ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 31.05.2024. u 15:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
23.214
438
52,80
53,20
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vjeko ne brisi prije nego razjasnimo, kolega sto ste vi uopce htjeli reci?

Ma ništa posebno, samo sam citirao vašu poruku kolegi Smootku da se opusti dok ga vi pr.ate…
Baš romantično…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




I vi se čudite zašto ljudi ne kupuju….

1.za kupnju treba CASH-P-A …(momentalno povlaštena dionica)
2.investitori su zadnjih mjeseci previše izgubili na ovoj dionici (uključujuči mene)
3.BDI još uvijek pada
4.čeka se izvještaj za 3Q
5.nizvjesnos na burzi je velika te su investitori zbunjeni

Treba li još nabrajati?

p.s.ja bi stvarno dokupio AP na 800kn…sreča prati hrabre ali i ja sam bio prije hrabar pa sam potonuo…:(

potpono se slazem , ja sam na 7xx nesto dokupio , al sam svejedno ostao iu najvise CASH dionici, moram priznati da jos nikad nisam bio ovako konfusan od kad sam prisutan na TK ( od 2004.)
[/quote]

apsolutno te razumijem…ima nas jako puno koji se još ne upuštamo jače kupovati. Netko je napisao da nam je sada AP skupa a kad dođe na 1000kn će biti prilika za ulaz. Ja ću samo reči da kad osjetim trenutak i BDI bude opet počeo rasti ja ću onda opet početi kupovati pa makar to bilo i na 2000kn…

ajmo jedinice…
[/quote]
Dragi Gospodine Conan
pofuk ovdje
ispricavam se sto gnjavim u ovo doba ali Vam se moram zahvaliti sto ste mi dali poziv da Vam dam jedinicu(uvijek sam zelio nekome dati jedan)
ali covjece bozji pa kako da Vam dam jedinicu kad ste napisali toliko iskren post
duboko i iskreno se ispricavam sto Vam nemogu prvi puta u zivotu ispuniti zelju i ocijenit cu Vas sa stotkom
prijatna vece
pofuk

Misko:

Pih, koji si ti pervertit…. nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje





I vi se čudite zašto ljudi ne kupuju….

1.za kupnju treba CASH-P-A …(momentalno povlaštena dionica)
2.investitori su zadnjih mjeseci previše izgubili na ovoj dionici (uključujuči mene)
3.BDI još uvijek pada
4.čeka se izvještaj za 3Q
5.nizvjesnos na burzi je velika te su investitori zbunjeni

Treba li još nabrajati?

p.s.ja bi stvarno dokupio AP na 800kn…sreča prati hrabre ali i ja sam bio prije hrabar pa sam potonuo…:(

potpono se slazem , ja sam na 7xx nesto dokupio , al sam svejedno ostao iu najvise CASH dionici, moram priznati da jos nikad nisam bio ovako konfusan od kad sam prisutan na TK ( od 2004.)
[/quote]

apsolutno te razumijem…ima nas jako puno koji se još ne upuštamo jače kupovati. Netko je napisao da nam je sada AP skupa a kad dođe na 1000kn će biti prilika za ulaz. Ja ću samo reči da kad osjetim trenutak i BDI bude opet počeo rasti ja ću onda opet početi kupovati pa makar to bilo i na 2000kn…

ajmo jedinice…
[/quote]
Dragi Gospodine Conan
pofuk ovdje
ispricavam se sto gnjavim u ovo doba ali Vam se moram zahvaliti sto ste mi dali poziv da Vam dam jedinicu(uvijek sam zelio nekome dati jedan)
ali covjece bozji pa kako da Vam dam jedinicu kad ste napisali toliko iskren post
duboko i iskreno se ispricavam sto Vam nemogu prvi puta u zivotu ispuniti zelju i ocijenit cu Vas sa stotkom
prijatna vece
pofuk
[/quote]

Moji su postovi uvijek bili i biće iskreni . Ja naprosto nemam za koga drukati s obzirom da dolazim iz provincije . Ono što mislim to i napišem ……kome krivo kome drago….

na 4300 sve prodajem...


Misko:
nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

Nisam, danas sam se družio uglavnom s McDonnell Douglasima…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!






