ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 14:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jedino bi neka veća stopa inflacije mogla natjerati one koji imaju keš deponiran u bankama da počnu ulagati u pojedine dionice.
Upravo tako nešto je i za očekivati i to nakon turističke sezone, tamo negdje u 10 ili 11 mjesecu. Do tada nema većih pomaka za dioničare. Eventualno kakav kratkotrajan, špekulativan val rasta u nekoj "privatizači"!

nisam ekonomist, no od ovoga sto ste napisali, dvije stvari mi se čine realnije od one treće, tj. tiskanje novog novca i privatizacije da, ali veci priljev od onih koji ionako ne ulazu na burzu, ne. dakle, vjerujem da ce biti stranog kapitala u rh, no bumo vidli. hrvati ce se drzati čarape ili banke, to je moj dojam, osim na zlatnim kokama, kao sto su ht i slicno.


Zna li tko zašto danas tonemo?Ova dionica mi je promašaj života…Sreća ostala mi još jedna četvrtina od uloga mislim da bi mogao biti na nuli negdje 2070 godine.. [shocked]

Koliki je tek promašaj ekipi iz top ten. Imali su u rukama 200 000 000 kuna a sada bijednih 13 000 000. Bez obzira što su ih dobili zabadav, ipak, barem meni ne bi bilo svejedno. Kad je novac u pitanju svi se češkaju na isti način, nema iznimke. Pa kad te unuci još zadirkuju, deda koliko si ono spušio na dionicama? A što ćemo mi? Rekao si da ćeš se pobrinuti za nas, a kako ćemo sada kad to podijelimo? Pet šest njih i svakom po 2 milje, i nije neka lova. Za slijedeću generaciju nema niš. Zaključak je kolega da se uhvatite posla i normalno živite, zaboravite na dionice jer će vam gubitak postati dupli. Pa zar bi mirnije spavali da vam je lova na banci? Ujutro se probudite i čujete obavijest, drage štediše mi smo propali. Nigdje novac nije siguran, jedino je posao sigurnost ako ga imate i znate ga raditi. Od toga se živi.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Pod broj 1. Imate problem s matematikom. Imali su 2 milijarde a ne 200 milijuna. Pod broj 2. Unuci zasigurno ne zadirkuju dedeke. Pod broj 3. Slijedeći se piše "sljedeći". Dakle, radite na sebi, malo matematike, malo pravopisa, a svakako je pohvalno da pokušavate tješiti forumaše.

"Jedino je posao sigurnost, ako ga imate"???? A kad ga izgubite? Mislim da ste htjeli reći "znanje je sigurnost".

evo slikica sa log skalom

http://aqua-art.org/news.php

Baltic dry index -2.9% na 878

bit će bolje................

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4526 (DOWN 288)
BPI Average of the T/C routes $6976 (DOWN 162)
BSI Average of the T/C routes $10539 (DOWN 155)
BHSI Average of the T/C routes $8912 (DOWN 305)


Pod broj 1. Imate problem s matematikom. Imali su 2 milijarde a ne 200 milijuna. Pod broj 2. Unuci zasigurno ne zadirkuju dedeke. Pod broj 3. Slijedeći se piše "sljedeći". Dakle, radite na sebi, malo matematike, malo pravopisa, a svakako je pohvalno da pokušavate tješiti forumaše.

"Jedino je posao sigurnost, ako ga imate"???? A kad ga izgubite? Mislim da ste htjeli reći "znanje je sigurnost".


Ajoj konić, mislio sam neki prosjek na pojedinačnoj bazi 50 000 x 3850 = 195 500 000 kuna. Pa tko računa ove državne udjele ko da je njih briga koliko gube. Za unuke sam mislio da su svi isti, mojima nikad dosta i obično mi kažu što misle o mojim investicijama, pa eto izgleda da ipak nisu svi isti. Za gramatiku svaka čast, izmješali mi se pridjevi i glagolski prilozi, godine prijatelju čine svoje. Nekako u podsvijesti mi je da uvijek stavim i viška pa bilo točno ili ne. Sad imam tremu kad svako slovo pritisnem. Imate jaku logiku kad ste ovo shvatili na kraju. Ako imate još neku primjedbu bio bi vam jako zahvalan na ispravkama. [lol] [lol] [pray] [lol] [lol] [kiss]
I da dobili ste stotku od mene.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Svaka čast, Cone, sve stoji! [thumbsup]

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR

kakva je ovo bežanija???

Prodaja – ATPL-R-A
18 267,99
10 268,85
27 268,90
500 268,99
50 274,69

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Evo i malo pozitive:

”A RECORD harvests and favourable weather could result in higher and earlier demand than usual for bulkers to transport US grain exports, the USDA has predicted.

The 2012-13 harvest is expected to reach a record 20.24Bn bushels of corn, maize and soybeans, according to US Department of Agriculture data released yesterday.

Unusually warm weather this spring has also resulted in grain plantings “well ahead” of the average pace. Those factors could mean early demand for transport capacity if the predicted crop yield plays out, the USDA warned.”

http://www.captainsmontenegro.com/arhiva.phtml?iid=730

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Što će tek biti sutra, prekosutra kad vozarine okrenu u zeleno i tako 2 mjeseca?

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR


kakva je ovo bežanija???

Prodaja – ATPL-R-A
18 267,99
10 268,85
27 268,90
500 268,99
50 274,69


Nemojte biti naivni… pa vidite da je to ‘teški’ nalog da zastraši još drhtavih ruku… pa tko bi pogrickao taj nalog, trebalo bi skoro 3-4 dana… hoćete li da vam ja sutra iz zeke-peke stavim svojih 250 komada (al’ je puuno!) na recimo 288,88… pa da dodam uteg na prodaju? [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ovaj s 500 je gazda,tek kad se on makne može gore, ili ne daj bože da ga netko od forumaša popapa onako bez grča na licu



kakva je ovo bežanija???

Prodaja – ATPL-R-A
18 267,99
10 268,85
27 268,90
500 268,99
50 274,69


Nemojte biti naivni… pa vidite da je to ‘teški’ nalog da zastraši još drhtavih ruku… pa tko bi pogrickao taj nalog, trebalo bi skoro 3-4 dana… hoćete li da vam ja sutra iz zeke-peke stavim svojih 250 komada (al’ je puuno!) na recimo 288,88… pa da dodam uteg na prodaju? [lol]
[/quote]

ajde stavi nalog na 270 baš da vidimo… i tako ga danima neće niko uzeti 😉

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close