ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,97
99.442
5,859
17,00
17,10
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Lijepa lovica bu kapnula. 🙂

Pred ljeto.

Supriška.

La vita e bella!


Mene zanimaju poslovni rezultati za 2018. i hoće li biti dividende i koliko će iznositi po dionici.

Prošle godine rezultati za 4Q2017 objavljeni 13.02.2018., a za dividendu 01.03.2018.(prijedlog).
Kupujte po 60,00 dok ima,uskoro će biti 65,00+ ako objave da će kupovati za trezor.

Jako dobar komentar i to u pravo vrijeme ! Kupovao sam puno na 57-57,5,priznajem da sam se bojao kupovat na 55,kad je kod nas sve relativno,čak i godišnja izvješča..i dok mi mali saznamo prave podatke puno je valova već iza nas.Nažalost trgovanje sa insajderskim informacijama je kod nas potpuno normalno i nekažnjivo..

izašao danas

Zbilja je nevjerojatno da je dividned yield na ovu cijenu od 63.8 kuna 9%.

Stvarno preludo.
Jel ima itko jaci yield na ZSE?


Zbilja je nevjerojatno da je dividned yield na ovu cijenu od 63.8 kuna 9%.

Stvarno preludo.
Jel ima itko jaci yield na ZSE?

PBZ je imao ove godine….
a da, nevjerovatno, inače oni imaju jaku dividendu….samo se meni njihov biznis, općenito biznis banaka ne sviđa

Zagrebačka banka d.d. – poziv na Glavnu skupštinu
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/bJcvwooUdxbXrJ23gY4Haw==.pdf



Mene zanimaju poslovni rezultati za 2018. i hoće li biti dividende i koliko će iznositi po dionici.

Prošle godine rezultati za 4Q2017 objavljeni 13.02.2018., a za dividendu 01.03.2018.(prijedlog).
Kupujte po 60,00 dok ima,uskoro će biti 65,00+ ako objave da će kupovati za trezor.

Jako dobar komentar i to u pravo vrijeme ! Kupovao sam puno na 57-57,5,priznajem da sam se bojao kupovat na 55,kad je kod nas sve relativno,čak i godišnja izvješča..i dok mi mali saznamo prave podatke puno je valova već iza nas.Nažalost trgovanje sa insajderskim informacijama je kod nas potpuno normalno i nekažnjivo..
[/quote]
A sada zamisli kako je onom koji je kupovao po 37,50 prije 3 god. 🙂

A tek onima na 25.

63,8 kn koliko je cijena sada i 5,79 kn koliko je dividenda, je 9 % dividende na ulog a pravo na isplatu je da imate dionice do čini mi se 16.4, (ili 17., nije ni bitno). Znači, da je cijena dionice 100 kuna, dividenda bi bila 5,79 kn ili posto. Bankari rastu. IKBA, HPB…. HPB je odlična dionica.

Imam nekoliko računa u Zabi i brine me ovo što se dešava u TR.
Čini se da ta vijest sa Unicreditom nije došla do nas

@borsa
Na što misliš?

Ignore: KressoM, delux

Vijest?
Unicredit u 2018. imao najbolje rezultate u zadnjih 10 godina? 🙂

Prodavati ovo prije skore dividende??


Prodavati ovo prije skore dividende??

Dividenda je već u cijeni, na ex divid. day ode ovo vjerojatno opet ispod 60 kn.

Ignore: KressoM, delux

Pa i ne bi se baš reklo da je dividenda u ovoj cijeni. 6 kn dividende je više od 9% prinosa na ovu cijenu tako da nije nimalo loše!

New Report

Close