ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 22:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


tko nije već unutra ne treba žuriti s ulaskom – jači ulazak tek ispod 230 kn, za plaćanje ovako skupe cijene nema nikakve računice jer BDI je već dugo na dnu i to će generirati nove gubitke u FI

e baš tako kako si ti sanjao, ili ti je vidoviti milan rekao? baba vanga :),
šta nismo rekli 100-120??? nemoj me sada iznevjeriti,,

Može li neko stavit BDI za danas?

http://www.dryships.com/pages/report.php

alooo ljudi BDI je u minusu…..Zašto nema rasprodaje????[emo_bijesan]

Jeste prozirni!….Što ste harali ,harali ste.Došla su naša vremena…. malih dioničara[emo_palacg]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

[emo_smijeh]Idemo mali naprijed….

BPI Up

up.up.
http://finance.yahoo.com/quotes/DAC%2CDRYS%2CDSX%2CEGLE%2CESEA%2CEXM%2CGNK%2CNM%2CQmar

Poslovanje ATPL…seli se na registrirane tvrtke u inozemstvu iz niza
loših okolnosti …koje im u ovoj državi ne trebaju…

Prije gotovo 7 godina desila se jedna situacija , sa mojom dividendom..

Ne znam kako se to moglo desiti, ali uvjeravam Vas, i pisala sam o tome nekoliko puta, pa ste me ismijavali.

Ja ću kratko napisati , ako nekog zanima….sutra, jer moram izvaditi dokumente, a sad je već kasno..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve pršti od prometa danas….
Zakaj ne pada?

Ne izazivaj….možda te netko i čuje.. 🙂


Sve pršti od prometa danas….
Zakaj ne pada?

zato jer su prodali oni koji su ga prouzrokovali (pad). realno, cijena na 300+ je anticipirala cijenu brodovlja i bez zvaničnog izvješća. nije potrbno izvješće da se odredi realna cijena dionice. oni koji čekaju izvješća i na tome baziraju ulaganje – njih je malo. kao da starcu vadiš krv i čekaš rezultate labosa i po tome predviđaš starčev život. na 300+ su se svi čudili kao pura dreku koliki je bv a kolika je cijena dionice, a sada se ti isti neće čuditi. pa šta? nije potop, sudar, krađa, potonuće i sl. atpl radi kao i prije. loše, baš kao i najveća većina brodara, no ne do u nedogled. tko preživi, pričat će. ja sam svoj novac prekrižio, prebolio pa me ovakve stvari ni ne tangiraju. atpl sigurno neće u stečaj, a svaka kuna od dionoce nakon što sam sav ulog prekrižio mi je dobitak. gurui koji su znalački kupovai igh i sl. i izgubili relativno, no ne i apsolutno puno manje od mene danas su (neki od njih) na sedativima. ponavljam: tko preživi, pričat će. svako doba ima svoje “eee… kad sam ja ono na križnom putu, eeee kad sam ja ono na manjači, eeee kad sam ja gradio apartmane, eee kad sam ja ono kupovao ht…” pa tako i ovo doba: “eee mogao si atlantsku kupiti po 200 kn…”

Odavno sam primjetio te sposobnosti kod sebe, da kad kupim neku dionicu ona krene padati, i isto tako kad prodam ona neobjašnjivo počne rasti.
Ovaj put sam ponovno htio na najbolniji način testirati svoje nadnaravne moći, pa sam jučer i prekjučer prodao svu ATPL, a jedino to mi je i ostalo nakon prodaje drugog brodara. Normalno sve s ogromnim gubicima.
I danas pogledam gledalicu, a ono pad ATPL-a zastao!?
Imaoci ATPL-a, mirno spavajte…

fyi
ovaj pad je napravljen sa cca 5500 dionica u tri dana, volumenom koji je ne tako davno uz cijenu od 1000 kn prometovan u jednom danu. a atpl ima 1.395.520 dionica.
bez blok prometa i sličnosti o realnom stanju/vrijednosti dionice se ne može govoriti. sa ovakvim prometima/volumenima je riječ o piksanju, kokanju i prstiću.
stanje brodarstva u globalu je druga priča.

Dry Bulk Shipping to Recover in Late 2015

http://www.hellenicshippingnews.com/dry-bulk-shipping-to-recover-in-late-2015/

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379


Odavno sam primjetio te sposobnosti kod sebe, da kad kupim neku dionicu ona krene padati, i isto tako kad prodam ona neobjašnjivo počne rasti.
Ovaj put sam ponovno htio na najbolniji način testirati svoje nadnaravne moći, pa sam jučer i prekjučer prodao svu ATPL, a jedino to mi je i ostalo nakon prodaje drugog brodara. Normalno sve s ogromnim gubicima.
I danas pogledam gledalicu, a ono pad ATPL-a zastao!?
Imaoci ATPL-a, mirno spavajte…

Isti slučaj je i samnom , sve si pogodio u riječ! Da ja nisam prodao u ponedjeljak po najnižoj (sa 65% gubitka) danas bi bili ispod 200!

Malo je onih koji na temelju izvješća ovdje ulažu….osim ako nemaju inside info ili su stvarno toliko dobri u praćenju firme ili raspolažu tuđom lovom i mogu manipulirati ovo plitkom baruštinom pecajući paničare i prepohlepne.
Budimo realni…trenutno se većina nas ovdje kocka sa ciklusom u brodarstvu….kad će krenuti ili neće oporavak….tu će neki izgubiti novce zbog krivih procjena ili kratkih živaca, straha ili euforije….ali će netko i zaraditi.
I veliki znalci ovdje samo nagađaju kad će preokret….

New Report

Close