ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
2.148
41
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Uzevsi zadnje dvije strane u obzir, dali je danas dobar trenutak za uc u ATPL ? Iskreno molim[smiley10]

Nemoj uci jer drhave rucice samo kvare posao [smiley1]. Salu na stranu – ako ste pratili ovu dionicu zadnje vrijeme onda ste mogli primijetiti da je donja granica na kojoj se ocito dionica “brani” oko 3300 kn. Dalje sami donesite zakljucak.


Uzevsi zadnje dvije strane u obzir, dali je danas dobar trenutak za uc u ATPL ? Iskreno molim[smiley10]

Čuj, ako misliš uć s 3 mil. kn i poskidat sve naloge s aska onda ti je danas IDEALAN trenutak za uć u ATPL. [smiley2]

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]


” Matematički, ako govorimo o stock-splitu, jedna dionica od 10.000 ili 10 dionica od 1.000, koja je razlika u vrijednosti tih dionica? Stock-splti nije od utjecaja na cijenu dionice!

To je to !!!

MARKS:

” Matematički, ako govorimo o stock-splitu, jedna dionica od 10.000 ili 10 dionica od 1.000, koja je razlika u vrijednosti tih dionica? Stock-splti nije od utjecaja na cijenu dionice!

To je to !!!

Pročitajte moj post iznad. Ovo što oni predlažu je de-facto dokapitalizacija a ne stock split jer se zadržana dobit prelijeva u kapital a dioničari dobivaju nove dionice besplatno…

Pročitajte moj post iznad. Ovo što oni predlažu je de-facto dokapitalizacija a ne stock split jer se zadržana dobit prelijeva u kapital a dioničari dobivaju nove dionice besplatno…

Istina, no to nema veze niti utjecaj na cijenu dionice ATPL.….[smiley1][smiley2]
[/i]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Moram priznati da mi loše izgleda trenutno bid ask tabla[smiley3]


Pročitajte moj post iznad. Ovo što oni predlažu je de-facto dokapitalizacija a ne stock split jer se zadržana dobit prelijeva u kapital a dioničari dobivaju nove dionice besplatno…

Istina, no to nema veze niti utjecaj na cijenu dionice ATPL.….[smiley1][smiley2]
[/i]

Slažem se trebalo bi zaboraviti na to, ali razgovor je počeo zbog pada više brodara. Moguće da je DryS povukao i druge u negativnom smjeru jer ljudi nisu znali zašto pada ili pad nema nikakve veze sa ovo vijesti o stock-splitu.

I neki kod nas misle da će atlanska napraviti stock split………………….[smiley2]
A neće ………
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Stalno stižu nove količine na 3300 na prodaji.
Dokle može kupnja to apsorbirati? Dok se ne istroši. A zatim slijedi jazovka.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Neki su se odlučili definirati kao topovska hrana…fondovi, dobar tek želim!!!

Prikljućio sam se i ja vašoj ekipi.
Netko me pogodio danas.
Nemam neka iskustva s brodarima pa me zanima kakva je perspektiva ove dionice.
Unaprijed zahvaljujem.


ako ste pratili ovu dionicu zadnje vrijeme onda ste mogli primijetiti da je donja granica na kojoj se ocito dionica “brani” oko 3300 kn

Usao na prvoj liniji bojisnice, dakle na 3.300.
Evo netko i kupuje kad drugi prodaju. Na prvi pogled izgleda da sam na krivoj strani, ali vidjet cemo kaj ce vrijeme rec.
Sretno svim postojecim dionicarima ATPL.[smiley7]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Stalno stižu nove količine na 3300 na prodaji.
Dokle može kupnja to apsorbirati? Dok se ne istroši. A zatim slijedi jazovka.

Izgleda da hpb ne štedi municiju


Stalno stižu nove količine na 3300 na prodaji.
Dokle može kupnja to apsorbirati? Dok se ne istroši. A zatim slijedi jazovka.

Hmmm
i ja si tako mislim zadnjih dana [smiley7]


Prikljućio sam se i ja vašoj ekipi.
Netko me pogodio danas.
Nemam neka iskustva s brodarima pa me zanima kakva je perspektiva ove dionice.
Unaprijed zahvaljujem.

pročitaj zadnjih 20tak stranica pa će ti biti jasnije, makar je interesantno i poučno čitati od početka.

New Report

Close