ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 08:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
15.720
300
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo pukao je netko, po asku skoro 1000 komada

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kupio čovjek 1000kom ATPL u sekundi [lol]


Meni je sve ovo super ali ja još uvijek ne znam uzrok rasta od 35% u pet dana? [sealed]

Od slijedeceg tjedna vidjet ce se koliko "Vinski Technomeni" potrazuju dionica.
Nema vise skrivenih Naloga!
A sada im je cijena jos toliko niska da se niti nemaju potrebe stavljati na kupnju (Ne dizu kolicinu na kupnji) vec samo opale po prodaji.
Uz ovako mizerni cijenu Hrvatska ce saptom izgubiti Biser Dubrovnika ATPL (usporedba s ERNT jer imaju isti broj dionica, a imovina+kesh Atpl vrijedi bar 5 x vise od ERNT)
Trezor ce se kad shvati i te kako morat ukljuciti u kupnju da bi se obranio od preuzimanja.
Ako neces spekulirati ludost je sada prodavati!

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi



Meni je sve ovo super ali ja još uvijek ne znam uzrok rasta od 35% u pet dana? [sealed]

Od kuda sada 35%?
09.04. 670,00 kn
trenutno 810 kn
To je 140kn razlike ili 21%
[/quote]
najavljen ti je oporavak gospodarstva prije slijedeće godine a brodarski sektor ti je predvodnik rasta svijetskog gospodarstva. to ti je glavni razlog. Odmah reagira bdi a s time i atpl.

iz aviona se vidi da strašila navode male na prodaju ,te kad se nakoti prodaja lupaju po asku sve do njih samih. mislim da će atpl preči siječanjski maksimum 840 kn do ljeta.



Meni je sve ovo super ali ja još uvijek ne znam uzrok rasta od 35% u pet dana? [sealed]

Od slijedeceg tjedna vidjet ce se koliko "Vinski Technomeni" potrazuju dionica.
Nema vise skrivenih Naloga!
A sada im je cijena jos toliko niska da se niti nemaju potrebe stavljati na kupnju (Ne dizu kolicinu na kupnji) vec samo opale po prodaji.
Uz ovako mizerni cijenu Hrvatska ce saptom izgubiti Biser Dubrovnika ATPL (usporedba s ERNT jer imaju isti broj dionica, a imovina+kesh Atpl vrijedi bar 5 x vise od ERNT)
Trezor ce se kad shvati i te kako morat ukljuciti u kupnju da bi se obranio od preuzimanja.
Ako neces spekulirati ludost je sada prodavati!
[/quote]
imaš pravo duplo veća neto dobit a skoro duplo manja cijena

semper fidelis


evo pukao je netko, po asku skoro 1000 komada

netko pobrao dodatnih 500 komada…

na 4300 sve prodajem...

bid draysa 6.20 kom 44200
ask 6,21 kom 400 [thumbsup]

pepe7

Pa još 500kom,još će promet prijeći HT-ov. [thumbsup]

BID naspram aska stalno izgleda ko nedonošče, no ukupno idemo ap…. ATPL je uvijek bila najzanimljivija dijonica, odnje zapostavljam i ženu i meksičke sapunice.


Pa još 500kom,još će promet prijeći HT-ov. [thumbsup]

ne ufam se u velika pretrpavanja, to je uvijek bio zlokoban znak, moja je baka govorila " s osam milja, teško do cilja" da, da


Pa još 500kom,još će promet prijeći HT-ov. [thumbsup]

Sve mi se čini da će iza 15:30, 15:40, biti pokupljene sve dionice na asku do granice blokade.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.


bid draysa 6.20 kom 44200
ask 6,21 kom 400 [thumbsup]

Uopće ne vidim razlog da ističeš bid i ask draysa
Još DRYS mora puno % odraditi da dođe na razinu od početka god. a ATPL je več sada na cijeni kada je DRYS koštao 15$

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

na 4300 sve prodajem...


Drys otvorio 11% u zelenom…ima li nade za naše brodare ili je to fajrunt !

DRYS je danas jači od ostatka brodara jer su jučer objavili da su prikupili svježi kapital, potpuna suprotnost od ovoga što se ovdje promovira, a to je rasipanje love, šta ćeš oduvijek smo bili jedan od "pametnijih" naroda svijeta. Kruha i igara.

New Report

Close