ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 03:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,05
18.356
1,407
13,00
13,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ono što mi nije jasno je; Tko sad kupuje ????

Pa valjda ljudi koji vjeruju u ovu kompaniju. Meni je puno čudnije da ljudi prodaju, jer sam sasvim siguran da će Preventov paket otići po višim cijenama od tih minimalnih 109.
[/quote]

..zadnji put nije bilo interesa. Zašto bi sada bilo drugačije ?…Ja osobno vjerujem u ovu kompaniju, ali ne vjerujem da cijena neće pasti.
Po mom osobnom sudu FIMA će proć po toj cijeni, no pitanje je što će biti poslije ?
[/quote]

Zadnji put se prodavao cijeli paket. Sad se prodaje po 10000 komada. Bitna razlika.




Ono što mi nije jasno je; Tko sad kupuje ????

Pa valjda ljudi koji vjeruju u ovu kompaniju. Meni je puno čudnije da ljudi prodaju, jer sam sasvim siguran da će Preventov paket otići po višim cijenama od tih minimalnih 109.
[/quote]

..zadnji put nije bilo interesa. Zašto bi sada bilo drugačije ?…Ja osobno vjerujem u ovu kompaniju, ali ne vjerujem da cijena neće pasti.
Po mom osobnom sudu FIMA će proć po toj cijeni, no pitanje je što će biti poslije ?
[/quote]

nije bilo interesa jer se prodavao paket u cijelosti a to ipak nije ista sitacija kao sad kad možeš kupiti lot od 10000 dionica za što ti treba "samo" 1.100.000 kuna (recimo da ode po 110) u odnosu na cifru od cca 120 milijuna kuna koliko je trebalo prvi put iskeširati.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


pa prodaju kada će moći kupiti jeftinije…šta je tu nelogično tebi…MyMoney????????

Pa to je pitanje hoće li moći kupiti jeftinije, kao što smo već naveli 109 je minimalna cijena, koja btw ne mora biti ni prihvaćena ako je netko ponudi. Pretpostavljam da se se prihvaćati one bolje ponude. Tako da ako netko sad izlazi da bi ušalo malo niže igra jako rizičnu igru. No, po volji mu. Meni se 130 činilo povoljno pa sam nešto i kupio.

mene čude oni koji kupuju na 130 kn obzirom da će se paketić moći kupiti za 110 kn ili par kuna više [thumbsup]





Ono što mi nije jasno je; Tko sad kupuje ????

Pa valjda ljudi koji vjeruju u ovu kompaniju. Meni je puno čudnije da ljudi prodaju, jer sam sasvim siguran da će Preventov paket otići po višim cijenama od tih minimalnih 109.
[/quote]

..zadnji put nije bilo interesa. Zašto bi sada bilo drugačije ?…Ja osobno vjerujem u ovu kompaniju, ali ne vjerujem da cijena neće pasti.
Po mom osobnom sudu FIMA će proć po toj cijeni, no pitanje je što će biti poslije ?
[/quote]

nije bilo interesa jer se prodavao paket u cijelosti a to ipak nije ista sitacija kao sad kad možeš kupiti lot od 10000 dionica za što ti treba "samo" 1.100.000 kuna (recimo da ode po 110) u odnosu na cifru od cca 120 milijuna kuna koliko je trebalo prvi put iskeširati.
[/quote]

nije zadnji puta prodano jer je kupac morao objaviti ponudu za preuzimanje u tom slučaju.
Sada ne mora.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]






Ono što mi nije jasno je; Tko sad kupuje ????

