ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
17.449
333
52,40
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

od pameti se ne živi, ali rekao bih da su ulaganje udionice i lov na debelog vepra ista stvar! zašto?! ako sam dobro zakukuljen na čeki i čekammmmmm, dočekat ću, kad, tad, nešto…(bože moj može biti i koji zaostali četnik iz rata…. [lol] ), tako je i s dionicom, kupi ju, vjeruj u nju i prati ju, odmah stavi nalog za njenu prodaju, neku normalnu očekivanu realnu cijenu i srednjoročno(za mahere kratkoročno), stvar se isplati! prilikom očekivanja lovine zna biti sranja (vepar dođe iza guzice-trenutno stanje s dionicama), čovjek pridrema i oprez popusti, taman kad treba pucati zaglavi se metak(čitaj klik miša=server conect failure [lol] ), prdež u tišini naročito opasna stvar (efekt zvuka&smrada isprepada lovinu=to su u dionicama oni liparoši i trtaroši koji prodaju 1-2 dionice s razlikom 2-3 lipe, pokoj im duši…)
Kako bilo, svoje nedam, a tuđe ću rado dokupiti, i da JA sam taj koji je upiko 1 kom ATPL na ath, i ta ide samnom u lijes, osim ako u međuvremenu ne dostikne cca. 15.000 kn/kom,jer meni je moja ATPL mila i draga!
Veseli zdravi bili, lipički studenac pili….

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

E dobro ste me oraspolžili jutros čitajući sve ovo i sad mi je žao što nisam sinoć ovo čito lakše bi zaspo.

Ništa se ne bojte najebali smo.(šala mala)

IMT?

Der Untergang [cry]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


da JA sam taj koji je upiko 1 kom ATPL na ath, i ta ide samnom u lijes, osim ako u međuvremenu ne dostikne cca. 15.000 kn/kom,jer meni je moja ATPL mila i draga!
Veseli zdravi bili, lipički studenac pili….

legenda:))), moj si uzor

Tko hoće, može..

PRODAJA atpl i većine likvidnih dionica u premarketu ISPOD blokade.
Prvih sat-dva znači na -10%, a onda… [pray]

Da bar ne otvore burzu danas…

Spram kretanja futuresa i evropskih indexa to je jedini spas od kataklizme danas [cry]

Kako se prestižu na asku biće blokada u prvoj transakciji.

IMT?

Ajmo sad iskreno.Da li prodati na početku dana, čekati da odradi svoj pad od novih 15-ak % i opet kupiti? Ja nemam iskustva s tim trejdanjem, ali se čini da me to jedino (bar malo) može spasiti. Vjerujte, ovo pitam iz očaja jer ponavljam, ulaz mi je 2875kn.

Na otvaranju 50% dionica ce u blokadu, do grla sam u Atpl, i ne prodajem, jer ne moram, e sad trebalo bi jos dokupit, dokupio jucer po 1450, ali cini mi se da ce jos dosta nize, jaci otpor ocekujem na 1000, na toj razini ATPL bi ukupno vrijedio 220 mil $, to je stvarno jaci diskont.


Kako se prestižu na asku biće blokada u prvoj transakciji.

blokada bez transakcije, a kad se ponovo otvori gdje je kraj? u sloveniji krka -10%….

neka ,majku im
nek se ispucaju …da zavrsimo vise ovo sranje od trgovine
pa ispočetka

izgleda da su neki fondovi pred zatvaranjem … jedino ovako se moze ovakva panika objasniti
vjerojatno opet mirovinci povlaće keš iz fondova
završni udarac

Good artists copy. Great artists steal.


Kako se prestižu na asku biće blokada u prvoj transakciji.

smije li prva transakcija biti ispod blokade

kupnje od 1250 do 1400kn prvih 10, a prodaje prvih 10 sve ispod ispod 1150 kn

i gdje će se onda poklopiti?
kako se dođe barem cca do prve cijene??
a trgovat će se sigurno 1. sekunde

ajme

na 4300 sve prodajem...

sad smo mirni dva sata

sa 8 milja kuna -12 posto gotovo
pa ko tu koga jebe

na ingri nema bida skoro

Good artists copy. Great artists steal.


Ajmo sad iskreno.Da li prodati na početku dana, čekati da odradi svoj pad od novih 15-ak % i opet kupiti? Ja nemam iskustva s tim trejdanjem, ali se čini da me to jedino (bar malo) može spasiti. Vjerujte, ovo pitam iz očaja jer ponavljam, ulaz mi je 2875kn.

Na otvaranju prodat nećeš stići, čekaj da prođe blokada, pogledaj evropu, futurese, kretanje na zse i razmisli o daljnim mogućim kretanjima danas ali i za idući tjedan i onda prelomi.
U sličnim sam govnima (nemam atpl ali nema razlike), nekako si mislim pola van, a pola ostavit ali tko zna do kraja dana…

Eto moje razmišljanje.

New Report

Close