ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 04:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
6.504
499
12,95
13,05
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Tih 90000 komada i nije malo, kaj stvarno misle sve prodat??[smiley8]

Šta ti je to 22.500.000 recimo 1,2 milje tjedno eto ih vani za 4,5 mjeseca

Ma nije problem u tih tričavih 92 soma komada, nego što pretežno kupuju mali ulagači. Bez nekog većeg igrača teško će biti dočekati uzlazni trend. A ni ti rusi mi baš ne ulijevaju povjerenje, eno Lukoil ode iz Srbije.
Tu se ne može bez teške artiljerije. Zapravo jedino haubice bi pomogle, a njih nema. Ono jučer su bile žabice i petarde.
Jednom riječju pirotehnika.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Evo vratio se i ja s godišnjeg. Vidim da još tapkamo na mjestu , što se može, čeka se financijsko izviješće koje će se poklopiti sa uplatom rusa , koja kako vidim još nije bila -ipak to je 300 mil. kuna, fina svotica za svakoga pa i za ruse. Poslije toga ništa neće biti isto. Tko je bliže oltaru bolje čuje misu! [smiley2][smiley2]

Da li postoji nekakav rok za uplatu?

G.Gekko, 09.08.2007. u 10:13
Da li postoji nekakav rok za uplatu?

30 dana od dana odobrenja hanfe

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]


Tih 90000 komada i nije malo, kaj stvarno misle sve prodat??[smiley8]

NIje malo, ali više nije ni puno. Treba obratiti pažnju na činjenicu da ESOP već nekoliko tjedana nije prodao baš ništa. Uopće se ne sjećam kad je zadnji puta bila neka promjena. Možda prije mjesec dana. To govori da su i djelatnici shvatili da im se više isplati držati nego prodavati.

Inače, unutar TOP 10 nema baš mnogo onih koji prodaju:

Prevent ne prodaje uopće,
ZABA skrbnički ne prodaje nego je samo kupovao prije Glavne skupštine u lipnju i nabijao cijenu (tu se krije netko jako dobro upoznat s poslovanjem – insajder),
PBZ skrbnički ne mrda uopće,
direktor Josip Boban nije prodao niti jednu jedinu dionicu od pitajboga kada!

Dakle, od koga netko zainteresiran može kupovati veće količine?

a) od ESOPA (kojemu se očito u zadnje vrijeme baš i ne prodaje na ovim cijenama, možda uleti netko sporadično jer mu hitno treba novac)

b) od ACM Pothvata koji se “čudno” ponaša jer je prodao svoj udio u ACM-u (sprega Arbanas – Sremić) i za taj novac kupio najprije 50.000 komada, a potom se zadnjih tjedana na kapaljku riješavao nekih 2.000 komada rušeći cijenu skupa s manjim pojedinačnim investitorima. Zašto?

c) od NLB-a koji je zadnjih nekoliko mjeseci dokupljivao, ali se zadnjih tjedana “igrao” kupujući i prodajući zanemarive količine.

d) od privatnih investitora s paketima od 1.000 komada – naviše


Strawinsky, 09.08.2007. u 10:27
Da li postoji nekakav rok za uplatu?
30 dana od dana odobrenja hanfe
[/quote]
Dakle, ubrzo, mislim da je to negdje najkasnije do kraja sljedećeg tjedna ili slično.

G.Gekko:

Anonimno, 09.08.2007. u 10:32
Da li postoji nekakav rok za uplatu?

30 dana od dana odobrenja hanfe

Dakle, ubrzo, mislim da je to negdje najkasnije do kraja sljedećeg tjedna ili slično.

[/quote]

Imaš neki link ili si čuo od bljedolikog koji je ostao bez Vrača ( pa sad luta bespućima burzovne zbilje ) ?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ej Čajkovski a gda bu ovo mrcvarenje zvršilo, to te ja pitam. lagano mi ide na kreketanje plastika

Prodaja prorjeđena , samo bojim se opet istog scenaria, kada se pokrane doleti neko strašilo[smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Evo gospodo ko nije zadovoljan ovom dionicom može mirno prodat meni… danas dokupljujem… prva mina na 252… ostale su malo niže… za svaki slučaj…[smiley2]

Scio me nihil scire

G.Gekko, 09.08.2007. u 11:33
Imaš neki link ili si čuo od bljedolikog koji je ostao bez Vrača ( pa sad luta bespućima burzovne zbilje ) ?

ODLUKU

[center]O POVEĆANJU TEMELJNOG KAPITALA AD PLASTIK, d.d.

ULOZIMA U NOVCU I IZDAVANJU REDOVNIH DIONICA PRIVATNOM PONUDOM

UZ ISKLJUČENJE PRAVA PRVENSTVA U CIJELOSTI[/center]

[center]Članak 7.[/center]

Rok za upis i uplatu Novih dionica je 30 (trideset) dana počevši od dana konačnosti rješenja Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (HANFA) o odobrenju prospekta.

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]

http://213.202.116.173/index.php?option=com_content&task=view&id=%5B/url%5D30

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]

http://www.hanfa.hr/uploads/40-07-13.pdf

znači do 19.08.2007 trebaju uplatiti,

Živi bili pa vidjeli kojim smjerom će plastika

Dionica ili raste ili pada trećeg nema , ne vjerujem da ne može pasti ispod 247 dakle pad od 6 kuna prema dolje i nije tako strašno ,ostaje samo rast , to je sigurno -pitanje je samo koliko može gore ( dugoročno jako visoko), kratkoročno probija granicu od 300 kuna

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]


Ej Čajkovski a gda bu ovo mrcvarenje zvršilo, to te ja pitam. lagano mi ide na kreketanje plastika
Mislim da ti ovaj dokument iznad govori kad će se ovo mrcvaranje okončati. Najkasnije do 18.08., ali prije toga će doći FI za 1H koje će biti “slabije” od prošlogodišnjeg. Dakle, bit će sigurno promjena. Da li na bolje ili lošije, to ćemo vidjeti.
[smiley2]

New Report

Close