ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 04:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,95
2.836
219
12,95
13,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

brzo svi po bidu dok ga još ima….cromen je reko da sljedi kataklizma zato iskrcavajte dok još možete¨!!!!!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

odlicna firma!

ukupna aktiva 1 milijarda
dobik kvartala 10 milja

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

inače pod financijskim prihodima spada udjel u dobiti u sudjelujućim društvima…a svi znamo koja su to i koja će bit…go russia go [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-marljivo-skuplja-dionice-atlantica,77187.html

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

hm, cekam i cekam a nikako da tema zivne… kako nemam nikakve posebne info mozda netko drugi zeli podijeliti svoja razmisljanja s nama? zanima me kakavo vam je misljenje o trezoru, smatrate da se za preostalu svotu nece do ljeta vise uopce ukljucivati? kakva su vam ocekivanja za narednih 1,3,6 mjeseci?
ja se osobno nadam vracanju trezora da podigne likvidnost no i dalje sev po starom pa nisam uspio nikakvu im logiku uhvatit. u dionicama sam kao i prije, znatan dio portfeljam dokupljivao davno, pocetni ulazak ispod 50… prema izvjescu i planovima za buducnost ne vidim sto je tako lose tj neizvjesno da dionica nije na cca 120 i vise. hm, mozda me netko moze prosvijetliti?
eto nisam izdrzao da ne napisem nesto nakon toliko mjeseci pa molim cijenjene kolege za razmjenu stajalista i predvidanja.

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

svi se usrali nakon višednevnog crvenila Europe i svijeta pa imaju averziju prema kupnji vrijednosnih papira – tako bi izjavili naši vrli analitičari. Naravno da ADPL vrijedi 120 kn pa i znatno više. Ali vrijednost je jedno a trenutna cijena nešto drugo

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

situacija je sljedeća… treba čekat da se plavi opet nakrca adpl i onda on i njegovi nickovi opet počnu pisati. čim ga vidiš ovdje (osim kao odgovor na ovu poruku) to je znak za kupnju [rolleyes]


situacija je sljedeća… treba čekat da se plavi opet nakrca adpl i onda on i njegovi nickovi opet počnu pisati. čim ga vidiš ovdje (osim kao odgovor na ovu poruku) to je znak za kupnju [rolleyes]

tako je, a do tad prodajte po bidu sve kaj imate jer će vam brodari i građevinari bolje odradit [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



situacija je sljedeća… treba čekat da se plavi opet nakrca adpl i onda on i njegovi nickovi opet počnu pisati. čim ga vidiš ovdje (osim kao odgovor na ovu poruku) to je znak za kupnju [rolleyes]

tako je, a do tad prodajte po bidu sve kaj imate jer će vam brodari i građevinari bolje odradit [thumbsup]
[/quote]

fala bogu nemam potonje, a adpl jedino imam uz kodt… nek samo bakić kupuje, a kad se trezor i plavi uključe bu to malo povuklo valjda [smiley]




situacija je sljedeća… treba čekat da se plavi opet nakrca adpl i onda on i njegovi nickovi opet počnu pisati. čim ga vidiš ovdje (osim kao odgovor na ovu poruku) to je znak za kupnju [rolleyes]

tako je, a do tad prodajte po bidu sve kaj imate jer će vam brodari i građevinari bolje odradit [thumbsup]
[/quote]

fala bogu nemam potonje, a adpl jedino imam uz kodt… nek samo bakić kupuje, a kad se trezor i plavi uključe bu to malo povuklo valjda [smiley]
[/quote]
ma bolje to prodaj da možeš u miru na more [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

"AD plastik jedini hrvatski proizvođač autodijelova na sastanku s Fiatom u Srbiji"

http://www.poslovni.hr/148623.aspx


"AD plastik jedini hrvatski proizvođač autodijelova na sastanku s Fiatom u Srbiji"

http://www.poslovni.hr/148623.aspx


Jel to srušilo dionicu?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/yFlAUvklGeBZzjuYd7G2LA==.pdf

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Vidi svaka čast kolica jugovinil,rusi su objavili da stavljaju vrhunske menađere u strateške firme,trebamo se malo na njih ugledat,a i menađment naših firmi nevodi brigu o nama kao investitorima a kako če vodit brigu o radnicima opet naglašavam čast izuzecima kao AD,PO MOJIM PROGNOZAMA NEĆE PASTI

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://trzistakapitala.wordpress.com/

interesantno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close