ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 03:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pozdrav,
nov sam ovdje,zanima me što treba napraviti za ostvarenje ovog predujma dividende?
Dionice sam kupio prije 2 mjeseca,koristim PBZ investor.
Unaprijed zahvaljujem

Ništa. Sjedi čekaj i Bogu se pomoli. Ako si vjernik mislim, ako ni si ni to ne trebaš.

who dares, wins


Pozdrav,
nov sam ovdje,zanima me što treba napraviti za ostvarenje ovog predujma dividende?
Dionice sam kupio prije 2 mjeseca,koristim PBZ investor.
Unaprijed zahvaljujem

Gsp. Verdi ti je dobro odgovorio, ne diraj ništa, ATPL će od sada ići samo up,up,up predujam dividende i dividenda sjest će ti na račun, ne trebaš ništa raditi, ako si u ATPL samo sjedi i uživaj [thumbsup] [thumbsup]


Jeste li čuuli novooost:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=23958

Atlantska plovidba d.d. – izmjene ugovora o gradnji brodova

..financijska situacija stabilnija, bez penala, uz malo dubrovačkog trgovačkog umijeća, no više nismo tako suhi kao prije, koraknuli smo u wet market.

Judi moji,priživili smo.
A kako se ono reče,Ča te ne ubije,ojača te.
Nema više onih prognoza stila: ide to na 200.Finili su vlade bali.I kako bi jedan čovik reka:Ko je jamio-jamio je.Gotovo je sa rasprodajom.
Zapuva nam je niki novi vitar u krmu.(fala ti Bože, i vama gospari iz Uprave.)

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Pozdrav,
nov sam ovdje,zanima me što treba napraviti za ostvarenje ovog predujma dividende?
Dionice sam kupio prije 2 mjeseca,koristim PBZ investor.
Unaprijed zahvaljujem

Ništ, čekaj datum isplate i sjest će ti na investor….meni je bio tako slučaj sa
ht dividendom….



Pozdrav,
nov sam ovdje,zanima me što treba napraviti za ostvarenje ovog predujma dividende?
Dionice sam kupio prije 2 mjeseca,koristim PBZ investor.
Unaprijed zahvaljujem

Gsp. Verdi ti je dobro odgovorio, ne diraj ništa, ATPL će od sada ići samo up,up,up predujam dividende i dividenda sjest će ti na račun, ne trebaš ništa raditi, ako si u ATPL samo sjedi i uživaj [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Ja sam vlasnik ATPL-a tek 2 dana, predujam dividende mi je izmakao, ali me zanima što je s mogućom dividendom jeasm li i tu pušiona?

Surround all arround when it hits the ground

ima to kakve veze sa Vlahom? [shocked] [tongue]




Pozdrav,
nov sam ovdje,zanima me što treba napraviti za ostvarenje ovog predujma dividende?
Dionice sam kupio prije 2 mjeseca,koristim PBZ investor.
Unaprijed zahvaljujem

Gsp. Verdi ti je dobro odgovorio, ne diraj ništa, ATPL će od sada ići samo up,up,up predujam dividende i dividenda sjest će ti na račun, ne trebaš ništa raditi, ako si u ATPL samo sjedi i uživaj [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Ja sam vlasnik ATPL-a tek 2 dana, predujam dividende mi je izmakao, ali me zanima što je s mogućom dividendom jeasm li i tu pušiona?
[/quote]
Ako ne prodaš nisi, biti će određen novi datum za dividendu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


brodari vanka otvaraju s +10% osim Drys koji je trenutačno na +20%. futuresi zeleni, bdi raste,

tko će dočekat sutra da isperemo nakupljenu gorčinu


…i istresemo nakupljenu količinu… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



A što ako je vrijeme niskih vozarina prošlo, pa se otkazivanje ugovora pokaže kao loš poslovni potez?
Pa nisu ni Kinezi veslo sisali.

a to je malo vjerojatno. a ako ipak je, onda imaš dionice iste one atlantske koja je nedavno bila 3500 kn.
[/quote]

potpisujem odmah takav loš poslovni potez uz postojeću flotu i rast vozarina na razina iz 2008

semper fidelis

DRYS 7.02 +0.93 +15.27%
DSX 15.15 +1.66 +12.31%
GNK 18.44 +3.09 +20.13%
ESEA 4.98 +0.30 +6.41%
EGLE 7.00 +1.52 +27.74%
EXM 7.51 +1.24 +19.78%

Brrr, strašno [cool]

Surround all arround when it hits the ground

Hvala na infu i ohrabrenju,ali ne mislim da će sve biti tako lijepo

Ovo što mi rade na Excelu i Eaglu je zastrašujuće, nakon što sam skoro bankrotirao na Drysu, ali odbio se falabogu. Amerika je kocka, i život i burza. Kad se ovo sve stabilizira shvatit ćemo jednog dana kakve šanse su se nudile, ne samo ovdje, nego i preko bare. Neka se Miško sutra mali i ispiru na našoj atlantskoj, vrijeme je mislim da ovdje uđe veći kapital od nas samih, pitanje je samo kad će atlantska nakon ovog svega zapast za oko nekom većem od ovih naših tuzemnih guštera u odijelima. Ovakvim stvarima se izrađuje velika i kvalitetna kompanija.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

E da usput koliko bi mogla iznositi ukupna vrijednost dividende?


neznam koliko je vas pročitalo onu obavjest detaljno…dva panamaxa koja se grade PLAĆENA SU U VISINI 60%…o tankerima nebih kometirao jer je svakome jasno da se smanjuje rizik uvodeći tekuće terete u poslovanje s obzirom da se često vozarine kreću različitim smjerovima…
šlag na sve je da su preinake ugovora napravljene bez plaćanja penala…sve u svemu odličan potez uprave…netko je jučer uspoređivao Jadroplov i AP… financijski izgleda da Jadroplov bolje stoji ali…uprava je ono što poduzeću daje vrijednost..ljudi, sposobni ljudi…a po tome pitanju su među najboljima na ovim prostorima…
plus sve to vozarine skoče 958 $ za panamaxe i 1307 $ za supramaxe … uz 3200$ za CAPE koji određuju trend kretanja cijene vozarina…

i zato Inverteru još jednom ponavljam da je do kraja tjedna moguće ostvatiti tvoj target ..osobno mislim da ćemo ga i preskočiti…
[thumbsup]

Kolega slažem se da je ovo odlična vijest, uprava je odradila odličan potez u ovako teškim i neizvjesnim vremenima.
Svaka čast, Atlanska je vrhunska firma s vrhunskom upravom.

Međutim ovo sa tankerima ipak govori puno , ali da ne kvarim zadovoljstvo puno sreće i kapitalne dobiti želim svim imateljima ove dionice.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovdje upišite svoj komentar…

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close