ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
To kolega, takvo razmišljanje mijenja svijet i događaje. Zbog cmizdrenja nam se i događa to što nam se događa. Nikad nisam izgubio vjeru u ovu firmu a u nju me gurnula vlastita intuicija koja me u životu nikad nije prevarila. Gardist 12 points.
[/quote]

a što nam se događa?

Baltic Dry Index +1.3% na 924

bit će bolje................

Al ga meljete s prognozama za 5 godina! Nadam se da ste svi mladjahni kako bi sve to docekali. 🙂




kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
2016-2017 je negdje dno za MEGA BEAR .. [sad]
[/quote]

ko živ, ko ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

falco @ od vrha balona atpl je vec proslo 5 god.. i jos nije dno , mozes mislit koliko ce trebat za eventualni povratak na te razine… [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolike su vozarine……i sinergija sa ingrom, lapadom i avio prijevozništvom……sjećam se da je to netko stalno spominjao….. [smiley]

miami – jasno (mada ne sasvim ovaj zadnji dio posta). U svakom slucaju, oprezno i prema svojim istrazivanjima


kolike su vozarine……i sinergija sa ingrom, lapadom i avio prijevozništvom……sjećam se da je to netko stalno spominjao….. [smiley]

Malibu. On je spominjao. I vrijedjao je kad nije bilo kako je on mislio.

kolega 1111 je prije skoro 4 (četri) godine rekao da bu atlantska išla na cca 200 kuna.
joj smijeha tada, kažu 4 asa.




kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
2016-2017 je negdje dno za MEGA BEAR .. [sad]
[/quote]

Ovo jednostavno užasno podsjeća na 2002. godinu, tad baš nitko nije želio kupiti dionice brodara, a već 2004. nastala je jagma.
Ne vjerujem da će kriza sutra prestati ali neće baš trajati ni 10 godina, evo podatak da i jedan Mitsui O.S.K. Lines najavljuje da će u sklopu mjera štednje u rezališta ili na mrtvi vez uputiti između 10 – 20 capesize brodova. Tijekom prošle godine MOL je poslao u rezalište 4 broda i prisilno ih privezao još 10. Do sada su u rezališta prodali brodove starije od 23 godine, dok će u novom "paketu" u rezališta odploviti brodovi over 15 godina starosti. Brodari su sami sebi skuhali kašu (nekontroliranim naruđbama novogradnji) pa će je sami i rješiti.
Uglavnom vjerujem da će već 2014. u brodarstvu zapuhati novi vjetrovi. [tongue]

E moj gardista

Vjeruješ ti već trei godine i brbljaš o oporavku
Čudio si se kada su te neke prije godinu dana upozoravali da nema ništa od brodara, čak si jednom bio i vrlo bahat.

Gardista će jednom biti u pravu.
Isto kao što je i Nouriel Roubini nakon valjda 15 godina predviđanja katastrofe "iznenada" postao "zvijezda".

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@Zlatek
Po toj logici će i analitičari Erste Bank jednog dana, nakon opetovanih "preporuka", biti u pravu.

@ Reisman i Zlatek
dobro vam ide na bratskom jeziku (gardista)



kolike su vozarine……i sinergija sa ingrom, lapadom i avio prijevozništvom……sjećam se da je to netko stalno spominjao….. [smiley]

Malibu. On je spominjao. I vrijedjao je kad nije bilo kako je on mislio.
[/quote]
Kakvu sinergiju sam ja spominjao??Ti stvarno imas problema sa sobom,a kako vidim mogao bi imati i samnom,vec sam ti rekao da me ne podjebavas,pa ti samo nastavi,za sve postoji granica a ti si ju davno prosao

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close