ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[lol] uteče ovaj skakavac sa 200kom na 809

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Sve u svemu brodari su upstar .




Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.
[/quote]

Kolega, još ste tu? Zovu vas Ivek i Ententinis na MojNovac. Kažu da ste im dužni rundu od jučer.

[/quote]

Vidiš za razliku od tebe ja sam napisao radi čega je danas DRYS dosta jači od ostatka sektora, odnosno dao sam nekakvu informaciju. Šta si to to pametno rekao svojim postovima, vidim jedan si od onih kojima je vrh kvalitete postova "ide to gore" ili "ide to dolje".

Uživaj u neznanju.





Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.
[/quote]

Kolega, još ste tu? Zovu vas Ivek i Ententinis na MojNovac. Kažu da ste im dužni rundu od jučer.

[/quote]

Vidiš za razliku od tebe ja sam napisao radi čega je danas DRYS dosta jači od ostatka sektora, odnosno dao sam nekakvu informaciju. Šta si to to pametno rekao svojim postovima, vidim jedan si od onih kojima je vrh kvalitete postova "ide to gore" ili "ide to dolje".

Uživaj u neznanju.
[/quote]

reko si da ti je preskromna revalorizacijska rezerva. Aj nabaci NAV pa da vidimo da li paše BV=NAV kao kod JDPL.

kako Ingra?

I'LL BE BACK



Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.
[/quote]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e
…čini mi se da ni ostali nisu loši…ili ih je ATPL-povukla ..hi,hi.. [thumbsup]

POKRET OTPORA




Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.
[/quote]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e
…čini mi se da ni ostali nisu loši…ili ih je ATPL-povukla ..hi,hi.. [thumbsup]
[/quote]
Za razliku od prijašnjih rastova i padova, ovaj danas je opravdan, a izgleda da su ga dobro odlučili opravdat od +6 do +26%, kakva ljepota, što god pikneš ne možeš promašit, još kad ameri završe i globalno u zelenom… k vragu zašto je sutra neradan dan na ZSE

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@Techman

Iako sam laik za brodare, smatram da ćeš svojih 5 komada riješiti sutra u 10:00 bez problema. Svatko ima svoju taktiku, ali smatram da previše brzaš s prodajom, uostalom naredni dani će pokazati.

Zar ste mislili da sam nestao sad kad je islo gore. Pa nije to moj stil. Postoji i nesto sta se zove borba za osobni dohodak (nekom borba za BDI) pa sam zadnja dva dana privredjivao i vecinu vremena bio odsutan od interneta. Proci cu ja sve postove ali mislim da je red krenut od ovog. U pravu ste kolega Mcinha. Otislo danas svih 5 komada i nismo vise kolege dionicari. I moram se pohvaliti. Islo znacajno iznad zakljucne cijene. Doduse ne mojom pamecu. Izmedju dva surveya nazvao sam brokera i rekao prodaj. Eto sa zaloscu moram kazat da je otisao razlog zbog kog sam drukao nanize jer mi je bio cilj kao i vecini investitora da svojim pisanjem srusim cijenu dionice kako bi je jeftinije prodao.

Evo i svjezih vjesti. Zakljucci iz izvjesca ohrabruju. I dalje se vozi sa vjerovatnim minusom.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"





Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.
[/quote]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,TBSI&d=e
…čini mi se da ni ostali nisu loši…ili ih je ATPL-povukla ..hi,hi.. [thumbsup]
[/quote]
Za razliku od prijašnjih rastova i padova, ovaj danas je opravdan, a izgleda da su ga dobro odlučili opravdat od +6 do +26%, kakva ljepota, što god pikneš ne možeš promašit, još kad ameri završe i globalno u zelenom… k vragu zašto je sutra neradan dan na ZSE
[/quote]
Mi smo klasa optimist biće i ponedjeljak u plusu i ugodan vikend Svim Atlantskim plovidbašima

Vidim da nitko ne komentira da ssu brodari vanka skoro svi dvocifreno u plusu a ima ih i preko 20%.

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Vidim da nitko ne komentira da ssu brodari vanka skoro svi dvocifreno u plusu a ima ih i preko 20%.

Vaš link

Što se tu ima reći, skupljamo lovu od rodbine za ponediljak.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

a malo će i izdušiti do kraja. Što je puno puno je. Možda jedino drys zbog povećanja rejtinga ima opravdanje za ovaj rast. Drugi su po inerciji i bdi-u.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Zar ste mislili da sam nestao sad kad je islo gore. Pa nije to moj stil. Postoji i nesto sta se zove borba za osobni dohodak (nekom borba za BDI) pa sam zadnja dva dana privredjivao i vecinu vremena bio odsutan od interneta. Proci cu ja sve postove ali mislim da je red krenut od ovog. U pravu ste kolega Mcinha. Otislo danas svih 5 komada i nismo vise kolege dionicari. I moram se pohvaliti. Islo znacajno iznad zakljucne cijene. Doduse ne mojom pamecu. Izmedju dva surveya nazvao sam brokera i rekao prodaj. Eto sa zaloscu moram kazat da je otisao razlog zbog kog sam drukao nanize jer mi je bio cilj kao i vecini investitora da svojim pisanjem srusim cijenu dionice kako bi je jeftinije prodao.

Evo i svjezih vjesti. Zakljucci iz izvjesca ohrabruju. I dalje se vozi sa vjerovatnim minusom.

-Kako ko kolega.
-Srećom da niste član Uprave ATPL,uz ovoliko crnilom koje širite forumom,vjerujem da biste kao član Uprave, predlagali TC 1Y, po 8000 daily, za svaki slučaj.
-Eto, pošto niste više jedan od nas dioničara ATPL, nadam se da će te nas manje zamarati s pesimističkim prognozama.
-Hvala unaprijed.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Ali sam osjetio na vlastitoj koži "Psihologiju druka"
Hrvoje Stojić i mnogi drugi analitičari su tu bez premca.

Hvala bogu da nisam i ja nabrojen. Doduse nikad nije kasno. [lol]
[/quote]
Čovjek je ipak nešto pogodio.

SLAVONAC (malo san maka)


Dobro da sam prešao u Techmanov tabor i prodao ATPL:)

Ajmo brzo svi koji su prodali na raport.

SLAVONAC (malo san maka)

DRYS +30%

New Report

Close