ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 12:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,05
5.065
115
44,00
44,80
-2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

može BDI

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Baltic Exchange Dry Index 3355 DOWN 52
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5218 DOWN 201
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3495 UP 36
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2095 UP 9
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 874 UP 8


nema se snage za gore unatoč svemu

Za bilo kakav rast potrebna je likvidnost a nje nema, da smo ovaj tjedan imali prosječnu likivdnost od 30 i više milja kn na ZSE i 5-7 na ATPL Crobex bi bio preko 2000 bodava a ATPL oko 1250KN


nema se snage za gore unatoč svemu

Ja imam dojam de se čeka vani korekcija.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



nema se snage za gore unatoč svemu

Ja imam dojam de se čeka vani korekcija.

[/quote]

… ili korelacija.
[smiley]



nema se snage za gore unatoč svemu

Ja imam dojam de se čeka vani korekcija.

[/quote]
haha je je pa tek onda likvidnost,a zamisli poslje zadjega dana stjecanja prava za dividendu.

uh
ja to nebum čekal




nema se snage za gore unatoč svemu

Ja imam dojam de se čeka vani korekcija.

[/quote]
haha je je pa tek onda likvidnost,a zamisli poslje zadjega dana stjecanja prava za dividendu.
[/quote]

Good artists copy. Great artists steal.

hehe svi preplašeni očekuju što će se zbit. kako velim, uskoro ili jako dolje, ili gore. ovako je bilo prošle godine u ovo doba. cicimici likvidnost da bi se strmokrobeksnulo do neslućenih razmjera.
sad je posebna priča. em dividenda, em bdi, em bpi, em kokošarenje po ministarstvima, em štrajk, em vratipare.
buuu!
:-))

kolege ,dal mi netko moze reci kada trebe biti vlasnik dionice atpl da bi se dobila dividenda i kolika ce ona biti,puno zahvaljujem …. 07.07.2009 sam kupio atpl


kolege ,dal mi netko moze reci kada trebe biti vlasnik dionice atpl da bi se dobila dividenda i kolika ce ona biti,puno zahvaljujem …. 07.07.2009 sam kupio atpl

II. Dobit iz točke I. ove Odluke raspoređuje se za pokriće predujma dividende u iznosu od 63.172.500,00 kuna, što predstavlja dividendu od 50 kn po dionici (koja je isplaćena dioničarima Društva koji su bili upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na dan 31. siječnja 2009.g.), a koji predujam dividende je isplaćen dioničarima na temelju Odluke o isplati predujma dividende koju je III. saziv Uprave Društva donio na svojoj 60. sjednici održanoj dana 27. siječnja 2009.g.
III. Dio dobiti iz točke I. ove Odluke uporabiti će se za isplatu dividende u vlastitim dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku.
IV. Pravo na dodjelu vlastitih dionica Društva na ime dividende će imati dioničari koji su upisani u Knjizi dionica Društva kod Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. na završetku dana 31. srpnja 2009.g. razmjerno svom sudjelovanju u temeljnom kapitalu Društva i to na način da će se dioničarima dodijeliti jedna vlastita dionica na svakih upisanih dvanaest (12) dionica Društva.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Čini me i se da kad su ameri ušli u zeleno da je i Evropa okrenula u zeleno, što bi bilo s nama na seKosorovica strpila misec dana s rebelansom…

Hvala Nokla, jos samo podatak…….koliki je zakonski rok rjesavanja predmeta u Trgovackom
sudu u Dubrovniku..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

samo se nadam da slijedeći tjedan neće biti puno paničara kad veće ribe budu pokušale izazvati lavinu prodaje nakon ostvarenja prava na dividendu u dionicama…siguran sam da će biti pokušaja a o nama ovisi koliko će uspjeti…tih 8,33% ne bi smjelo biti povodom da se brže bolje pošto- poto riješi dionica koje imaju odlične predispozicije za rast u narednom periodu jer će samo ovakva poduzeća koja ne posluju u Hrvatskoj imati sigurne prihode i sasvim sigurno dobit na kraju godine…ne zaboravite i na keš koji je ostao na računu firme i na brodove koje treba preuzeti do kraja godine uz sada već sasvim solidne vozarine koje će još narasti jer Kina nezaustavljivo ide naprijed…zato poručujem dragim prijateljima u dionici PAMET U GLAVU ! na jesen će to biti jedna od poželjnjijih dionica i mnogi će se htjeti prebaciti u nju …


samo se nadam da slijedeći tjedan neće biti puno paničara kad veće ribe budu pokušale izazvati lavinu prodaje nakon ostvarenja prava na dividendu u dionicama…siguran sam da će biti pokušaja a o nama ovisi koliko će uspjeti…tih 8,33% ne bi smjelo biti povodom da se brže bolje pošto- poto riješi dionica koje imaju odlične predispozicije za rast u narednom periodu jer će samo ovakva poduzeća koja ne posluju u Hrvatskoj imati sigurne prihode i sasvim sigurno dobit na kraju godine…ne zaboravite i na keš koji je ostao na računu firme i na brodove koje treba preuzeti do kraja godine uz sada već sasvim solidne vozarine koje će još narasti jer Kina nezaustavljivo ide naprijed…zato poručujem dragim prijateljima u dionici PAMET U GLAVU ! na jesen će to biti jedna od poželjnjijih dionica i mnogi će se htjeti prebaciti u nju …

To upravo i ja poručujem poštovanim kolegama, jučer sam postao da je neprirodno da raste HT, ATGR, DLKV itd . Danas su ovi imali korekciju a mi nadam se nećemo jer i jutros sam negdje pročitao da kina ima ogromne potrebe za brodovima…

a znas da ce biti panicara
uvijek ih bude
ex dividend day -12 na startu
i onda nadoknada


samo se nadam da slijedeći tjedan neće biti puno paničara kad veće ribe budu pokušale izazvati lavinu prodaje nakon ostvarenja prava na dividendu u dionicama…siguran sam da će biti pokušaja a o nama ovisi koliko će uspjeti…tih 8,33% ne bi smjelo biti povodom da se brže bolje pošto- poto riješi dionica koje imaju odlične predispozicije za rast u narednom periodu jer će samo ovakva poduzeća koja ne posluju u Hrvatskoj imati sigurne prihode i sasvim sigurno dobit na kraju godine…ne zaboravite i na keš koji je ostao na računu firme i na brodove koje treba preuzeti do kraja godine uz sada već sasvim solidne vozarine koje će još narasti jer Kina nezaustavljivo ide naprijed…zato poručujem dragim prijateljima u dionici PAMET U GLAVU ! na jesen će to biti jedna od poželjnjijih dionica i mnogi će se htjeti prebaciti u nju …

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close