ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 01:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bez obzira na ovaj mali rikverc BDI-a kupnja na 74x,xx je zaista impresivna cijeli dan.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


A jesi matematičar, u tom slučaju bafet i gejts za te bi bili sirotinja

[/quote]
Svejedno bi Matiji plati janjetinu jer je odma prista na deal. I u Vrpolju, restaurant Torcida je najbolja. Parking uvik pun. A što se tiče lipa na šah. ploči , imala bi Atlanska posla za to prinit.
[thumbsup]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


Baš me zanima da li bi onaj sa 400 pobjegao kad bi mu se približili

čuo te, sad se sakrio u bespuću aska [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


bez obzira na ovaj mali rikverc BDI-a kupnja na 74x,xx je zaista impresivna cijeli dan.

Samo da tako ostane.., dosta mi je tobogana.

Ko zna što će bit sutra, a i koga briga. Ja sam za ovu godinu trgovanje završio, i nastavljam kad pređemo 800, a sutra bi moga malo do Torcide, kad je tako popularna, a ne znam, možda je bolje dole na Brodarici malo puknit bakalara na 30 načina, švedski stol, i to je dobra kupnja, ove dane . . . 🙂

sutra je novi dan.



A jesi matematičar, u tom slučaju bafet i gejts za te bi bili sirotinja

[/quote]
Svejedno bi Matiji plati janjetinu jer je odma prista na deal. I u Vrpolju, restaurant Torcida je najbolja. Parking uvik pun. A što se tiče lipa na šah. ploči , imala bi Atlanska posla za to prinit.
[thumbsup]
[/quote]

Sječam se te fore iz one čini mi se žute knjižice sa zadacima iz matematike…to su današnja djeca zaboravila nažalost…

Paničari i trejderi u zaletu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Paničari i trejderi u zaletu…

sa više od 800 komada uspjeli su spustiti cijenu za 15 kn!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

DRYS 8% u plusu u premarketu

Imam fantomske dionice


Paničari i trejderi u zaletu…

Dasam se bogdo ovako ponaso od pocetka godine,———kupi———prodaj, u par dana, bijo bi u +,a ne sad u -,tako da ta tvoja izreka PANIČARI,nema nikakvog smisla,tek kad se stabilizira TK,e onda mozemo pricat kupi i ostavi,mada ce i tada biti trejdanja.

DryShips Inc.
(NasdaqGS: DRYS)

NEW Pre-market Real-time: 13.38 Up 0.95 (7.64%) 9:34AM E

Na našem brodu napeto ovi napadaju imperija uzvraća udarac, a drys za sada ne dira BDI.

pogledajte DRYS 13,55$
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


pogledajte DRYS 13,55$
Vaš link

jos kad bi bio real time…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)



pogledajte DRYS 13,55$
Vaš link

jos kad bi bio real time…
[/quote]

ima kolega bwsmp, treba pažljivije gledati.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

DryShips Inc.
(NasdaqGS: DRYS)

NEW Real-time: 12.90 Up 0.47 (3.78%) 9:45AM ET

malo gubi zalet

New Report

Close