Pa valjda ljudi koji vjeruju u ovu kompaniju. Meni je puno čudnije da ljudi prodaju, jer sam sasvim siguran da će Preventov paket otići po višim cijenama od tih minimalnih 109.
[/quote]

..zadnji put nije bilo interesa. Zašto bi sada bilo drugačije ?…Ja osobno vjerujem u ovu kompaniju, ali ne vjerujem da cijena neće pasti.
Po mom osobnom sudu FIMA će proć po toj cijeni, no pitanje je što će biti poslije ?
[/quote]

nije bilo interesa jer se prodavao paket u cijelosti a to ipak nije ista sitacija kao sad kad možeš kupiti lot od 10000 dionica za što ti treba "samo" 1.100.000 kuna (recimo da ode po 110) u odnosu na cifru od cca 120 milijuna kuna koliko je trebalo prvi put iskeširati.
[/quote]

nije zadnji puta prodano jer je kupac morao objaviti ponudu za preuzimanje u tom slučaju.
Sada ne mora.

lp
[/quote]
Ne vidim gdje je tu problem..
Kada bih imao novaca i da mi se nudi mogucnost preuzimanja tvrtke po povoljnim uvjetima, ja bih vrlo rado preuzeo tu tvrtku…ocito im cijena nije odgovarala

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Izgleda da će biti gužva na dražbi.. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


mene čude oni koji kupuju na 130 kn obzirom da će se paketić moći kupiti za 110 kn ili par kuna više [thumbsup]

Vi imate milijunčić u džepu za 10.000 dionica? [proud]



pa prodaju kada će moći kupiti jeftinije…šta je tu nelogično tebi…MyMoney????????

Pa to je pitanje hoće li moći kupiti jeftinije, kao što smo već naveli 109 je minimalna cijena, koja btw ne mora biti ni prihvaćena ako je netko ponudi. Pretpostavljam da se se prihvaćati one bolje ponude. Tako da ako netko sad izlazi da bi ušalo malo niže igra jako rizičnu igru. No, po volji mu. Meni se 130 činilo povoljno pa sam nešto i kupio.
[/quote]
pa eto već sad mogu kupiti po 130…kada si ti pisao bilo je 134…

ovo bi mogla bit prava mala katastrofa za cijenu dionice. slovenci ih se žele riješit pošto-poto i po 109 kn, jer inače ne bi imali ovakav amaterski pristup prodaji.
teško da će se sve uspijet prodat, a pitanje je kolko će istih završit u rukama špekulanata koji hoće brzu zaradu. nameće se zaključak da ćemo prisustvovat rođenju nove burek dionice na zse, bez obzira na sve ostalo pozitivno vezano uz poslovanje.







Ono što mi nije jasno je; Tko sad kupuje ????

Pa valjda ljudi koji vjeruju u ovu kompaniju. Meni je puno čudnije da ljudi prodaju, jer sam sasvim siguran da će Preventov paket otići po višim cijenama od tih minimalnih 109.
[/quote]

..zadnji put nije bilo interesa. Zašto bi sada bilo drugačije ?…Ja osobno vjerujem u ovu kompaniju, ali ne vjerujem da cijena neće pasti.
Po mom osobnom sudu FIMA će proć po toj cijeni, no pitanje je što će biti poslije ?
[/quote]

nije bilo interesa jer se prodavao paket u cijelosti a to ipak nije ista sitacija kao sad kad možeš kupiti lot od 10000 dionica za što ti treba "samo" 1.100.000 kuna (recimo da ode po 110) u odnosu na cifru od cca 120 milijuna kuna koliko je trebalo prvi put iskeširati.
[/quote]

nije zadnji puta prodano jer je kupac morao objaviti ponudu za preuzimanje u tom slučaju.
Sada ne mora.

lp
[/quote]
Ne vidim gdje je tu problem..
Kada bih imao novaca i da mi se nudi mogucnost preuzimanja tvrtke po povoljnim uvjetima, ja bih vrlo rado preuzeo tu tvrtku…ocito im cijena nije odgovarala
[/quote]

Za odluku o preuzimanju tvrtke treba nekoliko mjeseci, a oni su tada dali rok od nekoliko tjedana samo.
Nije to mala stvar.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sve ste krivo interpretirali, katastrofa. Ovo je samo ispitivanje tržišta .

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close