I vi se čudite zašto ljudi ne kupuju….

1.za kupnju treba CASH-P-A …(momentalno povlaštena dionica)
2.investitori su zadnjih mjeseci previše izgubili na ovoj dionici (uključujuči mene)
3.BDI još uvijek pada
4.čeka se izvještaj za 3Q
5.nizvjesnos na burzi je velika te su investitori zbunjeni

Treba li još nabrajati?

p.s.ja bi stvarno dokupio AP na 800kn…sreča prati hrabre ali i ja sam bio prije hrabar pa sam potonuo…:(

potpono se slazem , ja sam na 7xx nesto dokupio , al sam svejedno ostao iu najvise CASH dionici, moram priznati da jos nikad nisam bio ovako konfusan od kad sam prisutan na TK ( od 2004.)
[/quote]

apsolutno te razumijem…ima nas jako puno koji se još ne upuštamo jače kupovati. Netko je napisao da nam je sada AP skupa a kad dođe na 1000kn će biti prilika za ulaz. Ja ću samo reči da kad osjetim trenutak i BDI bude opet počeo rasti ja ću onda opet početi kupovati pa makar to bilo i na 2000kn…

ajmo jedinice…
[/quote]
Dragi Gospodine Conan
pofuk ovdje
ispricavam se sto gnjavim u ovo doba ali Vam se moram zahvaliti sto ste mi dali poziv da Vam dam jedinicu(uvijek sam zelio nekome dati jedan)
ali covjece bozji pa kako da Vam dam jedinicu kad ste napisali toliko iskren post
duboko i iskreno se ispricavam sto Vam nemogu prvi puta u zivotu ispuniti zelju i ocijenit cu Vas sa stotkom
prijatna vece
pofuk
[/quote]

Moji su postovi uvijek bili i biće iskreni . Ja naprosto nemam za koga drukati s obzirom da dolazim iz provincije . Ono što mislim to i napišem ……kome krivo kome drago….
[/quote]
moram stvarno priznati da su iskreni i tu Vam svaka cast
gledajte makar ne odobravam drukerske postove moram reci da ih u ova teska vremena pa skoro i razumijem
ljudi su dosta novaca izgubili(ja isto ali ne drukam jer neznam napisati formu drukerskog posta) i ako se bolje osjecaju ak drukaju to je onda shvatljivo
cak su mi i shvatljivi oni koji drukaju sa stilom jer je lepo vidjeti da si neko da truda i stilski lepo sve formulira ali nemogu reci da podrzavam postove tipa ide to gore ili ide to dole
evo to mi je jedna od rijetkih zamjerki pojedinim forumasima makar ko sam ja da im sudim
pofuk



Misko:
nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

Nisam, danas sam se družio uglavnom s McDonnell Douglasima…

[/quote]

aha ili si pilot ili servisiraš avione !?

na 4300 sve prodajem...


aha ili si pilot ili servisiraš avione !?

Ili servisiram stjuardese… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




Misko:
nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

Nisam, danas sam se družio uglavnom s McDonnell Douglasima…

[/quote]

aha ili si pilot ili servisiraš avione !?
[/quote]
da ….ovo ste jako dobro zakljucili jer je pa gotovo nemoguce da cepa karte na ulazu u avion
pofuk



Misko:
nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

Nisam, danas sam se družio uglavnom s McDonnell Douglasima…

[/quote]

Misko, to nisu bili nasi, vec……. [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Misko, to nisu bili nasi, vec……. [lol]

A to su bili dani… Jedva čekam novu skupštinu! Nego, ne znam hoćemo li imati pravo glasa!
Ma sredit će nam Smootko ulaz, on se barem nakrcao! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!





Misko:
nego jes vidio Queen Mary, uslikao to?

Nisam, danas sam se družio uglavnom s McDonnell Douglasima…

[/quote]

aha ili si pilot ili servisiraš avione !?
[/quote]
da ….ovo ste jako dobro zakljucili jer je pa gotovo nemoguce da cepa karte na ulazu u avion
pofuk
[/quote]

ma nije radi toga , nego Croatia airlans se još uvijek služi takvim avionma pa sam gotovo siguran bio za koga radi…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close