ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 21:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
19.418
372
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakve su prognoze za BDI danas? oće uprit odozdo ili će nas gurnit dole?? [embarass]

sutra je novi dan.

695,00 695,01
K/P 1 lipu razlika!!!!!

who dares, wins


Ni sam neki pristalica teorije zavjere no ovo što se ovdje dešava je direktno za USKOK.
Kako netko iz PBZ može dobiti novac nekoliko dana prije ostalih i onda se jeftino nakupovati dok mi drugi čekamo novce i gledamo?
Ne radi se o danu ili dva već puno dužem periodu. Ni je moja banka na Mjesecu već isto u HR!

kolega,čini mi se da je isplativije da novce dobijemo sto kasnije.izgleda ipak da idemo u pravcu jurcica i njegove da vise vrijedi vreca krumpira nego svi ovi papiri.



Ni sam neki pristalica teorije zavjere no ovo što se ovdje dešava je direktno za USKOK.
Kako netko iz PBZ može dobiti novac nekoliko dana prije ostalih i onda se jeftino nakupovati dok mi drugi čekamo novce i gledamo?
Ne radi se o danu ili dva već puno dužem periodu. Ni je moja banka na Mjesecu već isto u HR!

kolega,čini mi se da je isplativije da novce dobijemo sto kasnije.izgleda ipak da idemo u pravcu jurcica i njegove da vise vrijedi vreca krumpira nego svi ovi papiri.
[/quote]
Ovaj put budi pametan, pa od te love kupi ženi i djeci (naravno i sebi) nešto lijepo. Nemoj ulupati u dionice. Pali smo ispod 1462 boda. Slijedi rasulo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




Ni sam neki pristalica teorije zavjere no ovo što se ovdje dešava je direktno za USKOK.
Kako netko iz PBZ može dobiti novac nekoliko dana prije ostalih i onda se jeftino nakupovati dok mi drugi čekamo novce i gledamo?
Ne radi se o danu ili dva već puno dužem periodu. Ni je moja banka na Mjesecu već isto u HR!

kolega,čini mi se da je isplativije da novce dobijemo sto kasnije.izgleda ipak da idemo u pravcu jurcica i njegove da vise vrijedi vreca krumpira nego svi ovi papiri.
[/quote]
Ovaj put budi pametan, pa od te love kupi ženi i djeci (naravno i sebi) nešto lijepo. Nemoj ulupati u dionice. Pali smo ispod 1462 boda. Slijedi rasulo.
[/quote]
[pray]

kada pogledam ostale dionice na burzi moram reći kako se mi sasvim dobro držimo…zadnji puta kad je Crobex bio na ovim razinama mi smo bili oko 500… s obzirom da ništa nije trajno pa tako ni pad, doći će opet i par dana rasta pa mislim da ćemo tada biti među onima koji će najviše potegnuti …ja sam već oguglao na ove oscilacije … još da uspijem odviknuti se gledanja u burzu svakodnevno bilo bi super…

dividenda sjela, taman idem sad u dokup … hvala upravi što mi nisu isplatili početkom tjedna [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


dividenda sjela, taman idem sad u dokup … hvala upravi što mi nisu isplatili početkom tjedna [lol]

Bdi +2%

Baltic Exchange Dry Index 2099 UP 42

BCI Baltic Exchange Capesize Index 3768 UP 35
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1439 UP 55
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1300 UP 29
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 532 UP 20

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Baltic Indices 20/02/2009
BDI 2099 (+42) – +2,04[wink]
BCI 3768 (+35)
BPI 1439 (+55)
BSI 1300 (+29)
BHSI 532 (+20)
BCITCavg $39401(+660)
BPITCavg $11504(+431)
BSITCavg $13597(+305)
BHSITCavg $7738(+291)
Copyright Baltic Exchange Information Services Ltd. (2009)

moram priznati danas me BDI iznenadio…očekivao sam pad…hajde barem nešto pozitivno danas…

Heh bio sam odsutan pa nisam sudjelovao u najbržem prstu.Mea culpa. [pray] Malo razmišljanje u vezi tečaja. Ako dođe do daljne devalvacije kune u kojim biste firmama imali udio? U firmama koje rade na inozemnom tržištu sa stranom valutom za koju su vezane ili firmama koje posluju sa kunama. Pitanje je retoričke naravi [wink]

New Report

Close