ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 12:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uostalom, tu se vidi koliko nam je tržite tanko, kad sa 700 dionica ADPL možeš ispast mudonja 🙂

Kako ovo netko čisti!!!

Pravi primjer Bakicevog pisanja o nestanku dionica i prodaje vidljiv je na Adpl..

Bravo kolega Plavi na izboru dionica…Vaše dionice najmanje padaju u korekciji a najviše rastu u bullu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

BRUTALNA KUPNJA NA ADPL

Što se ovdje zbiva?
Kolega Fedya, mozda vi znate?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

zadnja cijena 79 kn

Kupnja brutalno raste..
Obrambene linije adpl sve slabije

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kako ovo netko čisti!!!

Pravi primjer Bakicevog pisanja o nestanku dionica i prodaje vidljiv je na Adpl..

Bravo kolega Plavi na izboru dionica…Vaše dionice najmanje padaju u korekciji a najviše rastu u bullu

Da koelga, moram priznati da osobno više ne stvaram pritisak na prodaji ADPL kao zadnjih dana, ovo što mi je ostalo ADPL, to neću prodavati, barem ne na ovim cijenama.

Idemo dalje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

stvarno si velemajstor s procjenama kolega Plavi!


stvarno si velemajstor s procjenama kolega Plavi!

Hvala lijepo kolega, ne bi se sa time složio kolega vidra, on misli da treba imati prvo što veće gubitke, kako bi tada rast bio veći.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ja se ne bih slozio da je ovo "brutalno", mislim da je promet i sve jos podaleko od brutalnog… kupnja naspram prodaje je u omjeru kolicine 1:4 ali ocekujem tek iznad 85 "rasplet" situacije…
respecT!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Top 10 adpl 🙂

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

my,


No evo jedan tip za sutra. Ajde maknite se s aska iza onog mudonje od 700 kom na 76,72 kn za sutra, strpite se koji sat da kupci to probave pa da vidimo.

To je moji 700 komata, mislio sam ih prodat pa malo pobacat po nelikvidušama. Ovo s mudima shvaćam ko kompliment pa se zato javljam.Mislim da nije tragedija prodat ADPL jer i tako skakuće ko električni bik, pa ovisno o ostalim dijonicama u fokusu investitora može se malo šarat, pa ope unić nazat.
Takvi sam investitor, štujem i druge filezofije trgovanja.
[/quote]

Onda, da li se isplatilo pomaknuti ask na više. Kratak odgovor vud bi fajn.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Na kupnji iznad 75 se nalazi 3.519 komada. Omjer kupnja/prodaja od 1:4 je zbog toga sto su neki naslagali oko 20.000 kom na prodaji na razinama vecim od 300.
Boolingerove krivulje su se jako suzile, MACD je presjekao liniju okidača, a uz ovo gore navedeno mislim da je svima jasno što ovdje slijedi…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

da, isplatilo se, prodao sam za oko 13000 kuna na 78, pa se skroz mako. Kupio Đuru za te pare. pa nek rastu, ko će brže 🙂 ADPL a imam pola portfelja pa mi ga nije problem otkidat. Eto, malo poduže i jasno 🙂 pozdrav

my m
otišlo znači 166 kom. vrlo fer od vas. niste pritiskali na prodaju. jedino mi transfer u đuru malo smrdi. ali dobro to je vaša odluka. ispričavam se na malim slovima, riknula tipka na tipkovnici.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Običaj mi je mali dio brutalnije zarade upucavat u rizične trgovine, uglavnom paše egu, zaraditi na napr. HTPK il HGSP, čisto treninga radi 🙂


Na kupnji iznad 75 se nalazi 3.519 komada. Omjer kupnja/prodaja od 1:4 je zbog toga sto su neki naslagali oko 20.000 kom na prodaji na razinama vecim od 300.
Boolingerove krivulje su se jako suzile, MACD je presjekao liniju okidača, a uz ovo gore navedeno mislim da je svima jasno što ovdje slijedi…

samo da budemo korektni i konzistentni, u top 30 je raspon od 79 do 200kn i tu se nalazi 10k dionica od ukupno 26k koliko ih je na prodaji.
za tehnicki dio se nadam da ce odraditi svoje skolski [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close