari zvanoj zse…

Gledam malo Novogradnje. Od kada clarksons.net nije free ne moze se svakodnevno pratiti stanje nego eventualno kroz weekly reports na:

http://www.compassmar.com/Compass_Maritime_Weekly_Market_Reports.html

Dakle, prestao sam popunjavati tablicu u tjednu 49-2017 i usporedjujuci s prethodnim tjednom imamo dosta narudzbi u zadnjih 6 mjeseci:

Orderbook po klasama Brodova Razlika relativno prema Week 49-2017

Capesize 169 11.9%
Panamax 206 28.0%
Handymax 174 6.7%
Handysize 133 -24.4%

Pozitivna stvar jest da je newbuilding delivery u 2018. minimalan.

Takodjer, IMO regulative BWMS i Sulfur Cap mogle bi pogurati demolition, ali tek od 2019.

Ako Trade War ne eskalira kratkorocno bi trebali imati pozitivan razvoj dogdjaja u drugoj polovici 2018. zbog minimalnog broja newbuilding deliveries i rasta potraznje za sirovinama.

Greška u zadavanju naloga?

Nije. Svjesno ne zna što radi.

zna dobro, za 100 uloženih za rušenje do 450 dobiti će tisuću po 460

Objavljen poziv za GS, zanimljiva je točka 13.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8GaX1aPflgibeyKWjdcIrw==.pdf

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Reci nam molim te što ti od te velike istrage očekuješ da je svako toliko zazivaš?

ne ocekujem ja nista osim da se provede


Nije kupio dionice kad je trebao po 30kn, pa su mu sad svi krivi. A vjerovatno je dobio otkaz radi svoje nesposobnosti.

na srecu kupio po 30 kn dok si se ti jos igrao u pjesku i prodao veliki dio na +3K toliko o mojoj nesposobnosti ali sam u konacnici ipak nesposoban jer nisam bio u upravi i dosao do +50 000 dionica preko noci i na mala vrata,to priznajem



Reci nam molim te što ti od te velike istrage očekuješ da je svako toliko zazivaš?

ne ocekujem ja nista osim da se provede
[/quote]

E pa onda čekaj i dalje, jer nećeš ništa dočekati.
Naime, SOA ne provodi i nije ovlaštena provodiiti istrage !

Nekome je onaj čas bilo interesantno to progurati u medije iz ovih ili onih razloga, a nakon toga – pojeo vuk magare.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


E pa onda čekaj i dalje, jer nećeš ništa dočekati.
Naime, SOA ne provodi i nije ovlaštena provodiiti istrage !

Nekome je onaj čas bilo interesantno to progurati u medije iz ovih ili onih razloga, a nakon toga – pojeo vuk magare.

kuku koje osnovno nepoznavanje materije a igrao bi se dionicara….sjedi 1

SOA prikuplja i analizira podatke u cilju otkrivanja i sprječavanja radnji pojedinaca ili skupina koje su usmjerene protiv opstojnosti, neovisnosti, jedinstvenosti i suvereniteta RH, nasilnom rušenju ustroja državne vlasti, ugrožavanju ljudskih prava i temeljnih sloboda TE OSNOVA GOSPODARSKOG SUSTAVA RH.


Objavljen poziv za GS, zanimljiva je točka 13.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8GaX1aPflgibeyKWjdcIrw==.pdf

Meni je zanimljiva promjena revizora, nakon sto godina više nije List. Ako bih morao špekulirati, rekao bih da je to povezano s novim ovlastima Hanfe u pogledu kvalitete financijskih izvještaja. Već sam ranije komentirao kako su izvještaji Atlantske malo tanki i da fali tu objava, nadam se da će se sad poboljšati.

Buy When There's Blood In The Streets


kuku koje osnovno nepoznavanje materije a igrao bi se dionicara….sjedi 1

SOA prikuplja i analizira podatke u cilju otkrivanja i sprječavanja radnji pojedinaca ili skupina koje su usmjerene protiv opstojnosti, neovisnosti, jedinstvenosti i suvereniteta RH, nasilnom rušenju ustroja državne vlasti, ugrožavanju ljudskih prava i temeljnih sloboda TE OSNOVA GOSPODARSKOG SUSTAVA RH.

I gdje ti je u toj copy/paste definiciji riječ istraga, stručnjak?
I da li ti je uopće jasno što je istraga?
Ma zapravo, nema veze, čekaj ti tu istragu i dalje, tko se nada u nadi je spas.
Nije niti kriminal iz pretvorbe i privatizacije za vrijeme rata u zastari, tj. ratno profiterstvo, ali ja još nisam vidio rezultate!
Ali ne gajim nadu da ću te rezultate vidjeti.
Naime, sve je bilo po zakonu, samo to većini građana još uvijek nije jasno!

halfte trinken, halfte Šarcu geben


kuku koje osnovno nepoznavanje materije a igrao bi se dionicara….sjedi 1

A što se tiče tvoje opaske o mojoj nesposobnosti i “igranja dioničara”, obzirom na tvoj ton mogu zaključiti da moje rezultate na ovoj šugavoj burzi ti možeš samo sanjati !

PS
ispričavam se što sam objavio screenshot, ali nekima moraš neke stvari nacrtati.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Objavljen poziv za GS, zanimljiva je točka 13.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8GaX1aPflgibeyKWjdcIrw==.pdf

Točka 14. sugerira vlasničko preslagiavanje. Sad i formalno Bilbija ulazi unutra, a njegovi ljudi u NO su još Dumančić i Rudan, te dodatno dva spavača ;). Game over.

New Report

Close