ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 21:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Malibu, jer još na 900 kn nisam bio tvojeg mišljenja, a ti si me vrijeđao, prozivao ludim i nadasve glupim što si ponekad znao popratiti citatom na engleskom jeziku o ljudskoj (tj. mojoj) gluposti. Zanimljivo je da sam i dalje glup-lud iako se cijena strmoglavila na 250 kn.

18 June 2012

Baltic Dry Index (BDI) +14 938
Rates BCI
(Cape index)
BPI
(Panamax index)
BSI
(Supramax index)
INDEX 1138
-10
1081
+16
1084
+23

SPOT 4 TCE AVG (USD) 3377
-94
8592
+123 11339
+242

YESTERDAY (USD) 3471
8469
11097

YEAR AGO (USD) 10271
15090 13786


Malibu, jer još na 900 kn nisam bio tvojeg mišljenja, a ti si me vrijeđao, prozivao ludim i nadasve glupim što si ponekad znao popratiti citatom na engleskom jeziku o ljudskoj (tj. mojoj) gluposti. Zanimljivo je da sam i dalje glup-lud iako se cijena strmoglavila na 250 kn.

Gledaj ja ne pišem da nekog navlacim na kupnju ili prodaju za razliku od tebe koji si dok si bio u ovoj dionici stavljao samo pozitivne postove,a kad si prodao isti dan si poceo postati samo negativno,a cijena na nasoj burzi na vecini dionica ionako nema veze sa vrijednosti jer skoro svaku dionicu par igraca moze nabit u nebo i isto tako potopit,evo pogledaj dukat nestala potpora i sa 700 pala na 400kn i sta bi ja sad tebi trebao rec "jesam li ti rekao da to nevredi i da ide dolje"??,a isto tako je mogla cijena bit dignuta na 1500kn da je nekom bilo u interesu

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ne bi li bilo bolje financijski isplativo da se stari brodovi umjesto u rezališta prodaju Ciganima pod staro željezo? Ako se netko razumije, hvala!


Ne bi li bilo bolje financijski isplativo da se stari brodovi umjesto u rezališta prodaju Ciganima pod staro željezo? Ako se netko razumije, hvala!

problem je što atpl nema starih brodova. nisu cigani već romi i nije željezo već čelik. isplativije od čega?


Ne bi li bilo bolje financijski isplativo da se stari brodovi umjesto u rezališta prodaju Ciganima pod staro željezo? Ako se netko razumije, hvala!

Kao prvo bi zamolio moderatora da makne ove dimne reklame sa weba, naime to me živcira više nego cijena dionice. Kao drugo lojtra sumnjam da Romi imaju kapaciteta za takvo nešto, imaju male kamiončiće trotonce tak da mi se čini da to nebu išlo, mada nikad ne reci nikad, gledao sam na netu gdje su neki pojeli cijele bicikle, tak da je bitna samo volja, mogli bi oni možda odnijeti dosta palubne opreme, al opet cijeli brod?! I da jel ovo poslovni zgubil koncesiju na prikaz prometa i cijene, naime meni piše zadnji apdejt od Svetog Ante. Lep Podrav i smanjite tenzije, ja tebi ti meni, odrasli ste ljudi.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Kao prvo bi zamolio moderatora da makne ove dimne reklame sa weba, naime to me živcira više nego cijena dionice.

slažem se. ugušili ste nas s ovim reklamama

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



@Zlatek

Po toj logici će i analitičari Erste Bank jednog dana, nakon opetovanih "preporuka", biti u pravu.

DA

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Kao prvo bi zamolio moderatora da makne ove dimne reklame sa weba, naime to me živcira više nego cijena dionice.

slažem se. ugušili ste nas s ovim reklamama

Chrome AdBlock? Nema niti jedne jedine reklame.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

da bit će da se i poslovni raspada polako, kao i fondovi, ZSE, brokeraji, više ni za burek ne mogu navući 🙂

E sad neznam jel se moderator prepao od mene il od Platinija zbog dima od bengalki? Samo da nam Platini ne naredi da sve dionice spustimo ispod 100 kuna prije ulaska u EU, mislim da bi se naši žestoko oduprijeli. [lol] [lol] [lol] Ipak hvala moderatoru što je maknuo dim, suze mi krenu čim ga vidim. I da Cone ja sam spomenuo ispravno Rome, al mislim da sam krivo napisao za Cigine kamiončiće, trebalo je tritonce umjesto trotonce. Omaklo mi se.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


,a isto tako je mogla cijena bit dignuta na 1500kn da je nekom bilo u interesu
ma da…jedino ako imamo mazohistu sa sleperom love koji ce prkosit cjelom svijetu…na 600-700 kn se vidjelo iz aviona kamo ovo ide….
[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ma da…jedino ako imamo mazohistu sa sleperom love koji ce prkosit cjelom svijetu…na 600-700

[lol]



,a isto tako je mogla cijena bit dignuta na 1500kn da je nekom bilo u interesu
ma da…jedino ako imamo mazohistu sa sleperom love koji ce prkosit cjelom svijetu…na 600-700 kn se vidjelo iz aviona kamo ovo ide….
[yawn]
[/quote]
Citaj malo bolje,to se odnosilo na Dukat

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




,a isto tako je mogla cijena bit dignuta na 1500kn da je nekom bilo u interesu
ma da…jedino ako imamo mazohistu sa sleperom love koji ce prkosit cjelom svijetu…na 600-700 kn se vidjelo iz aviona kamo ovo ide….
[yawn]
[/quote]
Citaj malo bolje,to se odnosilo na Dukat
[/quote]
imas pravo, ali isto vrijedi post..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close