ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 16:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,98
16.104
1,241
12,95
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

obzirom na promete, očito ADPL nije u fokusu velikih igrača. mislim da njima ne bi predstavljalo problem par tisuca dionica po cijeni majice kratkih rukava. Bilo bi najbolje poslati neki dopis ruskim fondovima da bace oko na ovu dionicu kad već naše ne zanima[smiley2]. ili je “problem” to što HFP uz pomoć medija ne može raditi gluposti na ovoj dionici prilikom kojih veliki omaste brke kao na DDJH zadnjih tjedana.

stvarno neko odlučio prodati lijepe količine, ESOP mi djeluje kao najvjerojatniji krivac ali moglo bi biti da su i dva prodavatelja

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Sveopće gušenje prodajom. Svako malo par novih naloga od 1000 i više komada. Nezaustavljivo. Nije mi jasno

Hell is Empty and all the Devils are Here

mislite li da polako ulazimo u overbought situaciju? jel moze netko tko se razumije prokomentirat meni selji[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mislite li da polako ulazimo u overbought situaciju? jel moze netko tko se razumije prokomentirat meni selji[smiley11]

Jesi normalan? Overbought na čemu?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sveopće gušenje prodajom. Svako malo par novih naloga od 1000 i više komada. Nezaustavljivo. Nije mi jasno

ESOP odlucio prodati po cijeni po kojoj velik broj investitora nece ni razmisljati je li cijena previsoka ili nije… tako se barem meni cini… 255,00kn je cijena koju bih se stvarno usudio preporuciti svakome za ulaz…

“Please, God, Just One More Bubble.”

super24:

mislite li da polako ulazimo u overbought situaciju? jel moze netko tko se razumije prokomentirat meni selji[smiley11]

Jesi normalan? Overbought na čemu?


ja sam normalan, a ti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@Toknezev:
Toknezev, ti samo prodaj što imaš. Nekoga ćeš usrećiti. [smiley2]

Uopće ne razmišljam o brojkama i izračunu sadašnje vrijednosti, čak se ne bavim razmišljanjima o izvješću za 2. kvartal jer sumnjam da će donijeti velike promjene.

Puno više me zanima što će učiniti Rusi i što će biti s novom tvornicom u Rusiji s obzirom na najave Forda, Toyote, Nissana i francuske grupacije PSA kako će proširivati kapacitete i kako će rusko tržište uskoro postati jedno od najznačajnijih u Europi.

Također me zanima kada će ADPL u svoja financijska izvješća ponovno uključiti svoje udjele u Rumunjskoj (EURO APS) i udio u AD Boats (proizvodnja mnogospominjanih po svijetu nagrađivaniih jahti) kako bismo ponovno mogli sagledati pravo stanje stvari.


Sveopće gušenje prodajom. Svako malo par novih naloga od 1000 i više komada. Nezaustavljivo. Nije mi jasno

Ne pratiš budd, buco sa 2900 komada koji je bio na 259,98 se spustio na 255 i ostalo mu je još ” samo ” 1 300 komada.
To je bio onaj veliki nalog od 3 000 i nešto od prije nekoliko dana..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

budd:

Sveopće gušenje prodajom. Svako malo par novih naloga od 1000 i više komada. Nezaustavljivo. Nije mi jasno

Ne pratiš budd, buco sa 2900 komada koji je bio na 259,98 se spustio na 255 i ostalo mu je još ” samo ” 1 300 komada.
To je bio onaj veliki nalog od 3 000 i nešto od prije nekoliko dana..[smiley2]

Danas nisam pratio istina…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Idem prodat sav ostali portfelj i postavit se na 246

Hell is Empty and all the Devils are Here

Oće u blokadu? 220 se vidi

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close